Značka:Samsung

Funkce

3D kompatibilita:Ne
HbbTV:Ano

Tmavé scény děsivého hororu nebo sluncem zalité záběry romantické komedie uvidíte přesně tak, jak je zamýšleli jejich tvůrci. Díky přímému zadnímu podsvícení, které automaticky upravuje kontrast v každé promítané scéně, uvidíte detaily, které vám doposud unikaly. Možnost vypnutí podsvícení tam, kde není potřeba, vám nabídne dokonalé vyznění černé barvy.

Ještě realističtější rozlišení

Televizor Q80T od společnosti Samsung vám přináší sledování ve vysokém 4K rozlišení. Inovativní Quantum Processor 4K pomocí technologie 4K AI Upscaling dokáže i ze starších snímků nižší kvality vytvořit ostrý a jasný obraz. Funkce Adaptivní obraz zase snímá světelné podmínky ve vašem obývacím pokoji a na základě toho upraví úroveň jasu na obrazovce, pro co nejlepší sledování.

Špičkový obraz, perfektní zvuk

Zvuk, který kopíruje pohyb na obrazovce - i to vám QLED Q80T nabízí. Zařízení disponuje technologií Zvuku sledujícího pohyb (OTS), která se přizpůsobí promítaným scénám a díky vestavěným horním a spodním reproduktorům vytváří pohlcující prostorové audio, pro maximální kino zážitek.

Jasné a zářivé barvy

Nechte se okouzlit jemnými detaily, ostrým obrazem a vyváženým kontrastem, které přináší technologie Q HDR 1500. Číslovka představuje počet nitů, nebo-li intenzitu svítivosti, díky které budete sledovat jasnou obrazovku i během slunných dní. Dynamické mapování HDR+ upravuje barevné odstíny a jejich kontrast v každé jednotlivé scéně a výsledkem je detailní obraz s optimálními parametry. Díky technologii Quantum Dot si vychutnáte 100% barevný objem barev, který zajistí komfortní sledování v jakýchkoli světelných podmínkách.

Nový parťák pro gamery

Nečekané lagy na cestě za vaším vítězstvím vás s televizí od společnosti Samsung neohrozí. QLED Q80T podporuje technologii AMD FreeSync, která zajistí plynulou grafiku vašich her. Kromě toho eliminuje také rozostření obrazu a postará se dokonce i o špičkové audio v každé scéně.

Uhlazený design bez rušivých prvků

Elegantní provedení prémiové QLED Q80T bude slušet každému interiéru. Obrazovka orámovaná ultratenkým rámečkem přináší revoluci v oblasti televizí. Při sledování nekonečného displeje uvidíte pouze jeho zářivé detaily. Rušivé elementy, které dříve odváděly vaši pozornost, jsou minulostí.

Dokonale vyladěný zvuk

S QLED Q80T a funkcí Automatického zesílení hlasu (AVA) vám už neunikne jediné slovo. Pokročilá technologie zesílí dialogy na základě detekce zvýšeného okolního hluku.

Do posledního detailu

QLED Q80T je jako chameleon ve vašem obývacím pokoji. Obrazovka dokáže dokonale splynout se stěnou, před kterou stojí nebo se proměnit ve stylové nástěnné hodiny či rámeček s rodinnou fotografií. Díky režimu Ambient Mode+ už nebude nevzhledný černý obdélník narušovat design vašeho interiéru.

Veškerý obsah pod palcem

Televizní vysílání, streamovací služby, lokální aplikace, videoknihovny – využijte zábavný obsah rozhraní Smart Hub na maximum. K ovládání vám bude stačit jediný ovladač One Remote, se kterým budete mít veškerou zábavu pod palcem.

Podpora Smart aplikací

• Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícem filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V  sedmidenním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo zapůjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizována a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

• HBO GO - Užijte si prodejní trháky či skvělé seriály s českým dabingem z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).