Vše o produktu

media_4276849.jpgBosch MUM59M55

Kuchyňský robot Bosch MUM59M55 je skvělý pomocník, kterého oceníte při přípravě různých pokrmů. K dispozici má bohaté příslušenství, díky kterému v kuchyni zastane spoustu práce. Zpracuje těsto, vytvoří krémy, nakrájí zeleninu, rozmixuje suroviny, namele maso a další. Obsahuje také profesionální cukrářskou sadu, lis na citrusy, sekáček, food procesor nebo smoothie mixér, který zároveň slouží jako 2Go láhev. Silný motor o výkonu 1 000 W snadno, rychle a dokonale zpracuje také velké množství ingrediencí.

Rovnoměrné a dokonalé zpracování přísad

Velká mísa o objemu 3,9 l je tvořena z broušené a leštěné nerezové oceli. Připravíte v ní 2,7 kg piškotového nebo 1,9 kg kynutého těsta. Efektivní systém 3D planetárního míchání dokonale zpracuje všechny vložené suroviny, dokonce i ty, které se nachází po stěnách mísy. Míchání totiž probíhá ve třech směrech současně. K dispozici budete mít 7 plynule nastavitelných stupňů a momentový stupeň. Elektronické řízení počtu otáček zajistí konstantní rychlost během měnícího se procesu.

Klíčové vlastnosti

• Extrémně výkonný motor s příkonem 1000 W pro rychlé a kvalitní výsledky
  • Nerezová mísa o objemu 3,9 l se speciálním tvarem pro optimální přípravu těsta
  • 3D planetární systém míchání
  • Automatická parkovací pozice nástavců
  • Všestrannost díky kvalitnímu a individuálně zvolenému příslušenství

Skvělý pomocník do vaší kuchyně, který je vybaven mnoha potřebnými funkcemi.

media_4276850.jpg

Výkonný a silný motor

Extrémně výkonný motor 1000 W dokáže zpracovat těsta na koláče, kynuté buchty i těžká těsta. Perfektně promíchá i velké množství ingrediencí. Dokonalý výsledek od začátku. Užijte si sílu robota, už žádné čekání, žádné přepracování, žádné kompromisy.

media_4535367.jpg

Mísa o objemu 3,9 l

Suroviny se jednoduše zpracují v nerezové míse o objemu 3,9 l. Mísa je dostatečně velká na to, aby zpracovala až 2,7 kg piškotového nebo 1,9 kg kynutého těsta. Je vybavena transparentním víkem s plnicím otvorem. Nepořádek při míchání bude minimální a vaše kuchyň bude zářit čistotou.

media_4535368.jpg

Automatická parkovací pozice

Nástavce v robotu se po vypnutí samy zastaví u zadní strany mísy. Vy pak budete mít možnost přidat další ingredience, aniž by vám něco překáželo. Nástavce zastavené u zadní stěny poskytnou dostatek prostoru na dosypání mouky či dolití mléka.

Pečte jako profesionál

S jakýmkoli kreativním nápadem na pečení nebo vaření pomůže speciální příslušenství. Profesionální cukrářská sada usnadňuje manipulaci a pomůže dosáhnout skvělých výsledků. Obsahuje flexibilní míchací metlu se silikonovým okrajem, šlehací metlu (výškově nastavitelná a celokovová) a hnětací hák s ochranou převodovky.