Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

myčka BOSCH SMV4HTX37E

13 499,00 Kč
11 156,20 Kč (bez DPH)

1 ks

SMV4HTX37E

Flexibilní nakládání a dálkové ovládání myčky pomocí aplikace Home Connect.

 

Nejdůležitější vlastnosti

1x1.png

SMV4HTX37E

Zanechá vaše plastové nádobí dokonale suché.

SMV4HTX37E

Plastové nádobí vyjmuté z myčky po umytí zůstává často mokré. Proto myčky nádobí Bosch nabízejí Dry Extra. Zvyšuje teplotu závěrečného máchání a prodlužuje dobu sušení. Díky tomu budou i plastové nádobí, jako jsou kojenecké lahve nebo piknikové talíře a příbory, dokonale čisté a úplně suché.

Technologie ActiveWater: menší spotřeba vody a energie, vyšší účinnost.

SMV4HTX37E

Inovativní technologie zajišťující maximální účinnost a ekologické oplachování s vynikajícími výsledky. Úspory vody a energie je dosaženo přesně navrženým cíleným systémem distribuce vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohřevem a vyšší účinností čerpadla. Všechny tyto faktory přispívají k účinnějšímu toku vody.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Umývání nádobí tak tiché jako nikdy předtím.

SMV4HTX37E

Udržovat svůj domov v čistotě může být obtížné. A ztišit to se může občas zdát naprosto nemožné. Naše myčky s motorem EcoSilence Drive nabízejí vysokou kvalitu mytí s nízkými emisemi hluku. EcoSilence Drive je vybaven bezkartáčovým, energeticky úsporným motorem s optimálně potlačenými třecími zvuky a zajišťuje plynulý a tichý provoz zařízení. Nyní si můžete užít domov, který je stejně tichý i čistý.

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Dosing Assistant zajišťuje optimální výsledky účinným rozpuštěním čisticí tablety.

SMV4HTX37E

Asistent dávkování se používá k optimalizaci provozu mycích tablet. Tableta klesá přímo do speciální nádoby v horním koši, kde se postupně a kontrolovaně rozpouští. Při správném smíchání s vodou působí prací prostředek na nádobí větší silou, což zaručuje dokonalý výsledek mytí pro každou dávku.

Automatické programy

SMV4HTX37E

Automaticky zajišťují optimální mycí výkon. Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou přesně přizpůsobeny úrovni půdy, což zajišťuje nejlepší výsledky při úspoře vody a energie.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Snadné plánování doby zahájení praní

Pomocí funkce odloženého startu můžete nastavit vybraný program a poté jeho čas spuštění. Tato funkce usnadňuje používání spotřebiče a umožňuje vám spustit program kdykoli během dne, když jste v práci, i v noci. Po spuštění programu se na displeji zobrazí zbývající čas do konce programu. Pokud u některých modelů není k dispozici displej, je možné naplánovat zpoždění času zahájení o 3/6/9 hodin.

Snímač zatížení.

SMV4HTX37E

Šetřete vodu a energii, když je nádobí méně díky senzoru naplnění. Senzor plnění vydává vodu podle množství umytého nádobí, čímž šetří vodu a elektřinu. Hmotnost nákladu je určena snímačem rychlosti otáčení, který určuje hladinu vody. U více pokrmů je potřeba více vody, aby se nasákly, a hladina vody poklesne. Potom se přidá více vody.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Výměník tepla: vždy správná teplota vody pro nejlepší péči o vaše nádobí.

SMV4HTX37E

Myčky nádobí vybavené tepelnými výměníky umožňují extrémně šetrné mytí sklenic a porcelánu. Voda je v oplachovací nádrži předehřátá, aby se zabránilo náhlým změnám teploty. Díky výměníku tepla se nádobí suší ve velmi hygienických podmínkách. Výměník také umožňuje použití ohřáté vody pro další kroky praní, čímž se ušetří značné množství energie.

Tichý program na 50 ° C

Program Tichý 50 ° C vám umožní umýt nádobí s minimálními emisemi hluku, aniž byste narušili klidnou atmosféru v domě. Snižuje hladinu hluku spotřebiče nejméně 1,5krát větší než objem referenčního programu Eco 50 ° C. To je zvláště cenné v noci a v domácnostech s otevřenou kuchyní do obývacího pokoje.

Myčka nádobí s ochranou proti úniku vody.

SMV4HTX37E

Bosch dbá na čistotu našich nádobí a bezpečnost našich domovů. Systém AquaStop se skládá z hadice pro přívod vody s mechanickým ventilem a displeje. Odtok vody se shromažďuje v pouzdru hadice a způsobuje bobtnání houby, které pak mechanicky zastaví tok vody. Bosch zaručuje ochranu před možným poškozením vodou - při každém mytí.

