DeLonghi ECAM 650.55.MS

DeLonghi ECAM 650.55.MS

Více informací

27 980,00 Kč
23 123,97 Kč (bez DPH)

DeLonghi ECAM 650.55.MS

Vstupte do úžasného světa kávy se značkou De'Longhi

Značka De'Longhi je globálním symbolem profesionality v oblasti inovativních řešení vaření kávy. Zaručuje použití pokročilých technologií a nekompromisní spolehlivost. De'Longhi je vášeň zděděná z generace na generaci pro nejvyšší kvalitu a inovativní přístup k designu, ale především láska k kávě - aromatická, sametová a absolutně nejlepší.

Kávovar DeLonghi
ikona

Kávovar DeLonghi ECAM 650.55.MS

Kávovar PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS byl vytvořen pro nejnáročnější milovníky kávových příchutí. Využívá pokročilé technologie k zajištění toho nejlepšího aroma, které se vaří ve skutečně italském stylu. Po stisknutí tlačítka připraví také mnoho mléčných káv, od dokonalého cappuccina, přes nádhernou latte macchiato, až po sametově krémovou kavárně.

PrimaDonna Elite však zaujme nejen svou funkčností, ale také svým designem - prvky z nerezové oceli zajišťují odolnost a elegantní formu, která potěší každého fanouška moderního designu.

Kávovar DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Dálkové ovládání pomocí speciální aplikace

PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS je první espresso De'Longhi s funkcí připojení k telefonu přes mobilní aplikaci. Díky specializované aplikaci je možné vzdáleně připravit vybraný nápoj, personalizovat jej a dokonce vytvořit zcela nové kávové recepty od nuly.

Dálkové ovládání stroje delonghi pomocí speciální aplikace
ikona

Moderní topný systém se 2 termobloky

Díky modernímu topnému systému Termoblok je káva připravena při perfektní teplotě, což zajišťuje nejlepší chuťový zážitek. První termoblok je zodpovědný za přípravu kávy, druhý je určen k ohřevu mléka. Díky tomu můžete okamžitě připravit mléčnou kávu, aniž byste museli čekat na vychladnutí topného systému a můžete si být jisti, že vaše káva bude vařena v optimálních podmínkách. Další výhodou systému Termoblok, která zaručuje mimořádné pohodlí při používání, je tichý provoz a rychlé zahřívání systému. Tímto způsobem je váš kávovar připraven vyrobit vaši oblíbenou kávu v žádném okamžiku.

DeLonghi ECAM 650.55.MS má moderní topný systém pro 2 termobloky
ikona

Bruska s 13stupňovým nastavením broušení

Vůně a chuť dokonalého espressa, které je také základem pro všechny typy mléčných káv, je dána příslušným stupněm mletí fazolí. Stroj espresso DeLonghi má vestavěnou ocelovou brusku s nastavením 13 úrovní broušení, což zajišťuje maximální přizpůsobení úrovně broušení. To vám umožní vařit dokonalý nápoj z různých druhů kávy, které vyžadují odpovídající ošetření. Ocelová bruska zaručuje větší přesnost při úpravě nastavení a umožňuje extrakci plné chuti zrn.

Stroj na espresso DeLonghi ECAM 650.55.MS má brusku s 13stupňovým nastavením broušení
ikona

Automatický systém napěnění mléka LatteCrema

Inovativní mléčný pěnivý systém LatteCrema v DeLonghi ECAM 650.55.MS s technologií dvou samostatných hydraulických systémů a precizní elektronické kontroly vám umožní objevit poezii jemné chuti sametové kofelaty, jedinečného latte macchiato a nejlepšího cappuccina s načechranou pěnou. Systém LatteCrema při napěňování mléka používá pouze množství, které je potřebné k přípravě mléčné pěny a udržuje nepoužitou část ve džbánu. Může být uložen v lednici. Pro usnadnění udržování systému mléka v čistém stavu je karafa vybavena funkcí automatického čištění integrovanou v knoflíku pro nastavení pěny.

Automatický systém mléčného napěnění LatteCrema v DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Vyhrazená tlačítka, přídavná tryska

Aby byla zaručena maximální snadnost přípravy příjemných káv, přidělili jim designéři De'Longhi vyhrazená tlačítka. Tímto způsobem můžete připravit nejen espresso, ale také načechraný cappuccino nebo aromatickou dlouhou kávu jedním dotykem. Navíc ECAM 650.55.MS nabízí ještě více možností. Pokud se chcete naučit tajemství baristického umění sami, díky přídavné hubici pro ruční napěnění mléka si můžete připravit všechny kávové speciality sami, jako skutečný barista.

