Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7T3372C bílá

DAT

media_3925301.png

Electrolux PerfectCare 700 EW7T3372C

Byty v panelových domech mají často tak malé koupelny, že do nich nelze umístit klasickou pračku spolu s umyvadlem a vanou. Pro místnosti s malým množstvím dostupného prostoru je určená vrchem plněná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7T3372C. Spotřebič od prestižní značky Electrolux se pyšní zařazením do energetické třídy E. Máte proto jistotu, že pračka ani při pravidelném každodenním používání nespotřebuje více energie, než skutečně potřebuje, a váš rodinný rozpočet zůstane nezatížený.

Pro koho je určená?

Buben pračky umožňuje na jeden cyklus vyprat až 7 kilogramů prádla. Spotřebič tak využijí nejen jednotlivci nebo páry, ale také tříčlenné rodiny. Všichni členové domácnosti budou mít prádlo čisté a připravené k použití, aniž by pračka musela pracovat nepřetržitě ve dne i v noci. Pokud však potřebujete prát večer, nemusíte se bát o klidný spánek svých sousedů. Hlučnost totiž nepřesahuje 78 dB během odstřeďování. Otáčky snadno nastavíte až na hodnotu 1 300 ot./min, aby se i velké ubrusy nebo závěsy pořádně vyždímaly.

Klíčové vlastnosti:

• Vrchem plněná pračka třídy E, 7 kg prádla
  • Technologie SensiCare pro úsporu spotřeby, času a ochranu tkanin
  • Funkce SoftPlus pro svěží prádlo
  • Funkce SteamCare výrazně snižuje pomačkání oblečení
  • Antialergický program odstraňuje z prádla dráždivé látky
  • Prodloužená záruka 10 let na invertor motor

Díky svému úzkému provedení se pračka vejde i do těch nejmenších koupelen!

SteamCare

Omezte žehlení na nutné minimum. Díky funkci SteamCare nebudete muset ztrácet čas žehlením každého kousku praného prádla. Pokud zrovna nejde o kostýmek či košile, stačí po vyprání oblečení jednoduše usušit a poskládat. SteamCare využívá na konci pracího cyklu páru, která rovná vlákna a výrazně snižuje pomačkání oblečení.

media_3925302.png

Softplus

Po vyprání bude vaše oblečení hedvábně jemné, příjemné na dotyk a smyslně provoněné. Postará se o to funkce SoftPlus, která oblečení před posledním mácháním namočí. Tím docílí toho, že aviváž bude působit déle a rovnoměrně a dostane se ke každému kousku prádla.

media_3925303.png

Antialergický program

Péče o prádlo malých miminek, alergiků a astmatiků si vyžaduje speciální pozornost. Pračka proto nabízí šetrný antialergický program, který z praného oblečení pomáhá odstraňovat dráždivé látky. Docílí toho kombinací efektivního pracího cyklu a parní lázně, během níž dochází k důkladnému ošetření a očištění každého vlákna. Na oblečení proto nezůstane žádný zbytek pracího prostředku, který by mohl způsobit alergickou reakci či podráždění.

media_3925306.png

Eco TimeManager

Ušetřete cenné finance i čas. Funkce Eco TimeManager umožňuje přizpůsobit délku praní vašim aktuálním potřebám. Nastavte si dobu praní tak, abyste stihli prádlo vytáhnout a dát sušit ještě před odchodem do práce nebo na nákup, aby zbytečně dlouho nezůstávalo pomačkané v bubnu.

SensiCare

V závislosti na konkrétní náplni si pračka s technologií SensiCare dokáže automaticky přizpůsobit parametry praní k zajištění výborných výsledků s maximální úsporou. Zapomeňte na zbytečně zdlouhavé praní a vysokou spotřebu energie. Prádlo bude vždy čisté, aniž by se zhoršoval jeho vzhled a snižovala hebkost.

Funkce
Max. počet otáček za minutu1300 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníB
Hlučnost při odstřeďování79 dB
Doba trvání eko-programu3:25 hod.
Počet programů14
Speciální programyparní ,antialergický,rychlý
Program pro alergikyAno
Distribuce