Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

Samsung HW-Q900T

Samsung HW-Q900T

Více informací

24 900,00 Kč
20 578,51 Kč (bez DPH)

Samsung HW-Q900T

Špičkový soundbar Samsung HW-Q900T/EN v elegantním černém provedení v konfiguraci 7.1.2 vyplní místnost dokonale vyváženým zvukem s celkovým výkonem 406 W. Výjimečné basy se skutečnou hloubkou si užijete prostřednictvím bezdrátového subwooferu, který pohodlně umístíte na jakékoliv místo. Technologie Dolby Atmos a DTS: X umožní slyšet každý zřetelný zvuk, který proudí kolem vás i nad vámi, stejně jako v reálném životě a technologie Q-Symphony (synchronizace reproduktorů zvukového panelu s reproduktory kompatibilního televizoru Samsung) vytvoří ve vaší obýváku podmanivý zvuk a poskytne vám fascinující úroveň akustického zážitku. Funkce adaptivního zvuku vám umožní zřetelně slyšet dialogy i při nízké hlasitosti a s Herním režimem Pro si vychutnáte pohlcující herní zážitek. Konektivitu zajišťuje Bluetooth, čili připojení jiných zařízení bez použití kabelů (např. Smartphone, tablet) nebude žádným problémem.

Perfektní souhra s QLED

Samsung Audio Lab

Testovaný a vyladěný v kalifornském zvukovém laboratoři, kde zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a moderní počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.

Vtáhne vás svým podmanivým zvukem

Soundbar má 7 kanálů, 1 subwoofer kanál a 2 horní kanály - společně vás obklopí zvukem. Široké reproduktory umístěny v obou rozích SoundBaru přinášejí širší audio scénu, takže slyšíte zvuk z přesné lokace pro ještě silnější zážitek.

Vylepšený zvuk ze všech směrů

Objevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.

Q Soundbar a TV, dokonalá harmonie

Soundbar Q900T se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Zařízení spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů SoundBar, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát zcela novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhnout do děje.

Audio optimalizované na každou scénu

Soundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Technologie adaptivního audia vám tak zajistí zcela srozumitelnou dialogovou stopu i při nízké hlasitosti.

Game Mode Pro

Dopřejte si úchvatný herní zážitek s jedinečnou kombinací subwooferů a horních reproduktorů, které poskytnou pohlcující prostorový zvuk oblíbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV se soundbar navíc sám umí přepnout do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.

Posílené připojení zvuku

Díky rozhraní HDMI eARC si můžete dopřát kvalitní, bezztrátový zvuk, a to i při připojení k jiným zařízením prostřednictvím televizoru, jako jsou Blu-ray přehrávače nebo herní konzole.

Připraven na bezdrátový prostorový zvuk

Sada Wireless Surround Kit * vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů **. Spolu se svým SoundBar můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek. (* Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává samostatně. * Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.)

Připojte, poslouchejte, bavte se

  • Wi-Fi připojení k TV - Chcete si užít vaše oblíbené seriály nebo hudbu? Stačí připojit vaši TV k Soundbar pomocí Wi-Fi připojení a vychutnat si čisté a ostré soundbar audio.

  • Bluetooth připojení k TV - Jednoduše použijte Bluetooth pro připojení SoundBar k vaší TV a okamžitě si užívejte svůj oblíbený obsah.

Dokonalý zážitek s HDR 10+

Zažijte při sledování HDR 10+ obsahu ty správné pocity ze zvuku. Když k SoundBar připojíte jiná zařízení přehrávající obsah v HDR 10+, budete si moci užít bezztrátový, vyvážený zvuk, který bude ladit s detailním obrazem.

Ovladač One Remote Control

Nepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce SoundBar, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k ​​televizoru Samsung - a to přímo přes televizor.

Funkce Tap Sound

Pro chvíle, kdy si chcete užít hudbu na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout Soundbar. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali - ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.

Textilie od společnosti Kvadrat

Systém s výjimečným zvukem a designem, kterému se jen tak něco nevyrovná. Celistvé tělo SoundBar a doprovodné reproduktory jsou zvýrazněny pomocí přesčasové textilie od společnosti Kvadrat, která dotáhne vizuální stránku SoundBar na vyšší úroveň. Dokonalý zážitek, který se hodí do každé domácnosti.

Aplikace SmartThings

Pozvedněte propojenou domácnost na další úroveň. Aplikace SmartThings vám umožní přidat reproduktory do vaší sítě, díky čemuž získáte větší kontrolu nad přehráváním audia ve své smart domácnosti.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Samsung HW-Q900T

Samsung HW-Q900T

Samsung HW-Q900T

Napište svůj názor