Pračka Siemens iQ800 WM16XEH1CS bílá

Pračka Siemens iQ800 WM16XEH1CS bílá

Více informací

29 790,00 Kč
24 619,83 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída C • 1 600 ot/min • systém i-DOS • buben waveDrum • systém Home Connect • motor iQdrive • speedPack XL • stainRemoval systém • aquaStop® • program outdoor/impregnace • TFT displej comfortTouch • LED drumLight • odložený start • dětská pojistka • 16 programů • rozměry 84,8 × 59,8 × 59 cm

media_4380742.png

Siemens WM16XEH1CS 

Pračka neodmyslitelně patří do každé domácnosti. Bez povšimnutí proto nemůžete nechat spotřebič Siemens WM16XEH1CS, pračku s předním plněním, která vám nabídne praní v té nejvyšší kvalitě a zaručí tu nejjemnější péči vašemu oblečení.

Rychlé a šetrné praní

Kvalitu jemného praní vám zaručuje buben waveDrum s inovativní strukturou, který pojme až 10 kg prádla. Pračka vám nabízí až 16 pracích programů a velký TFT displej comfortTouch, na kterém si můžete zkontrolovat čas, který zbývá do dokončení pracího programu. Pračka se řadí do energetické třídy C, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí. O dokonalý výsledek praní se postarají chytré programy, které automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek praní. Jistě oceníte funkci odloženého startu a dětskou pojistkuMotor iQdrive zařídí tichý a energeticky úsporný provoz pračky. Bezpečnostní systém aquaStop® chrání po celou dobu životnosti spotřebič před všemi druhy poškození vodou. Díky Wi-Fi připojení a aplikaci Home Connect budete mít pračku a celý proces praní kdykoliv a odkudkoliv plně pod kontrolou.

Praktické osvětlení vnitřku bubnu

Vnitřek bubnu je vybaven praktickým osvětlením. LED diodové světlo se rozsvítí, když je spotřebič zapnutý, po otevření a zavření dvířek a po spuštění programu. Světlo se po chvíli automaticky vypne z důvodu úspory energie.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Energetická třída C
  • 16 programů
  • Inteligentní systém dávkování pracího prostředku i-DOS
  • Kapacita 10 kg je vhodná i pro početnější domácnosti
  • Buben waveDrum pro jemné praní
  • Bezpečnostní systém aquaStop® pro ochranu před poškozením vodou
  • Aplikace Home Connect vám zajistí flexibilitu ve využívání pračky
  • Praktické LED osvětlení vnitřku bubnu
Pračka s připojením Wi-Fi a systémem Home Connect.

Přesné dávkování

Systém inteligentního dávkování i-DOS automaticky odměří přesné množství tekutého detergentu a vody potřebné pro každé praní. Pračka přizpůsobí dávkování podle množství prádla, typu tkaniny a stupně znečištění. Tím se vyloučí nadměrné dávkování, které vede k viditelným zbytkům detergentu na oblečení. Nedostatečné dávkování má naopak na svědomí špatně vyprané prádlo. Výsledkem je perfektně vyprané prádlo a méně spotřebovaného detergentu a vody.

Rychlé praní

Ráno sportovní tričko a kalhoty na běhání, přes den halenka a sukně, večer elegantní šaty na recepci. Každá minuta je pro vás cenná, stejně tak vaše oblečení. Dokonalou a rychlou péči o oblečení vám zaručí speciální program powerSpeed, se kterým dosáhnete perfektních výsledků již za 59 minut.

Vzdálené ovládání

Nechte praní správně zapadnout do vašeho časového rozvrhu. S aplikací Home Connect můžete jednoduše volit možnosti a spouštět vaši pračku kdykoli chcete, a ať už jste kdekoli. Čisté  a svěží prádlo tak budete mít připravené ve správný okamžik.

Vzdálená kontrola

Pračka, kterou můžete zkontrolovat odkudkoli, přináší mnoho pohodlí. Díky aplikaci Home Connect budete vždycky přesně vědět, jestli je vaše prádlo již vyprané.

 

 

 

  

 Pračka, která vás poslechne na slovo

Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze pračku ovládat také hlasem.

 

 

 

 

Propojená zařízení

Vytvářit si také můžete moderní a chytrou domácnost pomocí propojení jednotlivých zařízení ve vašem domově. Díky partnerství se službami jako IFTTT, iHaus či Magenta Smart Home si například můžete nastavit, že chytrá lampa u vás v obývacím pokoji blikne, když je prádlo hotové.

 

 

  

Systém stainRemoval

Zbavte se 16 různých druhů skvrn pouhým stisknutím tlačítka a bez žádného chemického nebo ručního předčišťování. Každá skvrna je jiná a potřebuje zvláštní zacházení k jejímu odstranění, ať už je to rajče, tráva nebo červené víno. Pomocí stainRemoval se účinně zbavíte všech skvrn a vaše prádlo zůstane čisté.

 

 

 

 

Jemná ochrana outdoor technologií

Program outdoor/impregnace je speciálně navržen pro high-tech nepromokavé textilie a používá inteligentní způsoby otáčení bubnu společně s optimalizovanou regulací teploty. Jemný prací cyklus chrání citlivou vodě nepropustnou membránu. Při použití s impregnačním prostředkem je program velmi vhodný pro sportovní a outdoorové oblečení.

 

 

  

Odolný a tichý motor

Pračka je vybavena bezkartáčovým motorem iQdrive. Ten nabízí příjemné a tiché praní. Ať už s nižší spotřebou energie při stejném výkonu, časově kratších programech s optimálním výsledkem praní nebo dokonce s maximálními otáčkami odstřeďování.

 

 

  

Šetrné zacházení s prádlem

Pračka disponuje bubnem waveDrum s inovativní strukturou, jedinečným tvarem vlny a asymetrickými unašeči, které se dokonale doplňují. Je tak zaručeno obzvláště šetrné zacházení s prádlem.

 

 

Funkce
Parní pračkaNe
Systém automatického dávkováníAno
DisplejAno
Český panelAno
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyNe
AquaStopAno
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky59
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus49 l
Odhadované náklady praní za 1 rok1569 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let7846 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let15692 Kč
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní10 kg
Třída pracího výkonuA
Hlučnost při praní47 dB
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníA
Hlučnost při odstřeďování72 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:55 hod.
Počet programů16
Speciální programyautomatický jemný, automatika, hotovo, košile, odčerpání, odstředění, outoor/impregnace, předpírka, rychlý/mix, samotné máchání, start/doplnění, super 15'/30', VarioSpeed, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Program pro alergikyNe
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaAno
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,8 cm
Výška výrobku84,8 cm
Hloubka výrobku59 cm
Hmotnost výrobku84,61 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení87,5 cm
Hloubka balení69 cm
Hmotnost balení85 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 6,75 MB)
SIEWM16XEH1CS_informační list.pdfStáhnout (pdf / 1,01 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka Siemens iQ800 WM16XEH1CS bílá

Pračka Siemens iQ800 WM16XEH1CS bílá

Pračka Siemens iQ800 WM16XEH1CS bílá

Napište svůj názor