Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Více informací

23 890,00 Kč
19 743,80 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída C • 1 600 ot/min • systém Home Connect • motor EcoSilence Drive™ • systém AntiStain Removal • systém Speed Perfect • Intensive Plus • patentovaný systém VarioDrum • konstrukce AntiVibration • funkce Reload • záruka AquaStop • odložený start • dětská pojistka • 14 programů • rozměry 84,8 × 59,8 × 59 cm

Bosch WAX32MH0BY, bílá

Pračka neodmyslitelně patří do každé domácnosti. Bez povšimnutí proto nemůžete nechat spotřebič Bosch WAX32MH0BY, pračku s bočním plněním, která vám nabídne praní v té nejvyšší kvalitě. Vážená roční spotřeba energie je 65 kWh na 100 cyklů. Automatická pračka dosahuje při odstřeďování 71 dB hluku.

Perfektní výsledky praní

Kvalitu jemného praní vám zaručuje buben, který pojme až 9 kg prádla. Pračka vám nabízí až 14 pracích programů a velký dotykový LED displej, na kterém si můžete zkontrolovat čas, který zbývá do dokončení pracího programu. Pračka se řadí do energetické třídy C, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí. O dokonalý výsledek praní se postarají chytré programy, které automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek praní. Jistě oceníte funkci odloženého startu a dětskou pojistkuPohon EcoSilence zařídí tichý a energeticky úsporný provoz pračky. Systém AntiStain se postará o odstranění čtyř nejběžnějších typů skvrn. Aplikace Home Connect vám zároveň zaručí flexibilní ovládání pračky na dálku. Celý proces praní tak budete mít vždy plně pod kontrolou.


 media_4453914.jpg 

Klíčové vlastnosti:

  • Systém AntiStain: odstraní čtyři nejběžnější typy skvrn (krev, máslo/olej, tráva, červené víno)
  • Systém Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým propojením pro jednodušší každodenní život
  • EcoSilence Drive™: extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % méně času
  • Intensive Plus: pro zvýšení výkonu praní silně znečištěného oblečení při plném zatížení

 

Ovládání praček Bosch je snadné a intuitivní. Velký LED displej a ovládací panel jsou maximálně přehledné. Na displeji můžete sledovat nejen průběh programu a čas zbývající do konce, ale u vybraných modelů i doporučené náplně a indikaci spotřeby.

 

Zjednodušte si život s moderní technologií

Už se nemusíte přizpůsobovat vaší pračce. Pračka se přizpůsobí vám. Stačí nainstalovat aplikaci Home Connect do svého mobilu nebo tabletu a zbytek bude hračka. Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Vyberete typ látky, barvu a stupeň znečištění oblečení a prádlo bude perfektně čisté.

Aplikace Home Connect oznámí, kdy je prádlo vyprané. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Jedinečné možnosti v organizování vašeho každodenního života.

Nejúčinnější využití vody a pracího prostředku

Systém 4D wash zajistí vysokou účinnost proniknutí vody a pracího prostředku do tkaniny. Vložte klidně plný buben prádla a systém 4D Wash vše důkladně vypere. Využívá účinně otáčky a přímé sprchování a tím dosáhne nejúčinnějšího využití vody a pracího prostředku.

Při silně zašpiněné textilii využijete funkci Intensive Plus. S ní přidáte další prací cyklus a zvýšíte tak sílu praní znečištěného oblečení. Výsledkem bude perfektně vyprané oblečení s efektivním využitím vody a pracího gelu.


 

Ani neuslyšíte, že perete.

Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám.

Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo

S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.

*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.


 

Přidávat prádlo během praní je tak snadné

Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. 

*Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.  


 

Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní

Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky programu VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.


 

Efektivní využití každé kapky vody

S využitím technologie ActiveWater spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.


 

Škody způsobené vodou vás neohrozí

Se systémem AquaStop vás značka Bosch ochrání před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti pračky. Zajišťuje to řada vzájemně propojených opatření – bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku, dvouvrstvá přívodní hadice s automaticky odlehčením tlaku, vanu s plovákovým spínačem a vypouštěcí čerpadlo.

Funkce
Parní pračkaNe
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelNe
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyNe
AquaStopAno
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky59
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů65 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus48 l
Odhadované náklady praní za 1 rok1385 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let6924 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let13848 Kč
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní9 kg
Třída pracího výkonuA
Hlučnost při praní48 dB
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníA
Hlučnost při odstřeďování71 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:47 hod.
Počet programů14
Speciální programyhotovo, košile, odčerpání/odstředění, outdoor, plus voda/více vody, předpírka, rychlý/mix, samotné máchání, start/doplnění, super 15'/30', VarioSpeed, volba skvrn, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Program pro alergikyNe
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaAno
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,8 cm
Výška výrobku84,8 cm
Hloubka výrobku59 cm
Hmotnost výrobku82,71 kg
Rozměry balení
Šířka balení64 cm
Výška balení87,5 cm
Hloubka balení67,5 cm
Hmotnost balení83,6 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 5,38 MB)
BOSWAX32MH0BY_informační list.pdfStáhnout (pdf / 1,01 MB

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Pračka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY bílá

Napište svůj názor