DeLonghi ECAM 550.65.SB

DeLonghi ECAM 550.65.SB

Více informací

22 020,00 Kč
18 198,35 Kč (bez DPH)

DeLonghi ECAM 550.65.SB

POPIS PRODUKTU

Systém „LatteCrema”, který jedním stisknutím připraví hustou a krémovou mléčnou pěnu s mikrobublinkami. Až 11 různých receptů (espresso, doppio+, long, karafu kávy, cappuccino, latte macchicato, flat white, horké mléko a další). Prémiového a intuitivního 3,5” TFT dotykového barevného displeje, pro maximální provozní jednoduchost. Technologie „Smart One Touch”, která řadí nápoje na první stránku podle četnosti používání. Až 3 jednoduše programovatelné uživatelské profily pro individuální nastavení všech nápojů a následné uložení do paměti. Aplikaci „CoffeeLink“, která umožňuje přípravu nápojů z pohodlí sedačky, vytváření nových nápojů, objevování nekonečných možností osobního nastavení a neustálé získávání rad a doporučení. Kávovar je s aplikací propojen přes Bluetooth. Výšku výdeje kávy od 84 mm až po 135 mm. Šálky nahřáté na vždy správnou teplotu, díky nahřívací ploše na šálky. Termo karafu na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka. Automatickou čistící funkci mléčné karafy vestavěnou do knoflíku na regulaci pěny. Vyjímatelnou spařovací jednotku pro snadné čištění a obsluhu. Speciální trysku pro přípravu horké vody na čaj. Možnost použít zrnkovou nebo mletou kávu. Vestavěný mlýnek na kávu s 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Až dva šálky připravené jedním spařovacím cyklem. Automatickou čistící funkci kávovaru (při každém zapnutí a vypnutí kávovaru), upozornění na nutnost odvápnění nebo výměnu filtru vody.

Technologie mletí
Integrovaný mlýnek vždy umele čerstvou kávu. Hrubost mletí si můžete zvolit podle chuti. Kónické ocelové mlýnky jsou kalibrovány se 100% přesností.

Nejčerstvější káva
De'Longhi „Tubeless System“ omezuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Optimální teplota
Vysoce přesné elektronické ovládání zajišťuje, že je generováno potřebné množství páry v optimální teplotě, aby bylo dosaženo perfektních výsledků v šálku. Ideálně podle vás.

Snadné čištění
Dokonalá hygiena díky karafě vybavené integrovanou funkcí čištění: po přípravě nápoje jsou všechny součásti, které přišly do styku s mlékem, automaticky omyty horkou vodou a párou.

TECHNICKÉ PARAMETRY
EAN: 8004399334809
Rozměry (šxhxv) mm: 260x361x469
Tlak pumpy (bar): 19
Nastavitelené zapnutí: Ano
Odvápňovací, čisticí a proplachovací program: ANO
Lze použít mletou kávu: ANO
Automatické vypnutí: ANO
Nastavení aroma: ANO
Příkon (W): 1450
Hmotnost (kg): 11,9
Kapacita zásobníku na kávová zrnka (g): 380

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

DeLonghi ECAM 550.65.SB

DeLonghi ECAM 550.65.SB

DeLonghi ECAM 550.65.SB

Napište svůj názor