Vážení zákazníci, nové objednávky budeme expedovat až 25.1.2021, děkujeme za pochopení

De'Longhi ECAM 23.460 SB

De'Longhi ECAM 23.460 SB

Více informací

12 100,00 Kč
10 000,00 Kč (bez DPH)

De'Longhi ECAM 23.460 SB

• Plnoautomatický kávovar s tlakem 15 bar
• Delonghi ECAM 23.460 SB disponuje systémem cappuccino jedním stiskem
• který umožňuje připravit dokonalé cappuccino
• Možnost individuálního nastavení kávy a přípravy dvou šálků najednou
• Digitální displej v češtině i slovenštině.

Kavárna u vás doma

 

Milujete kávu a rádi byste si ji dopřáli i v pohodlí domova? Automatický kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B se v přípravě kávy skutečně vyzná a rozhodně s ním nešlápnete vedle.

Přístroj ve stříbrném provedení, který zajistí tlak až 15 barů, se bude dokonale vyjímat na každé kuchyňské lince. Zásobník na vodu o objemu 1,8 l je možné snadno vyjmout a naplnit. A díky trysce na vodu můžete připravit také čaj.

Praktická odkládací plocha v horní části kávovaru se pak skvěle hodí pro nahřívání šálků. Bez problémů připravíte až 2 šálky espressa současně, což přijde vhod především při rodinných oslavách.

DeLonghi ECAM 23.460.SB - obrázek č. 0

 

Přehledné ovládání

DeLonghi ECAM 23.460.SB - obrázek č. 1

Kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B vyniká také přehledným ovládacím panelem, na kterém během chvíle nastavíte vše potřebné. Otočný knoflík a dotyková tlačítka jsou dostatečně velká a výhodou je také displej v českém a slovenském jazyce.

Jednoduše tak zvolíte typ nápoje, hrubost namletí nebo intenzitu kávy. A stejně snadno můžete nastavit také tvrdost vody nebo spustit funkci stand-by, která vám umožní šetřit energii. Přístroj se v tomto režimu vypne po uplynutí zvolené doby.

Ideální teplotu výsledného nápoje pak zajišťují 2 nezávislé systémy, které zvlášť kontrolují teplotu při přípravě mléka a kávy.


Cappuccino během okamžiku

 

Dáváte přednost netradiční velikosti nápoje? Zvolte svoji oblíbenou kávu a kávovar De'Longhi ECAM 23.463.B si vaši volbu okamžitě zapamatuje.

Milovníci cappuccina jistě ocení snadnou přípravu tohoto lahodného nápoje v domácích podmínkách. S funkcí Cappuccino jedním stiskem připravíte nápoj během chvíle. Stačí pouze stisknout tlačítko a vložit šálek pod trysku.

Přípravu nápojů s mléčnou pěnou usnadňuje automatický systém LatteCrema, ten vytvoří krémovou mléčnou pěnu, která zůstane dokonale našlehaná po dlouhou dobu. Nádobu na mléko je pak možné jednoduše vyjmout a vložit do lednice.

DeLonghi ECAM 23.460.SB - obrázek č. 2

 

Snadná údržba

DeLonghi ECAM 23.460.SB - obrázek č. 3

Také čištění automatického kávovaru De'Longhi ECAM 23.463.B je velmi snadné.

Po přípravě mléčných nápojů stačí stisknout tlačítko a jsou automaticky omyty všechny části přístroje, které byly v kontaktu s mlékem. K omytí je použita horká voda a pára.

A samozřejmostí jsou také automatické čisticí a odvápňovací funkce.

Nádoba na kávovou sedlinu je velmi prostorná a disponuje kapacitou až pro 14 šálků kávy nebo pro 72 hodin provozu kávovaru.


Vždy čerstvá káva

 

Integrovaný mlýnek umožňuje připravit čerstvou kávu vždy, když na ni dostanete chuť. Vybírat můžete ze 13 stupňů mletí. Nemusíte se ale spoléhat pouze na zrnkovou kávu, automatický De'Longhi ECAM 23.463.B si hravě poradí i s předem namletou kávou.

Unikátní Tubeless System pak kontroluje množství namleté kávy. A vy si tak vždy pochutnáte na nápojích s dokonalým kávovým aroma. 

DeLonghi ECAM 23.460.SB - obrázek č. 4

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

De'Longhi ECAM 23.460 SB

De'Longhi ECAM 23.460 SB

De'Longhi ECAM 23.460 SB

Napište svůj názor