Pračka LG F48V5TW1W bílá

Pračka LG F48V5TW1W bílá

Více informací

13 890,00 Kč
11 479,34 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná pračka • kapacita 8 kg • energetická třída C • 1360 ot./min • invertorový Direct Drive™ motor • technologie AI DD™ • parní praní Steam™ • TwinWash™ • TurboWash™ • LG ThinQ + Wi-Fi • Odložený start • Auto Restart • Přidat prádlo • dětský zámek • LED dotykový displej • rozměry 600 × 565 × 850 mm • hmotnost 70 kg

LG F48V5TW1W, bílá 

Pračku LG F48V5TW1W ve své domácnosti uvidíte velice rádi. O vaše oblečení se postará šetrně, protože je vybavena technologií AI DD™. Ta na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Chod pračky zajišťuje tichý a úsporný invertorový Direct Drive™ motor.

Výběr za 14 programů

Programovou nabídku pračky, která disponuje kapacitou 8 kg, tvoří klasické programy pro Bavlněné, Syntetické nebo Smíšené prádlo. Pokud se chystáte prát třeba jemné halenky, potěší vás přítomnost programu Jemná péče či Ruční praní / Vlna. Nejen pro vášnivé sportovce je určený program Sportovní oblečení. Alergici zase ocení parní praní Steam™ s programy Dětská parní péče a Pro alergiky. Druhý jmenovaný program redukuje alergeny v oblečení až o 99,9 %Navíc si můžete kdykoli stáhnout nové prací cykly a nejnovější inovace prostřednictvím aplikace LG ThinQ. Pomocí ní lze také pračku na dálku například zapnout. 

Klíčové vlastnosti:

  • invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
  • AI DD™: optimální volba pracích pohybů
  • Steam™: parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče
  • TurboWash™: vypráno za 59 minut
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načtení programu a inteligentní funkce / diagnostika

Minimum vibrací a hluku

Pračku pohání invertorový Direct Drive™ motor, který je připojený přímo k bubnu. Mezi jeho hlavní benefity patří spolehlivost, nízká hlučnost a maximální úspornost. Spotřeba vody u tohoto modelu dosahuje 48 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 63 kWh na 100 cyklů. Pračka je díky tomu zařazena do energetické třídy C. Zbývá jen doplnit, že maximální hlučnost při odstřeďování činí 72 dBa.

Zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů

Technologie AI DD™ umí totiž zvážit prádlo, rozpoznat jemnost vláken a na základě toho vybrat optimální prací pohyby. Prádlo tak bude šetrně a skvěle vyprané. Vašemu šatníku se navíc dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračky.

 
A je vypráno! Za 59 minut!

Co všechno stihnete za 59 minut? Pračka LG F48V5TW1W zvládne třeba vyprat! A vděčit za to může technologii TurboWash™, díky které jsou máchací cykly ještě efektivnější. Dokonale čisté prádlo tak budete vytahovat z pračky už za 59 minut.

Testováno společností Intertek v červenci 2019, program TurboWash59 + Sušení se 4kg náplní Smíšeného prádla.


 
Účinná zbraň v boji proti alergiím

Má jméno parní technologie Steam™. Během jediného cyklu zničí až 99,9 % alergenů, jako jsou prachové roztoče, a uleví všem alergikům od projevů nepříjemných alergií jednou provždy. Program Pro alergiky je navíc certifikován organizací BAF (British Allergy Foundation).Ovládejte pračku, ať jste kdekoli

Stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci LG ThinQ. Kromě toho, že pračku budete moct na dálku třeba zapnout, získáte také přístup k novým pracím cyklům a nejnovějším inovacím. Ale to není jediná výhoda! Pokud jste vlastníky sušičky LG, můžete ji s pračkou přes Wi-Fi připojení spárovat a vyvarovat se tak chybám při výběru správného sušicího cyklu.

Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.
Doporučená maximální kapacita se může lišit pro každý prací program, další podrobnosti naleznete v příručce uživatele.


 
Elegantně odolná

Dvířka pračky jsou vyrobena z tvrzeného skla, takže se můžete spolehnout na to, že jsou odolná. Uvnitř pračky se pak ukrývá buben s nerezovými lopatkami, které snižují možnost kontaminace oblečení bakteriemi. Radost vám udělá také viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem.

Testováno společnosti Intertek v červenci 2019. Počáteční hodnoty P.aeruginosa na nerezové oceli byly po 12 dnech o 99 % nižší. Výsledky se mohou lišit v závislosti na okolních podmínkách.
Funkce
Parní pračkaAno
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelAno
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyAno
AquaStopNe
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky56
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů63 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus48 l
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní8 kg
Index účinnosti praní1,04
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1360 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníB
Hlučnost při odstřeďování72 dB
Programy
Doba trvání eko-programu3:38 hod.
Počet programů14
Speciální programyBavlna, ECO 40-60, TurboWash 59, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Pokrývky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním) Parní programy: Pro alergiky, Dětská parní p
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku6 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku56,5 cm
Hmotnost výrobku70 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení89 cm
Hloubka balení66 cm
Hmotnost balení74 kg
LGGF48V5TW1W_informační list.pdfStáhnout (pdf / 262,94 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 8,77 MB)
Produktový listStáhnout (pdf / 195,56 kB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka LG F48V5TW1W bílá

Pračka LG F48V5TW1W bílá

Pračka LG F48V5TW1W bílá

Napište svůj názor