SAGE BES 980 BTR

SAGE BES 980 BTR

Více informací

49 900,00 Kč
41 239,67 Kč (bez DPH)

SAGE BES 980 BTR

Specifikace SAGE BES 980 BTR

Popis produktu

Nemusíte být barista, toho jsme vložili dovnitř kávovaru.

Ve srovnání s plnoautomatickými přístroji Vám stále zůstává kontakt s přípravou vaší kávy a hlavně se jednoduše čistí. Není zde skrytá žádná spařovací jednotka, jako v běžných automatických espresso přístrojích.

Oracle™ vytváří kvalitní kávu, která chutná jako ve vaší oblíbené kavárně. Systém Oracle™ má automatické mletí kávy, dávkování a její tempování.

Automatizuje tak nejtěžší části ruční přípravy kvalitního a výborného espressa.

Můžete extrahovat espresso a připravovat mléko současně, což vám umožní připravit vaše oblíbené latté nebo cappucino během pár minut v kvalitě vaší oblíbené špičkové kavárny.

Pečlivá příprava

Dokonalý šálek kávy vyžaduje, správně ošetřenou a správně namletou kávu přesnou teplotu a správný tlak, a to v průběhu celé doby extrakce. Srdcem profesionální espressa the Oracle je topný systém se dvěma nerezovými ohřívači vody. Samostatný ohřívač vody pro přípravu espressa s přesností +/- 1 °C a samostatný ohřívač vody pro tvorbu páry, které zajišťuje stálý výdej páry v okamžiku. Můžete tak současně připravovat espresso při optimální teplotě s dosažením maximální chuti a pěnit mléko. Navíc je spařovací hlava vybavena topným tělesem, který zajišťuje, že od začátku do konce extrakce kávy, nebude v celém systému kolísat teplota. Integrovaný kónický mlýnek s kovovými kameny automaticky namele, dávkuje a utempuje 22 gramů kávy pro dvojnásobnou explozi chuti.

Vnitřní vybavení

Téměř všechny profesionální přístroje na přípravu kávy jsou standardně vybaveny přetlakovým ventilem. Catler profesionální espresso the Oracle není výjimkou. Tento plně komerční prvek vymezuje maximální tlak, a to v průběhu celé extrakce. Tím zabraňuje možné hořkosti kávy, která se může objevit právě díky chybějícímu přetlakovému ventilu, kdy dojde ke spálení kávy ve filtru. Druhou funkcí přetlakového ventilu je tzv. nízkotlaké předspaření. Díky této funkci dochází k postupnému zvyšování tlaku, který se tak rovnoměrně rozprostře po povrchu kávy ve filtru, aby byla zajištěna maximálně rovnoměrná extrakce kávy.

Elektronický PID systém

Dokonalý šálek kávy je výsledkem dokonalé kombinace několika vstupních faktorů – čerstvé mleté kávy, správně upěchované kávy, správného tlaku, předehřátého šálku a v neposlední řadě i teploty vody. Kolísáním teploty během extrakce dochází ke ztrátě pěny a výsledná káva ztrácí svou krásnou kávovou barvu během několika vteřin. Profesionální espresso the Oracle přichází s inovativní technologií kontroly teploty v průběhu celé extrakce. Elektronický PID systém zaznamenává teplotu v průběhu celé doby extrakce, vyrovnává kolísání teploty a zajišťuje stabilitu teploty během celého procesu.

Speciální funkce

Sage BES980 patří ke špičce ve své kategorii, a to i díky speciálně navrženým funkcím. Jednoduše a rychle si tak můžete upravit teplotu extrahované kávy, tlak před spaření a i dobu extrakce kávy. Také můžete nastavit hrubost mletí, nebo teplotu mléka. Díky Ovládacímu ventilu s přepadem (OPV) přístroj zamezí maximálnímu přetlaku během extrakce, což zabraňuje vzniku hořkých příchutí ve vaší kávě. Přístroj také má opravdový nízkotlaký předinfuzní systém, který postupně zvyšuje tlak pro rovnoměrnou extrakci kávy.

Displej

Na displeji si můžete navolit i velikost šálku vaší oblíbené kávy. Rychlý ohřev, plnění zásobníku vodou zpředu i zezadu, nastavení hodin, automatické spuštění, možnost odvápnění v domácím prostředí, atd., to vše je jen krátký výčet vlastností a funkcí, kterými je profesionální espresso Sage BES980 vybaveno.

Automatické mletí a upěchování

Zabudovaný kónický mlýnek automaticky mele, dávkuje a pěchuje kávu ( 14 g nebo 22 g kávy podle vloženého sítka) stejně jako profesionální kávovary, ale tento nezanechává nečistoty.

Přesná teplota extrahované kávy

Dva nerezové ohřívače vody a prohřívaná spařovací hlava, ovládaná technologií PID, zajistí, že káva bude extrahována přesně při té správné teplotě, abyste získali maximální chuť výsledné kávy.

Automatické pěnění mléka

Parní tryska se samostatným ohřívačem vody automaticky pění mléko a po dokončení se i sama vyčistí. Připravuje tu správnou mléčnou pěnu s mikro bublinami pro zdůraznění chuti výsledné kávy, a proto s ní můžete připravovat i Latté art.

Popis a funkce

Programovatelná teplota extrakce kávy v rozmezí od 86 – 96 °C

Programovatelná teplota páry ( mléka )

Přesná teplota vody ( PID )

Optimální tlak vody ( OPV )

Programování doby extrakce nebo objemu extrakce, a to jak pro 1, tak 2 šálky

Funkce nastavení doby a výkonu přespaření 3x LCD displej – hrubost kávy, nastavení, informace o přípravě kávy a mléka

Funkce automatického spuštění

Funkce nastavení hodin

Funkce automatického vypnutí

Funkce a průvodce odvápnění

Funkce obnovy továrního nastavení

Ruční nastavení objemu kávy

Příslušenství 58mm široký nerezový držák filtru

Zásobník na mletou kávu

Nerezová nádobka pro napěnění mléka

Filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky

Sítko pro 2 šálky kávy ( 20g kávy )

Sítko pro 1 šálek kávy ( 14g kávy )

Odklepávač na kávovou sedlinu 2x čistící tablety

Imbus

Pomůcka na čištění parní trysky

Čistící prášek parní trysky

Čistící disk

Čistící kartáček

Pomůcka na čištění s magnetem

Proužkový tester na tvrdost vody

Výměnný vodní filtr

Specifikace

  • Příkon: 2400 W
  • Použité materiály: nerezová ocel lesklá a broušená
  • Rozměry (vך×h): 45,5 × 37 × 41 cm

Parametry produktu

Souhrn

VýrobceSageopravit
Displej?anoopravit
Tryska na páruanoopravit

Funkce přístroje

Typ ovládání?mechanickéopravit
Mlýnek?anoopravit
Použití mleté kávyneopravit
Použití zrnkové kávyanoopravit

Technické údaje

Objem vody?2.5 lopravit
Parní tlak?15 baropravit
Automatické odvápňování?anoopravit

Energetické údaje

Příkon?2400 Wopravit

Rozměry

Hmotnost19 kgopravit
Výška45.5 cmopravit
Hloubka41 cmopravit
Šířka37 cm

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

SAGE BES 980 BTR

SAGE BES 980 BTR

SAGE BES 980 BTR

Napište svůj názor