Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

Pračka Bosch HomeProfessional WAV28GH0BY bílá

Pračka Bosch HomeProfessional WAV28GH0BY bílá

Více informací

27 890,00 Kč
23 049,59 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • max. počet otáček 1400 ot./min. • hlučnost odstřeďování 70 dB • XXL buben s objemem 65 l • motor EcoSilence Drive • 4D Wash System • AntiStain Plus • Home Connect • VarioDrum • ActiveWater Plus • SpeedPerfect • AlergiePlus • konstrukce AntiVibration • TFT displej • funkce Reload • odložení konce programu • ukazatel zbytkového času • dětský zámek • AquaStop • rozměry: (v × š × h): 84,8 × 59,8 × 59 cm

media_4555993.jpgBosch WAV28GH0BY, bílá

Předem plněná volně stojící pračka Bosch s asynchronním motorem EcoSilence Drive. Motor je extrémně tichý s dlouhou životností. Je schopný vyprodukovat až 1 400 ot./min. Se systémem SpeedPerfect ušetříte čas a funkce ActiveWater přesně nastaví spotřebu vody. XXL buben má vnitřní LED osvětlení a pojme až 65 l Můžete oprat 9 kg prádla a přidávat kdykoli během praní. Plnící otvor má 32 cm s úhlem otevírání 180° a dětským zámkem. Díky systému 4D Wash voda a prací gel účinně pronikají do tkaniny pro perfektní výsledek praní. Aplikace Home Connect vám zároveň zaručí flexibilní ovládání pračky na dálku. Celý proces praní tak budete mít vždy plně pod kontrolou. AntiStain system zvládne odstranit čtyři nejběžnější typy skvrn - od krve, oleje, trávy nebo červeného vína. Program AlergiePlus je vyvinutý pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. 

Přehledný displej

TFT displej poskytuje údaje o probíhajícím programu, teplotě, počtu otáček, zbývajícím čase v minutách a případném odloženém konci až o 24h. Program snadno vyberete otočným voličem. Šetrnou péči vašemu prádlu dopřeje struktura bubnu VarioDrum. Vysokou stabilitu a tichý chod zajistí AntiVibration Design. Automatická detekce náplně přesně určí množství prádla pro nastavení potřebného množství vody. Energetická třída A s třídou účinnosti odstředění B zajišťují velkou úsporu. Roční spotřeba energie je 48 kWh na 100 pracích cyklů. Automatická pračka dosahuje při odstřeďování 70 dB hluku.

media_4555995.jpg


media_4555996.jpg

 

Klíčové vlastnosti:

  • EcoSilence Drive™: extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností
  • AntiStain Plus: spolehlivě odstraní až 16 různých druhů odolných skvrn bez nutnosti ošetření předem
  • Systém Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým propojením pro jednodušší každodenní život
  • Systém AlergiePlus se šetrně postará o prádlo pro osoby s citlivou pokožkou a alergií
  • 4D Wash System zajistí důsledné proniknutí vody a pracího prostředku do oblečení

Zjednodušte si život s moderní technologií

Už se nemusíte přizpůsobovat vaší pračce. Pračka se přizpůsobí vám. Stačí nainstalovat aplikaci Home Connect do svého mobilu nebo tabletu a zbytek bude hračka. Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Vyberete typ látky, barvu a stupeň znečištění oblečení a prádlo bude perfektně čisté.

Aplikace Home Connect oznámí, kdy je prádlo vyprané. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Jedinečné možnosti v organizování vašeho každodenního života.

j

Nejúčinnější využití vody a pracího prostředku

Systém 4D wash zajistí vysokou účinnost proniknutí vody a pracího prostředku do tkaniny. Vložte klidně plný buben prádla a systém 4D Wash vše důkladně vypere. Využívá účinně otáčky a přímé sprchování a tím dosáhne nejúčinnějšího využití vody a pracího prostředku.

Při silně zašpiněné textilii využijete funkci Intensive Plus. S ní přidáte další prací cyklus a zvýšíte tak sílu praní znečištěného oblečení. Výsledkem bude perfektně vyprané oblečení s efektivním využitím vody a pracího gelu.


 

Ani neuslyšíte, že perete

Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám. Tím si zajišťuje dlouhodobou životnost, kterou Bosch garantuje 10letou zárukou.


 

Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo

S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.

*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.


 

Vaše pokožka bude jako v bavlnce

Pokud je vaše pokožka citlivá nebo podrážděná, oceníte program AlergiePlus. Vyprané oblečení v sobě může ponechat alergenní částice a ty způsobí kožní podráždění. Program AlergiePlus má delší dobu ohřevu a máchání navíc. Tím snižuje množství alergenů. V prádle bude zůstávat méně roztočů, pylových částic nebo zvířecích chlupů. Program byl oceněn pečetí kvality ECARF – vhodný pro alergiky a ohleduplný k materiálu.

Přidávat prádlo během praní je tak snadné

Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. 

*Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.


 

Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní

Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky programu VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.


 

Efektivní využití každé kapky vody

S využitím technologie ActiveWater spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.


 

Škody způsobené vodou vás neohrozí

Se systémem AquaStop vás značka Bosch ochrání před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti pračky. Zajišťuje to řada vzájemně propojených opatření – bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku, dvouvrstvá přívodní hadice s automaticky odlehčením tlaku, vanu s plovákovým spínačem a vypouštěcí čerpadlo.l

l

j

media_4556005.jpg

Funkce
Parní pračkaNe
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelNe
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyAno
AquaStopAno
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky59
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů48 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus48 l
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní9 kg
Index účinnosti praní1,04
Hlučnost při praní49 dB
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1400 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníB
Hlučnost při odstřeďování70 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:44 hod.
Počet programů16
Speciální programyAlergiePlus, odčerpání, čištění bubnu s funkcí připomenutí, tmavé prádlo, ručníky, košile/halenky, paměť, mix tichý/noční praní, odstředění, rychlý/mix, sport/fitness, máchání, přikrývky, super 15'/30', bavlna, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní, extra mách
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekAno
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,8 cm
Výška výrobku84,8 cm
Hloubka výrobku59 cm
Hmotnost výrobku72,57 kg
Rozměry balení
Šířka balení64 cm
Výška balení87,5 cm
Hloubka balení67,5 cm
Hmotnost balení73,6 kg
BOSWAV28GH0BY_informační list.pdfStáhnout (pdf / 1,01 MB)
Produktový listStáhnout (pdf / 416,30 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 4,02 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka Bosch HomeProfessional WAV28GH0BY bílá

Pračka Bosch HomeProfessional WAV28GH0BY bílá

Pračka Bosch HomeProfessional WAV28GH0BY bílá

Napište svůj názor