Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

Pračka LG F4WV910P2E bílá

Pračka LG F4WV910P2E bílá

Více informací

17 890,00 Kč
14 785,12 Kč (bez DPH)

1 ks

DAT

předem plněná pračka • kapacita 10,5 kg • energetická třída A • 1 360 ot./min • invertorový Direct Drive™ motor • technologie AI DD™ • parní praní Steam™ • TwinWash™ • TurboWash™ 360° • LG ThinQ + Wi-Fi • Odložený start • Přidat prádlo • Auto Restart • dětská pojistka • LED dotykový displej • rozměry 600 × 850 × 565 mm • hmotnost 70 kg

LG F4WV910P2E, bílá

Váš šatník si zaslouží to nejlepší. A pračka LG F4WV910P2E mu to ráda dopřeje. Dostala totiž do vínku umělou inteligenci AI DD™, která zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů. Kromě toho také značně ušetříte, protože o chod pračky se stará úsporný invertorový Direct Drive™ motor.

14 programů k vašim službám

Pračka pojme až 10,5 kg prádla a pro jeho vyprání si připravila hned 14 pracích programů. Najdete mezi nimi třeba program Bavlna, Smíšené prádlo, Tiché praní či Syntetika. Pro jemné oblečení se hodí programy Jemná péče, Ruční praní / Vlna. Po přiběhnutí z tréninku zase určitě oceníte program Sportovní oblečení. Pračka je také vybavena parním praním Steam™, takže v její programové nabídce nechybí parní program Pro alergiky, který z vašeho prádla odstraní až 99,9 % alergenů. Kdykoli budete chtít, můžete nabídku pracích programů rozšířit o nové prací cykly. Stačí si stáhnout aplikaci LG ThinQ, kterou lze mimo jiné využít pro zapnutí spotřebiče na dálku.

Klíčové vlastnosti:

  • invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
  • AI DD™: optimální volba pracích pohybů
  • Steam™: parní program Pro alergiky
  • TurboWash™ 360°: vypráno za 39 minut
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načtení programu a inteligentní funkce / diagnostika

Spěcháte a potřebujete rychle vyprat? TurboWash™ 360° to zvládne za 39 minut!

Nechte to na ní

Technologie AI DD™ se o všechno postará a poskytne vašemu oblečení až o 18 % lepší ochranu tkanin než běžné pračky. Rozpozná totiž hmotnost prádla, detekuje jemnost vláken a podle toho následně vybere optimální prací pohyby. Praní je šetrnější, čímž prodlužuje životnost vašich oblíbených kousků.

Vypráno za 39 minut

Co všechno se dá stihnout za 39 minut? Třeba vyprat prádlo! Nevěříte? Pak vás technologie TurboWash™ 360° přesvědčí o opaku. Prádlo sprchuje čistou vodou pomocí 3D multi-spray trysek ve 4 směrech, takže voda pokryje každý centimetr prádla v bubnu. Výsledkem je dokonale čisté oblečení bez poškození tkanin už za 39 minut.

 

Zatočte s alergiemi

Zdatným pomocníkem vám bude parní technologie Steam™. Během jediného cyklu zničí až 99,9 % alergenů a prachových roztočů, čímž všem alergikům významně uleví od projevů alergií či respiračních onemocnění. Kromě toho lze páru využít jako přídavnou možnost pro dalších 6 pracích cyklů. Zbývá už jen doplnit, že parní program Pro alergiky je certifikován organizací BAF (British Allergy Foundation).Vsaďte na trojité A

Tento model se hned ve třech kategoriích zařadil do nejvyšší třídy A. Jedná se o kategorii energetické účinnosti, výkonu odstřeďování a hlučnosti. 

1) Na základě interního laboratorního testu společnosti LG podle normy EN60456:2016/prA2019&prTS50707 a modelu F6V7RWP1WE. 2) Energetická účinnost, odstřeďování a hlučnost jsou v souladu s nařízením EU 2019/2014. 3) Výsledky se můžou lišit podle prostředí používání.Ovládejte pračku na dálku

Je to jednoduché, stáhnete si do svého chytrého telefonu aplikaci LG ThinQ a během chvíle už můžete pračku ovládat odkudkoli. Zároveň získáte možnost obohatit programovou nabídku o nové prací cykly či nejnovější inovace. Máte-li doma také sušičku LG, přes Wi-Fi připojení ji spárujte s pračkou a minimalizujte tak chyby při výběru sušicího cyklu.

Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.
Doporučená maximální kapacita se může lišit pro každý prací program, další podrobnosti naleznete v příručce uživatele.


 
Elegance a odolnost

LG vybavilo pračku odolnými dvířky z tvrzeného skla a bubnem s nerezovými lopatkami. Jejich hlavní předností je snížení možnosti kontaminace oblečení bakteriemi. Změnou si prošel displej, který je nyní viditelnější, a volič programů, jenž se dočkal nejen zvětšení, ale také kovového povrchu.  

*Testováno společností Intertek v červenci 2013. Počáteční hodnoty P.aeruginosa na nerezové oceli byli po 12 dnech o 99 % nižší. Výsledky se mohou lišit v závislosti na okolních podmínkách.
Funkce
Parní pračkaAno
Systém automatického dávkováníNe
DisplejAno
Český panelAno
Odložený startAno
Ukazatel zbytkového časuAno
Regulace spotřeby vodymnožstevní automatika
Ochrana proti úniku vodyAno
AquaStopNe
Konstrukce
Typvolně stojící
Konstrukce pračky/sušičkyplněná zepředu
Hloubka pračky56
Otevírání dveřílevé
Spotřeba
Energetická třída 2021A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů53 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus53 l
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní10,5 kg
Index účinnosti praní1,03
Třída hlučnostiA
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu1360 ot/min
Třída účinnosti odstřeďováníA
Hlučnost při odstřeďování71 dB
Programy
Doba trvání eko-programu4:00 hod.
Počet programů14
Speciální programyJemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Pokrývky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním) Parní programy (volitelně): Bavlna, ECO 40-60, TurboWash 39, Smíšené prádlo, Syntetika, Tiché praní Par
Program pro alergikyAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
SMART FunkceAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku60 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku56,5 cm
Hmotnost výrobku70 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení89 cm
Hloubka balení66 cm
Hmotnost balení74 kg
LGGF4WV910P2E_informační list.pdfStáhnout (pdf / 262,16 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 12,11 MB)
Produktový listStáhnout (pdf / 235,24 kB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Pračka LG F4WV910P2E bílá

Pračka LG F4WV910P2E bílá

Pračka LG F4WV910P2E bílá

Napište svůj názor