Gorenje GS671C60X CZ

Gorenje GS671C60X   CZ DISTRIBUCE

Více informací

13 900,00 Kč
11 487,60 Kč (bez DPH)

Gorenje GS671C60X

Parametry produktu

Gorenje GS671C60X
Výrobce
Gorenje
Způsob umístění

Způsob umístění

Možnost umístění spotřebiče - vestavný či volně stojící, nebo stolní. Vestavné myčky si vyberte, pokud máte již doma vestavěné spotřebiče, nebo pokud pořizujete novou linku. Do staré linky je vestavění složitější. Stolní myčky jsou malé myčky vhodné pro studenty, nebo osoby, které žijí sami a velká myčka je pro ně zbytečná.

volně stojící
Hlučnost

Hlučnost

Stupeň hlasitosti, který myčka vydává při běžném mycím cyklu. Hlučnost začíná na 39 db což se vyrovná tlumenému hovoru. Nejhlučnější myčky mají hladinu hluku 59 db, který se rovná hluku digestoře. Taková hladina nemusí být příjemná pokud máte kuchyni průchozí např. s obývacím pokojem.

42 db
Počet programů

Počet programů

Určuje, v kolika různých režimech je spotřebič schopen pracovat. Většinou se programy dělí především podle teploty mytí. Dále obsahuje programy na sušení, kontrolky soli a leštidla a ochrana proti vytopení (aqua - stop).

5
Barva
Stříbrná/nerez
Displej
ano
Počet sad nádobí

Počet sad nádobí

Jedná se o počet sad nádobí, které je možné do myčky naskládat tak, aby byly všechny kousky dobře umyty. Jedna sada je určena následovně: mělký talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, čajový šálek, malý talířek, sklenice, vidlička, nůž, polévková lžíce, čajová lžička, dezertní lžička. Hrnce se do sad nezapočítávají. Je proto zřejmé, že myčky na malý počet sad se velmi rychle zaplní. Kromě toho, čím větší má myčka počet sad, tím menší je její spotřeba (vody, energie, i mycí soli) v přepočtu na jeden kus nádobí. Většinou se zadává v násobcích čtyř. Největší myčky mají tak dobré vnitřní uspořádání, že pojmou i přes dvanáct sad.

16 sad
Automatické otevírání

Automatické otevírání

Po skončení mytí se dvířka myčky nádobí automatiky otevřou.

ano
Šířka

Šířka

Můžete zvolit z vámi požadované šířky spotřebiče. Většinou jsou myčky se šířkou 45 cm a 60 cm. Jinak je to u stolních myček, které jsou okolo 50 cm široké. Výrobci také uvádějí šířku 44,8, 59,6, apod. Jsou to však myčky, které jsou 45 cm nebo 60 cm široké.

60 cm
Výška
84.8 cm
Hloubka
61.1 cm
Hmotnost
51 kg
Aqua Stop

Aqua Stop

Aqua stop je systém proti vytopení. To znamená, že pokud se někde stane jakýkoliv problém, myčka se vypne a zabrání vytopení bytu, především pomocí kovové vany, která je nainstalovaná pod myčkou, do které zachytí veškerou vodu.

ano
Odložený start
ano

Popis produktu

  • Myčka disponuje energetickou třídou A+++
  • Díky velkému XXL prostoru se do myčky vleze až 16 sad nádobí
  • Automatický systém čištění filtru odstraňuje zbytky jídla a zajišťuje průchodnost filtru
  • Funkce TotalDry po dokončení mycího cyklu automaticky mírně pootevře dvířka myčky, aby mohla uniknout zbytková pára
  • Nastavitelné pohyblivé prvky pro možnost vkládání i těch největších hrnců
  • Bezpečnostní systém AquaStop zastaví případný únik vody, a zabrání tak vytopení
  • Výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s významně tišším provozem, nižší spotřebou energie a delší životností
  • 5 programů mytí: Intenzivní mytí; ECO program; Auto program; Křišťálové sklo; 1h mytí
  • Rozměry

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Gorenje GS671C60X CZ

Gorenje GS671C60X CZ

Gorenje GS671C60X   CZ DISTRIBUCE

Napište svůj názor