Bosch MUM9BX5S65

Bosch MUM9BX5S65

Více informací

19 490,00 Kč
16 107,44 Kč (bez DPH)

DAT

Kuchyňský robot Bosch MUM9BX5S65 Optimum rychle a velmi důkladně promíchá všechny přísady díky planetární pohon s jedinečným pohybem ve třech směrech současně. Díky vysoce výkonnému motoru s 1 500 W zvládne rychle a kvalitně uhníst i těžké kynutá těsta. Dokonce optimum rozpozná použité příslušenství a podle toho automaticky upravuje maximální počet otáček. Součástí balení je i příslušenství: míchací metla, šlehací metla, hnětací hák, mixovací nádoba ThermoSafe, nerezová mísa, Průběhový kráječ, hrubé struhadlo na brambory, oboustranný kotouč Supercut a masomlýnek. I širokou nabídkou dokoupitelného příslušenství si můžete přístroj přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Skvělé výsledky

Díky 1500 wattové výkonnému motoru zvládne robot Bosch MUM9BX5S65 Optimum rychle a kvalitně uhníst i těžké kynutá těsta. Při práci se využívá několik možností nastavení rychlosti a k ​​dispozici máte 7 rychlostních stupňů, jakož i impulsní stupeň. Inovativní funkce SensorControl Plus: přístroj pozná, kdy jsou kynuté těsto, šlehačka, nebo vejce bílky hotové a sám se zastaví. Namísto dohlížení na přístroj se můžete v klidu věnovat jiným věcem.

Komfort

Součástí robota je zabudovaná váha: přísady mohou být váženy přímo v míse - šetří tak čas během přípravy. Určitě oceníte i vestavěné stopky: nastavte si dobu provozu, přístroj se pak sám zastaví.

3D planetární míchání

3D planetární míchání je rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad díky ještě více zdokonalenému planetárnímu pohonu s jedinečným pohybem při míchání ve třech směrech zároveň. Tento kuchyňský robot je zárukou dokonalého zpracování všech přísad. Těsto nezůstane na stěnách míchací mísy.

Senzor na těsto

Inteligentní senzor na těsto: stálá rychlost míchání zajistí vždy perfektní, rychlé výsledky, také při těžkém cestě nebo při velkém množství v nádobě. Vždy najdete správný pohon pro příslušenství - pohony i příslušenství jsou barevně označeny.

Bezpečný chod

Při vaší práci si můžete být jisti bezpečným chodem kuchyňského robota. Přizpůsobené má přísavné gumové nožičky pro jeho větší stabilitu. Vybaven je také ochranou proti přetížení a pojistkou opětovného zapnutí, která zabraňuje nečekanému spuštění motoru. Při tomto robotu oceníte i automatické navíjení kabelu.

Příslušenství

  • Míchací metla perfektně kopíruje obrysy nádoby - úplně všechny přísady jsou dokonale promíchané
  • Celokovová, výškově nastavitelná šlehací metla - můžete zpracovávat velké i malé množství surovin
  • Vysoce výkonný hnětací hák: speciální tvar umožňuje řez těstem a smíchání cesta dohromady, což má za následek intenzivní hnětení
  • Velká nerezová mísa o objemu 5,5 litru umožňuje zpracovat velké množství, např. 3,5 kg třeného těsta, najednou
  • Silnostěnná nádoba na mixování ThermoSafe z tepelně odolného skla o objemu 2,3 ​​l (užitný objem: 1,5 l) umožňuje jednoduché a bezpečné mixování horkých polévek i ledově studených nápojů. Speciální tvar nádoby potlačuje hluk při mixování
  • Průběhový kráječ - snadné a rychlé strouhání, strouhání a krájení ovoce a zeleniny, sekáček na ořechy a bylinky a citrusovač.
  • Hrubé struhadlo na brambory pro přípravu např. bramborové nebo bramborových knedlíků
  • Oboustranný kotouč Supercut s čepelí zvlášť vhodnou pro krájení zralých nebo vláknitých potravin
  • Masomlýnek na přípravu ryb a zeleniny terin, klobás a mletého masa na všechny způsoby. Rychlost mletí až 2 kg za minutu. Sítka s hrubostí 3 mm, 5 mm a 8 mm.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch MUM9BX5S65

Bosch MUM9BX5S65

Bosch MUM9BX5S65

Napište svůj názor