Pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM bílá

Pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM bílá

Více informací

69 890,00 Kč
57 760,33 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka se sušičkou • kapacita 9 kg při praní, 6 kg při sušení • energetická třída D • 1 600 ot./min • technologie TwinDos • QuickPower • Single Wash&Dry • SteamCare • displej MTouch • Miele@home • funkce bez odstřeďování • časová předvolba až 24 hod • funkce AddLoad • 85 × 59,6 × 64,3 cm

Miele WTW 870 WPM, bíláMiele WTW 870 WPM, bílá

Předem plněná pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM v sobě kombinuje hned 2 užitečná zařízení, s jejichž pomocí dopřejete svému prádlu kompletní péči. Tento model je opatřen voštinovým bubnem, který je díky své speciální struktuře maximálně šetrný i k jemným druhům tkanin. Při praní se do něj vejde až 9 kg prádla, při sušení 6 kg.

23 programů

Každý druh tkaniny vyžaduje jinou péči. Aby si vaše oděvy zachovaly co nejdelší životnost, můžete si vybrat z 23 programů, které jsou speciálně navrženy pro různé druhy prádla. Mezi pracími funkcemi najdete například Bavlnu, Jemné prádlo, Košile, Hedvábí, Expres, Sportovní obuv, Impregnaci a spoustu dalších. Totéž nabízejí programy sušení, které jsou navíc doplněny o Studený/Teplý vzduch a Osvěžení.

Hospodárné provedení

Pračka se sušičkou Miele je opatřena motorem ProEco, který je mimořádně silný, tichý a úsporný zároveň. Zařízení spotřebovává pouze tolik vody a elektřiny, kolik je opravdu potřeba – při praní a sušení spotřeba elektrické energie 307 kWh/100 cyklů a vody 73 litrů/1 cyklus . Je proto zařazeno v úsporné energetické třídě D. Hlučnost při odstřeďování dosahuje maximálně 72 dB.


 

Klíčové vlastnosti

  • Tlačítko TwinDos pro automatické dávkování pracích prostředků
  • QuickPower pro rychlé praní a sušení
  • S bubnem, který při praní pojme až 9 kg prádla, se skvěle hodí i do velkých rodin
  • Jednoduché ovládání pomocí tlačítek MTouch
  • Obsluha odkudkoliv prostřednictvím technologie Miele@home

Miele WTW 870 WPM, bílá

Motor ProEco spolu s řadou chytrých technologií snižuje spotřebu vody, energií i pracích prostředků. Tím šetří vaše finance i přírodu.

 

Minimalizuje spotřebu pracího prostředku

Systém TwinDos® zajišťuje automatické dávkování pracího prostředku ve dvou fázích – UltraPhase 1 a 2. Používá přitom optimálního načasování, čímž zajišťuje nejlepší možné výsledky praní. Dávkování je navíc velmi přesné, čímž vám ušetří až 30 % pracího prostředku. V případě potřeby můžete použít předdávkované kapsle CapDosing.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Komfortní obsluha

K nastavení lze použít displej a tlačítka MTouch. Pračku však můžete zapnout, i když zrovna nejste doma. Poslouží vám k tomu inovativní systém Miele@home, který umožňuje flexibilní ovládání prostřednictvím mobilní aplikace nebo hlasu. Na displeji si můžete vybrat z mnoha jazyků podle svých potřeb.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Ušetří vám práci při žehlení

Technologie SteamCare používá páru, která šetrně vyhlazuje záhyby a ušetří vám až 50 % žehlení, což oceníte obzvláště ve chvíli, kdy máte naspěch. Na výběr budete mít ze 2 funkcí – Konečná úprava párou je vhodná na vlhké textilie, Osvěžení použijte na krátce nošené čisté textilie.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Technologie k vašim službám

Funkce PowerWash zajišťuje využití optimálního množství vody a energie při jakémkoliv množství prádla. To znamená, že můžete prát i menší várky, aniž by docházelo k nežádoucímu plýtvání. O praní a sušení v nejkratším čase se postará funkce QuickPower – za 49 minut vypere až 4 kg prádla. Žádný z programů netrvá déle než 3 hodiny.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Ideální pro alergiky

Miele WTR 870 WPM s sebou přináší programy s funkcí AllergoWash/Hygiena, které odstraní více než 99,99 % bakterií E.coli a S.aureus. Pračky Miele procházejí náročnými testy, které potvrzují, že zařízení splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Usnadňuje sušení

Po skočení pracího cyklu se tkaniny ocitnou uprostřed teplého proudu vzduchu a zároveň jsou odstřeďovány. Díky tomu se snižuje obsah vody již před sušením, které je tak rychlejší a méně energeticky náročné. Rychlost odstřeďování je až 1 600 otáček za minutu. Hlučnost při odstřeďování dosahuje 72 dB.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Ochrana před škodami od vody

Senzor stavu vody a plovák neustále kontrolují hladinu vody a brání případnému zaplavení koupelny. Přítoková hadice je navíc opletena kovem, který brání případnému poškození.

Miele WTW 870 WPM, bílá


 

Spousta dalších možností

K dispozici vám bude možnost odložit začátek praní až o 24 hodin. Díky tomu můžete využívat například levnější noční proud. Jistě oceníte i funkci Skvrny, v níž budete mít na výběr z předvoleb až pro 23 druhů skvrn. Prací program se přizpůsobuje podle vámi zvoleného nastavení. Pokud jste zapomněli na ponožku nebo třeba tílko, můžete je v průběhu cyklu přidat do bubnu – stačí použít funkci AddLoad.

Konstrukce
Typvolně stojící
Provedení pračkypračka se sušičkou
Provedení sušičkykondenzační
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky/sušičky71,4 cm
Otevírání dveřípravé
Spotřeba
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů49 kWh
Vážená spotřeba vody pro praní a sušení73 l
Vážená spotřeba energie praní a sušení pro 100 cyklů307 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus48 l
Energetická třída 2021D
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní9 kg
Kapacita prádla pro sušení6 kg
Index účinnosti praní1,04
Hlučnost při sušení58 dB
Objem bubnu64 l
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníA
Hlučnost při odstřeďování72 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:19 hod.
Počet programů23
Speciální programyoutdoor, impregnace, QuickPower, automatika, sportovní prádlo, záclony, polštáře, hedvábí, vlna
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
SMART FunkceAno
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,6 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku71,4 cm
Hmotnost výrobku102 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení94 cm
Hloubka balení76,1 cm
Hmotnost balení106,6 kg
Návod k použití CZStáhnout (pdf / 2,67 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM bílá

Pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM bílá

Pračka se sušičkou Miele WTW 870 WPM bílá

Napište svůj názor