Siemens SR23HI65ME

Siemens SR23HI65ME

Více informací

14 750,00 Kč
12 190,08 Kč (bez DPH)

Siemens SR23HI65ME

MYČKA NÁDOBÍ SIEMENS SR23HI65ME

Svět technologických inovací se neustále vyvíjí. Krok za krokem se stále více a více zařízení navzájem propojuje a inteligentně. Díky značce SIEMENS a zařízením Home Connect nabízí synergie zařízení připojených k síti Wi-Fi, inteligentní software a intuitivní aplikace širokou škálu možností. Některé z nich usnadňují práci , jiné otevírají zcela nové možnosti. Všichni společně usnadňují každodenní život .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME o šířce 60 cm . Zařízení je vybaveno funkcí Dosing Assistant a Tablet Counter . Myčka může pojmout 10 prostírání najednou . Roční spotřeba vody je 2660 litrů a spotřeba energie 237 kWh .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME přední přední

ogolne_gwiazdka.svg
OBLÍBENÝ PROGRAM

Zadejte nejčastěji používaný čisticí program a kombinaci možností. Můžete jej spustit pohodlně stisknutím tlačítka nebo prostřednictvím aplikace Home Connect .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME Oblíbené Oblíbené

zmywarki_programy_automatyczne.svg
AUTOMATICKÝ PROGRAM 45-65 ° C

Tento program zajišťuje nejhospodárnější provoz myčky a zaručuje dokonalé výsledky mytí . Na základě senzorového ovládání program automaticky nastaví parametry praní podle aktuálních potřeb . AquaSensor kontroluje stupeň znečištění vody a volí vhodnou teplotu a objem vody, aby dokonale vyčistil každou dávku.

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME automatické programy

zmywarki_aqua_sensor.svg
AQUASENSOR

AquaSensor stále přesněji detekuje stupeň znečištění světelného paprsku padajícího do vody. Jeho přesné posouzení ovlivňuje množství čerstvé vody, které bude použito při mytí konkrétního prádla. Automatická regulace šetří až 4 litry vody .

Senzor myčky nádobí SIEMENS SR23HI65ME

sterowanie_telefonem_lub_tabletem.svg
HOME CONNECT

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME  čitelný boční panel, který poskytuje přístup ke všem funkcím zařízení. Ale to není vše! Díky aplikaci Home Connect je možné ovládat myčku přímo z mobilního telefonu . Není třeba nikoho přesvědčovat, že je to velmi jednoduché. Home Connect je jednoduchý, ale funkční nástroj, který si stáhnete do telefonu . Díky tomu můžete zkontrolovat aktuální stav myčky, provádět individuální úpravy programu nebo jednoduše zapnout zařízení. Důležité - lze to provést prakticky z jakéhokoli místa v domě nebo bytě.

Dálkové ovládání aplikace SIEMENS SR23HI65ME Home Connect

estetyka.svg
MODERNÍ DESIGN, MODERNÍ STANDARDY

Dobré vybavení pro mytí nádobí kombinuje bohatou funkčnost a krásný vzhled. Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME má obě tyto vlastnosti. Jeho design je založen na ultramoderních tvarech v charakteristické a jedinečné barvě inox . Toto zařízení - přes svou bohatou funkčnost - je také relativně malé, takže se vejde do jakéhokoli interiéru bez ohledu na jeho uspořádání .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME moderní standardy

czyszczenie.svg
PÉČE O STROJ

Navrhli jsme nový a nejjednodušší způsob ochrany vaší myčky nádobí před jakoukoli kontaminací. Nyní musíte pouze vyprázdnit komoru, přidat speciální prací prostředek a spustit péči o stroj . Po pouhých 90 minutách veškerý vodní kámen a mastnota zmizí zevnitř a myčka se vrátí k plné účinnosti čištění a bude jako nová .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME Péče o stroj

przycisk_play.svg
SNADNÝ START

Díky Easy Start je používání myčky nádobí snadnější než kdy dříve. Vše, co musíte udělat, je použít aplikaci Home Connect a odpovědět na několik jednoduchých otázek týkajících se vašich předvoleb čištění a typů nádobí. Poté vám bude navržen nejlepší program, který si můžete vzdáleně vybrat .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME

zmywarki_mozliwosc_stosowania_tabletek_a
ASISTENT DÁVKOVÁNÍ

Jednou z nejzajímavějších funkcí, kterou výrobci vybavili myčku nádobí SIEMENS SR23HI65ME, je „Dosing Assistant“ . Tato funkce je založena na kontrolovaném rozpuštění tablety s čisticím prostředkem , který kape do malé nádoby. Výsledkem je, že se rozpouští vyváženým způsobem a zajišťuje optimální podmínky čištění nádobí po celou dobu trvání programu . Tato - zdánlivě - nepatrná úprava výrazně zvyšuje účinnost odstraňování nečistot . Je těžké si představit myčku, která by poskytovala ještě větší účinnost při odstraňování nečistot.

