Pračka LG F4WV909P1E bílá

Pračka LG F4WV909P1E bílá

Více informací

16 890,00 Kč
13 958,68 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • 1 360 ot./min • invertorový Direct Drive™ motor • technologie AI DD™ • parní praní Steam™ • TwinWash™ • TurboWash™ 360° • LG ThinQ + Wi-Fi • Odložený start • Přidat prádlo • Auto Restart • dětská pojistka • LED dotykový displej • rozměry 600 × 565 × 850 mm • hmotnost 70 kg

 

media_4584064.jpg

LG F4WV909P1E, bílá

Mít doma pračku LG F4WV909P1E se zkrátka vyplatí. Nejen že vám skvěle vypere oblečení, ale dopřeje mu také šetrnou péči, protože je vybavena technologií AI DD™. Ta na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere pro prádlo nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Kromě toho spotřebič při práci téměř neuslyšíte, protože je poháněn invertorovým Direct Drive™ motorem.

Vybírejte ze 14 programů

Mimo standardní programy, jakými jsou například Smíšené prádlo, Tiché praní, Syntetika či Bavlna, se můžete těšit také na programy pro jemné oblečení s názvy Jemná péče či Ruční praní / Vlna. Pokud se řadíte mezi aktivní sportovce, často budete využívat program Sportovní oblečení. A jelikož je pračka vybavena parní technologií Steam™, v programové nabídce nechybí ani parní program Pro alergiky, redukující až 99,9 % alergenů. Kdykoli se vám zachce, můžete si pomocí aplikace LG ThinQ stáhnout nové prací cykly, případně aplikaci využít třeba k zapnutí pračky na dálku. 

Klíčové vlastnosti:

  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
  • AI DD™: optimální volba pracích pohybů
  • Steam™: parní program Pro alergiky
  • TurboWash™ 360°: vypráno za 39 minut
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načtení programu a inteligentní funkce / diagnostika 

 Zapomněli jste do pračky před zapnutím přihodit oblíbené tričko? Nevadí! S funkcí Přidat prádlo můžete přidávat prádlo i během praní.

Spolehlivý a opravdu tichý

Invertorový Direct Drive™ motor vás okouzlí svým tichým chodem a maximální úsporností. Počítejte, že spotřeba vody tohoto modelu je 50 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 50 kWh na 100 cyklů. Pračka se proto po právu řadí do nejúspornější energetické třídy A. Stejně tak budete spokojeni s hlučností, která dosahuje maximálně 71 dB.

Vybere nejvhodnější prací pohyby 

Technologie AI DD™ se o všechno postará. Zváží prádlo, rozezná jemnost vláken a na základě toho sama vybere optimální prací pohyby. Praní je šetrnější, čímž značně prodlouží život vašich oblíbených kousků. Navíc se jim dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračky. 

Na vyprání stačí 39 minut

Nevěříte? Pak vás rádi seznámíme s technologií TurboWash™ 360°. 3D trysky ve 4 směrech mají zásluhu na tom, že voda pokryje každý centimetr prádla v bubnu, takže bude efektivně a bez poškození vyprané už za 39 minut! 

Oblečení bez alergenů

Součástí tohoto modelu je parní technologie Steam™, která se stane účinnou zbraní ve vašem boji proti alergiím. Během jediného cyklu dokáže z prádla odstranit až 99,9 % alergenů, jenž mohou způsobovat nepříjemné alergie či různá respirační onemocnění. Parní program Pro alergiky je navíc certifikován organizací BAF (British Allergy Foundation). 
Ovládejte pračku na dálku

Aplikace LG ThinQ by ve vašem chytrém telefonu neměla chybět. S její pomocí totiž lze pračku na dálku například zapnout, případně rozšířit její programovou nabídku o nové prací cykly a nejnovější inovace. Rozhodně ji oceníte také v případě, že už jste vlastníky sušičky LG. Oba spotřebiče můžete přes Wi-Fi připojení spárovat a minimalizovat tak chyby při výběru správného sušicího cyklu. 

Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.
Doporučená maximální kapacita se může lišit pro každý prací program, další podrobnosti naleznete v příručce uživatele.Elegantní a odolná

Do výbavy dostala pračka LG F4WV909P1E odolná dvířka z tvrzeného skla a buben s nerezovými lopatkami, které snižují kontaminaci oblečení bakteriemi. Neujde vám, že změny se dočkal také viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem. 

Testováno společností Intertek v červenci 2013. Počáteční hodnoty P.aeruginosa na nerezové oceli byly po 12 dnech o 99 % nižší.
Výsledky se mohou lišit v závislosti na okolních podmínkách.

Funkce
Parní pračkaAno
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelAno
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyAno
AquaStopNe
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky56
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů50 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus50 l
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní9 kg
Index účinnosti praní1,04
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1360 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníA
Hlučnost při odstřeďování71 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:48 hod.
Počet programů14
Speciální programyJemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14,
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku60 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku56,5 cm
Hmotnost výrobku70 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení89 cm
Hloubka balení66 cm
Hmotnost balení74 kg
LGGF4WV909P1E_informační list.pdfStáhnout (pdf / 262,09 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 8,74 MB)
Produktový listStáhnout (pdf / 218,77 kB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka LG F4WV909P1E bílá

Pračka LG F4WV909P1E bílá

Pračka LG F4WV909P1E bílá

Napište svůj názor