Automatický systém mléčného napěnění LatteCrema v DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Pohodlný provoz DeLonghi ECAM 650.55.MS

Intuitivní, dotykový, barevný TFT displej (3,5 ") a nabídka v polštině zajistí pohodlné používání a snadné ovládání kávovaru. Každý uživatel si může vybrat vlastní barvu obrazovky svého profilu a jasné ikony a zprávy vás snadno provedou celým procesem vaření kávy. a všechny úkoly údržby stroje. Nikdy to nebylo snazší a příjemnější.

Pohodlný provoz kávovaru DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Kontrolované řešení

Kávovar DeLonghi ECAM 650.55.MS byl vybaven funkcí vyhřívacích šálků, automatickým vypínáním, programem úspory energie a také dává příležitost připravit 2 espresso současně. Přístroj umožňuje naprogramovat tvrdost vody, umožňuje používat kávová zrna nebo mletou kávu a výškově nastavitelný kávový adaptér vám umožní připravit lahodnou mléčnou kávu v šálku až do výšky 14 cm. Kromě toho, úpravou chuti a objemu nápoje můžete experimentovat s bohatostí kávy, úpravou vůně a množství kávy v šálku podle svých vlastních preferencí.

Pohodlný provoz kávovaru DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Perfektní přizpůsobení vašim preferencím

Funkce My Coffee si pamatuje vaše preference velikosti nápojů a díky tomu si vychutnáte chuť kávy přesně podle vašich představ a je připravena ve skutečně italském stylu. Díky statistické funkci můžete zkontrolovat, kolik káv a horkých čokolád bylo vyrobeno, kolik litrů vody bylo použito k jejich přípravě, kolikrát byl použit odvápňovací proces a kolik byl použit vodní filtr.

Kávovar DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Proces automatického oplachování a odstraňování vodního kamene

I když je DeLonghi ECAM 650.55.MS zapnutý, jsou kanály během automatického oplachování očištěny od zbytků kávy. Současně se ohřeje vnitřní obvod, takže káva může být připravena rychleji a má správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se trubky znovu opláchnou kávovým prachem, což znamená, že při každém použití kávovaru si můžete být jisti nejlepší chutí čerstvé kávy.

Proces automatického oplachování a odstraňování vodního kamene v DeLonghi ECAM 650.55.MS
ikona

Vyjímatelná varná deska

Odnímatelná varná deska v DeLonghi ECAM 650.55.MS a přístup do jejího vnitřního prostoru zaručují hygienické používání a zajišťují dlouhodobý provoz. Díky tomu ušetříte nejen čas, ale také snadno vyčistíte stroj a zároveň přispějete k prodloužení jeho životnosti. S přístupem do vnitřního prostoru kávovaru a varného bloku mohou být všechny čištění prováděny sami, což zajistí, že je kávovar správně používán a udržován. Vhodné provedení a kompaktní rozměry varné jednotky zajišťují, že blok může být opláchnut pod tekoucí vodou.

Vyjímatelný blok na vaření v DeLonghi ECAM 650.55.MS

Prodloužte záruku a nemusíte se starat o náklady na opravu

Využijte možnosti záruční ochrany, která vám umožní klidně spát i 5 let po zakoupení. V případě poruchy - i po skončení záruky výrobce - budete zařízení stále opravovat zdarma. Nemusíte ani opustit dům, protože poškození oznámíte telefonicky nebo e-mailem. Poškozené zařízení vám bude vyzvednuto kurýrem a odesláno do autorizovaného servisního střediska, poté bude opraveno k vašim dveřím. Podívejte se na podrobnosti zde nebo kontaktujte naše poradce na 34 348 00 40 .

Specifikace

Typ zařízení
Automatický tlakový kávovar
Napájení
1450 wattů
ovládání
Elektronický (digitální displej)
Tlak
15 bar
Kapacita nádoby na kávu
400 g
Pěnivé mléko
Automatické napěnění mléka
Druh kávy
přízemní
zrnitý
Vestavěná bruska
Ano
Druh brusky
mlýnek
Funkce
Nastavení brusky
Nastavení síly kávy
Časovač
Automatický pohotovostní režim
Pivovarnictví 2 espressa současně
Ano
Nastavitelný dávkovač / zásobník
Ano
Automatická údržba
Čištění systému mléka
odvápňování
Oplachování
Dodatečné informace
Kapacita odpadního kontejneru: 14 porcí
Programování úrovně tvrdosti vody
Nastavení 13 stupňové brusky
Úsporný systém
Termoblokovací systém
Osvětlení pohárů
Vyjímatelný odtokový zásobník
Výška dávkovače: 90-142 mm
Barva
stříbrný
Výška
47 cm
Šířka
26 cm
Délka
37,5 cm
Hmotnost
12,5 kg
Napájení
Síť
Příslušenství v ceně
Tepelná nádoba na mléko
Jeden filtr
Záruka
24 měsíců (záruka výrobce)
Produkční kód
ECAM 650,55.MS

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

DeLonghi ECAM 650.55.MS

DeLonghi ECAM 650.55.MS

DeLonghi ECAM 650.55.MS

Napište svůj názor