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME Dávkovací asistent

antybakteryjne.svg
HYGIENA PLUS

Program Higiena Plus byl vytvořen hlavně pro lidi, kteří dbají zejména na hygienu a ochranu před mikroorganismy. Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME má zabudovaný systém, který zvyšuje teplotu uvnitř košů až na 70 stupňů Celsia. Tato teplota se zvýší v konečné fázi mytí nádobí, těsně před dokončením procesu. Tento proces trvá několik minut. Více než 99 procent z bakterií, virů a mnoho dalších mikroorganismů jsou účinně odstraněny během  . Díky tomu jsou takto umyté příbory a nádobí nejen čisté, ale také zcela dezinfikované .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME hygiene plus

blokada_kapania.svg
AQUA STOP

Díky funkci Aqua Stop myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME už nikdy nezaplaví žádný interiér. Tento systém spočívá v připojení speciálního ventilu, který se automaticky uzavře, když voda vytéká . Díky tomu bude jakýkoli nepředvídaný únik okamžitě zablokován . Ventil Aqua Stop je instalován hned za připojením, takže chrání celé zařízení - bez ohledu na to, kde k úniku dochází. Stojí za zmínku, že výrobce zaručuje plnou spolehlivost tohoto ventilu , což samozřejmě dokazuje kvalitu jeho výroby.

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME odkapávací uzavírací ventil netěsný

pojemnosc.svg
NEUVĚŘITELNÁ KAPACITA!

Stejně jako funkční myčka nádobí, i toto zařízení má speciální design, který umožňuje optimalizovat celý prostor, který je k dispozici uvnitř . Myčka SIEMENS SR23HI65ME má přídavný koš Vario 3 , do kterého můžete umístit různé, často velmi malé příbory. To samozřejmě znamená, že ve spodním koši není žádná další nádoba na různé drobnosti. Díky této zdánlivě nevýznamné náhradě může zařízení vyčistit až 10 sad různých pokrmů najednou .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME, kapacita, počet sad

zmywarki_regulacja_wysokosci_koszy.svg
RACKMATIC

U myčky nádobí SIEMENS SR23HI65ME se efektivní správa dostupného prostoru neomezuje pouze na další nádobu na příbory. Toto zařízení, jak se na profesionální domácí spotřebiče hodí, vám díky funkci rackMatic umožňuje upravit polohu horního koše (zásuvek) . Díky tomu je možné volně spravovat dostupný prostor , což je důležité například při čištění velkého nádobí nebo příborů. Funkce rackMatic funguje na několika různých úrovních, díky nimž má uživatel plnou svobodu v uspořádání prostoru podle svých preferencí.

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME stojanMatic

rackstopper.svg
ZASTÁVKA

Malý krok ve dveřích myčky a speciálně navržené válečky s překážkami zajišťují bezpečný rozsah pohybu dolního koše , což v konečném důsledku eliminuje potíže s jeho tahem za stanovené limity .

Myčka nádobí SIEMENS SR23HI65ME zarážka do stojanu

Bezpečnost použitíElektronický zámek klíče, Water Stop

Ochrana před povodněmi

 Ano
Délka standardního cyklu [min]220
Další funkceAsistent dávkování, Automatické rozpoznání čisticího prostředku, Hygiene Plus, Připojení Home Connect přes Wi-Fi, Intenzivní zóna, Ukazatel času ukončení programu v minutách
Hloubka [cm]60
BarvaInox
Spodní koš2 přihrádky na skládací talíře, zámek koše proti vypadnutí, police na šálky, speciální držáky skla
Horní koš2 skládací přihrádky, police na šálky, nastavitelná výška

Zpožděný začátek práce

 Ano

Připojení na horkou vodu

 Ano

Poloviční zatížení

 Ano

Mycí programy

Auto 45-65C, Eco 50 ° C, Hrnce 70C, Hodinová 65C, Rapid 45C, Oblíbené

Typ ovládacího panelu

Externí
Typ myčkyVolně stojící myčka

Řízení

Elektronický
Šířka [cm]60

Teploty praní [stupně C]

35/40/45/50/65/70

Třetí zásuvka

 Ano

Ukazatel doplnění leštidla

 Ne

Indikátor doplňování soli

 Ne
Výška [cm]84,5

Elektronický displej

 Ano
Použité technologieHome Connect, VarioSpeed ​​Plus

Odnímatelná deska stolu

 Ne

Kompaktní myčka

 Ne

Příprava spodní části myčky

nerezová ocel
Ovládání pomocí smartphonu Ano

Kapacita [sada]

10

Spotřeba vody [l / cyklus]

9.5

Roční spotřeba vody [l]

2660

Spotřeba energie [kWh / cyklus]

0,83

Hladina hluku [dB]

45

Energetická třída

A +

Třída praní

A

Třída sušení

A

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Siemens SR23HI65ME

Siemens SR23HI65ME

Siemens SR23HI65ME

Napište svůj názor