Flexibilita

VarioFlex koše: Inovativní koše VarioFlex nabízejí ještě větší flexibilitu při přizpůsobování interiéru. Díky značení - červené dotykové body a regulaci RackMatic okamžitě uvidíte, která místa jsou nastavitelná pro pohodlné uspořádání nádobí. Tímto způsobem bude v jednom mycím cyklu šumivé více nádobí.

Pohodlí

SMV4HTX37E

Koš Vario lze snadno umístit do spodního koše myčky.

Koš Vario lze snadno umístit do spodního koše myčky, aby poskytl další prostor pro příbory. Je standardem u všech modelů myček ActiveWater bez zásuvky Vario3.

InfoLight - paprsek červeného světla vás udrží v obraze.

SMV4HTX37E

Činnost myčky je indikována červeným paprskem světla vyzařovaným na podlahu, když je zařízení v provozu. Po dokončení programu světlo automaticky zhasne. Díky tomu nemusíte otevírat dvířka spotřebiče, abyste zkontrolovali, zda je myčka nádobí hotová.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Správné doporučení pro každé praní.

Výběr správného mycího programu může být obtížný. Díky funkci Easy Start systém Home Connect znamená, že už nemusíme hádat, jaký program bude nejlepší k provedení úkolu, a vždy doporučí vhodné řešení. Pokaždé, když to lze provést přímo z mobilního zařízení. Musíte pouze zadat stupeň znečištění nádobí, jeho druh a počet nádobí. Můžete tedy snadno zvolit správný program a dosáhnout dokonalých výsledků praní, cyklus po cyklu.

Myčka nádobí, která vás upozorní.

Čekání na dokončení myčky může být ztrátou času a zbytečného stresu. Zvláště u velmi zaneprázdněných lidí. Home Connect vás uklidní a pomůže vám využít váš čas produktivnějším způsobem. Pokud chcete, můžete z myčky posílat automatická upozornění přímo do vašeho mobilního zařízení, pohodlně vás seznámit s aktuálním provozním stavem myčky a poskytnout další užitečné informace. Multitasking doma i venku je nyní snazší.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Výška horního koše je nastavitelná až o 5 cm na 3 úrovních, i když je plně naložena.

SMV4HTX37E

3stupňový systém nastavení polohy horního koše RackMatic slouží k přizpůsobení interiéru aktuálním potřebám. Systém umožňuje nastavit koš do 3 různých výšek a zvolenou pozici lze snadno změnit, i když je koš plný.

Konektivita

Myčka nádobí, která se pro vás počítá.

Žádné tablety do myčky nejsou to poslední, o čem sníte, když potřebujete umýt nádobí. Počitadlo tabletů v aplikaci Home Connect sleduje spotřebu tabletů a na základě vašeho posledního nákupu vás automaticky informuje, když zbývá posledních pět tabletů. Konečně je tu myčka, která se o sebe stará.

SMV4HTX37E

Funkce Oblíbené jedním dotykem

Ulehčete si každodenní rutinu tím, že využijete maximum své myčky nádobí připojené k Wi-Fi. Pomocí funkce Oblíbené naprogramujte své nejpoužívanější programy a možnosti jako oblíbené kombinace. Naprogramovaná nastavení lze aktivovat prostřednictvím aplikace Home Connect nebo přímo na displeji v jednom kroku. Můžete například zkombinovat program Extra sušení s Eco 50 ° a spustit myčku jedním dotykem. Připravená jídla díky přizpůsobenému nastavení jedním dotykem!

Zdraví

Ochrana skla

Funkce ochrany skla zajišťuje jemné mytí skla a jemného nádobí. Protože měkká voda ničí sklo, regulují stupeň tvrdosti myčky nádobí Bosch s funkcí ochrany skla. Tímto způsobem můžete optimálně chránit cenné sklo a křehký porcelán, které vyžadují speciální ošetření.

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

 

SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E
SMV4HTX37E

Program Cichy a SuperSilence (42-45 dB)

SMV4HTX37E

Tichý program je nejtišší způsob, jak udržet myčku v chodu. Po aktivaci automaticky snížíte hladinu hluku vaší myčky na absolutní minimum. To je možné díky speciálně upravenému programu Eco 50 ° C, sníženému tlaku stříkání a prodloužené mycí fázi.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

myčka BOSCH SMV4HTX37E

myčka BOSCH SMV4HTX37E

SMV4HTX37E

Napište svůj názor