Pračka LG F4WV710P0E bílá

Pračka LG F4WV710P0E bílá

Více informací

15 890,00 Kč
13 132,23 Kč (bez DPH)

DAT

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 10,5 kg • energetická třída B • 1 360 ot./min • invertorový Direct Drive™ motor • technologie AI DD™ • parní praní Steam™ • TwinWash™ • TurboWash™ • LG ThinQ + Wi-Fi • Odložený start • dětský zámek • LED dotykový displej • rozměry 850 × 600 × 565 mm • hmotnost 70 kg

 

media_4548010.jpg

LGF4WV710P0E, bílá

Dopřejte svým oděvům prvotřídní péči. Pračka LG F4WV710P0E se jí ráda zhostí, a ještě vám ušetří spoustu času a peněz. Je totiž vybavena tichým a úsporným invertorovým Direct Drive™ motorem technologií AI DD™, která na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Kromě toho pračka pojme až 10,5 kg prádla, takže s přehledem vypere i větší rodině.

Na výběr máte hned 14 programů

Najdete mezi nimi klasické programy pro Bavlněné, Syntetické nebo Smíšené prádlo. Nechybí ani Jemná péče, Ruční praní / Vlna a obzvlášť sportovce potěší program Sportovní oblečení. Jelikož se pračka chlubí parním praním Steam™, k dispozici vám budou rovněž parní prací programy Pro alergiky a Dětská parní péče, které redukují alergeny a zvyšují účinnost praní. Nabídku pracích programů můžete kdykoli obohatit o nové prací cykly. Stačí využít aplikaci LG ThinQ, prostřednictvím které lze mimo jiné pračku na dálku například zapnout.

Klíčové vlastnosti:

  • invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
  • AI DD™: optimální volba pracích pohybů
  • Steam™: program Pro alergiky a Dětská parní péče
  • TurboWash™: vypráno za 59 minut
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načtení programů a inteligentní funkce / diagnostika

Důkladně vyprané prádlo už za 59 minut? S technologií TurboWash™ žádný problém!  

Žádné vibrace ani hluk

O chod pračky se stará invertorový Direct Drive™ motor, který je umístěný přímo na ose bubnu pračky, což zaručuje jeho efektivitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Spotřeba vody při praní je u tohoto modelu 53 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 61 kWh na 100 cyklů. Tím se zařadil do energetické třídy B. Co se týče hlučnosti odstřeďování, tak ta dosahuje hodnoty 72 dBa. 

Až o 18 % efektivnější péče

Nemusíte se o nic starat. Technologie AI DD™ zváží prádlo, rozpozná jemnost vláken a na základě toho vybere optimální prací pohyby. Díky tomu je praní šetrné a vašim oblíbeným kouskům se dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin než u běžné pračky.

Vypráno za 59 minut

Těšíte, že si vyjdete ve svém oblíbeném tričku, ale pak zjistíte, že jste ho zapomněli vyprat? Není nic jednoduššího než si na pomoc přizvat technologii TurboWash™. Ta oděvy s pomocí trysky JetSpray sprchuje čistou vodou, takže máchací cykly jsou ještě efektivnější a nejen vaše tričko bude dokonale vyprané už za 59 minut.  


Testováno společností Intertek v červenci 2019, program TurboWash59 + Sušení se 4kg náplní Smíšeného prádla.


 
Sbohem, alergeny

Při boji s alergiemi byste neměli zapomínat na to, že alergeny se ukrývají i ve vašem oblečení. S jejich odstraněním vám ráda pomůže parní technologie Steam™. Během jediného cyklu zničí až 99,9 % alergenů včetně prachových roztočů, kteří mohou způsobovat nejen alergie, ale také například respirační onemocnění.  Ovládejte pračku na dálku

Prostřednictvím aplikace LG ThinQ, kterou si stáhnete do svého chytrého telefonu, můžete mít pračku pod kontrolou, ať už jste kdekoli. Získáte také přístup k novým pracím cyklům nebo nejnovějším inovacím. Pokud máte i sušičku LG, přes Wi-Fi připojení ji můžete s pračkou spárovat a minimalizovat tak chyby při výběru sušicího cyklu.


Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.

Doporučená maximální kapacita se může lišit pro každý prací program, další podrobnosti naleznete v příručce uživatele.


 
Vyšší odolnost

Dvířka pračky jsou odolná, protože jsou vyrobena z tvrzeného skla. Nechybí ani buben s nerezovými lopatkami, které snižují možnost kontaminace oblečení bakteriemi. Viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem už jenom podtrhují elegantní design pračky. 

Testováno společností Intertek v červenci 2013. Počáteční hodnoty P.aeruginosa na nerezové oceli byly po 12 dnech o 99 % nižší. Výsledky se mohou lišit v závislosti na okolních podmínkách.

Funkce
Parní pračkaAno
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelAno
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyAno
AquaStopNe
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky56
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021B
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů61 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus53 l
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní10,5 kg
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1360 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníB
Hlučnost při odstřeďování72 dB
Programy
Doba trvání eko-programu4:00 hod.
Počet programů14
Speciální programyTurboWash 59, Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Pokrývky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním).Pro alergiky, Dětská parní péče
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku60 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku56,5 cm
Hmotnost výrobku70 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení89 cm
Hloubka balení66 cm
Hmotnost balení74 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 8,96 MB)

 

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka LG F4WV710P0E bílá

Pračka LG F4WV710P0E bílá

Pračka LG F4WV710P0E bílá

Napište svůj názor