DeLonghi ECAM 550.55.SB

DeLonghi ECAM 550.55.SB

Více informací

23 999,00 Kč
19 833,88 Kč (bez DPH)

1 ks

DeLonghi ECAM 550.55.SB

Vstupte do úžasného světa kávy se značkou De'Longhi

Značka De'Longhi je světovým odborníkem v oblasti inovativních řešení vaření kávy. Zaručuje vyspělou technologii a spolehlivost. De'Longhi je vášeň pro kvalitu předávaná z generace na generaci a inovativní přístup k designu, ale především láska k kávě - aromatická, sametová a nekompromisně to nejlepší!

Kávovar DeLonghi
ikona

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class

DeLonghi ECAM 550.55.SB Třída Primadonna mění okamžik s šálkem kávy v neobyčejný zážitek, který stimuluje všechny smysly. V kombinaci s elegantním designem a moderními funkcemi výrobce překvapí znalce tohoto nápoje univerzálností a snadným používáním. Stačí stisknout jedno tlačítko a připravit aromatické kávy, například z nejlepší italské kavárny. Pro vaření piva používá stroj tlak 19 bar a moderní topný systém dvou termobloků zajišťující bohatou a intenzivní aroma.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Široká nabídka kávových výtvorů

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete esenciální, černou kávu nebo oblíbíte její mléčnou variantu, všestranná třída PrimaDonna splní všechna vaše očekávání. To vám umožní připravit italskou klasiku pouhým stisknutím tlačítka: aromatické espresso, káva dlouhá, doppio, ristretto nebo espresso lungo a mnoho káv s mlékem: od lahodného cappuccina a perfektního latte macchiato po krémovou caffellatte. Vyberte si z 12 originálních receptů a experimentujte s vlastními kompozicemi, takže každý okamžik s šálkem kávy je neobyčejný zážitek.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Aplikace Coffee Link bluetooth v DeLonghi ECAM 550.55.SB

Můžete se spojit s odborníkem DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class pomocí vyhrazené mobilní aplikace. Aplikace Coffee Link umožňuje vzdálenou přípravu vybraného nápoje, jeho personalizaci a dokonce i vytvoření zcela nových receptů na kávu. V sekci „Nápoje“ najdete všechny kávy, které kávovar nabízí, a každou z nich lze volně upravovat nastavením úrovně aroma, množství mléka nebo množství kávy a poté uložit, abyste je mohli v budoucnu pohodlně zahrát.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Systém LatteCrema

Inovativní mléčný pěnivý systém LatteCrema s technologií dvou samostatných hydraulických systémů a precizním elektronickým ovládáním vám umožní objevit poezii jemné chuti sametové kávy, latte macchiato nebo lehké pěnové cappucciny. Systém umožňuje přípravu pěny s krémovou, velmi sametovou texturou.

Díky bohaté struktuře mikrobublin je mléčná pěna hustá a příjemně načechraná. To vám umožní získat dokonalou rovnováhu mezi mlékem a mlékem, díky kterému se vaše oblíbená káva, např. Cappuccino, potěší svou krémovou texturou. Díky systému LatteCrema mléčná pěna dlouho neklesá, takže si můžete vychutnat lahodnou chuť kávy až do poslední kapky.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Barevný displej v DeLonghi ECAM 550.55.SB

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class je vybaven moderním barevným ovládacím panelem, který usnadňuje a intuitivní ovládání kávovaru. PrimaDonna Class má 3,5palcový TFT displej s černým pozadím. Jasné ikony a zprávy zobrazené na panelu vás snadno provedou celým procesem vaření kávy a všemi činnostmi údržby stroje.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Ocelová bruska s 13stupňovým nastavením

Ocelová mlýnek, který byl vybaven kávovarem DeLonghi ECAM 550.55.SB, poskytuje hlubokou chuť kávy. 13 stupňová úprava stupně mletí umožňuje vařit infuzi různých druhů kávy a zvolit správný stupeň zpracování. Masivní konstrukce zaručuje spolehlivost, odolnost a odolnost proti poškození.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Optimální tlak a moderní termoblokový systém

Třída ECAM 550.55.SB Primadonna používá tlak 19 bar k extrakci každé plné kávové boby s bohatou a intenzivní vůní. Díky modernímu topnému systému se však káva vaří při perfektní teplotě. Aby byla káva aromatická a rychle připravená, byl stroj DeLonghi s automatickým pěnotvorným systémem mléka vybaven dvěma termobloky, které udržují správnou teplotu během procesu vaření.

První je zodpovědný za přípravu kávy a druhý je určen k ohřevu mléka. Nemusíte čekat, až Thermoblock zchladne na správnou teplotu pro vaše espresso, což vám umožní připravit si mléčný nápoj rychle a při optimální teplotě. Další výhodou tohoto funkčního systému je tichý provoz a rychlé zahřívání systému. Stroj bude připraven vyrobit vaši oblíbenou kávu v mžiku oka!

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Automatická údržba

Pro zajištění plného pohodlí při používání je třída ECAM 550.55.SB Primadonna vybavena automatickým procesem čištění a odstraňování vodního kamene. Kabely se očistí od zbytků kávy automatickým propláchnutím, když je stroj zapnutý. Současně se vnitřní obvod zahřeje, takže káva je připravena rychleji a má správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se trubky znovu opláchnou kávovým prachem, což znamená, že při každém použití kávovaru si můžete být jisti nejlepší chutí čerstvé kávy.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class
ikona

Komfort a funkčnost

Funkční odkapávací miska je odnímatelná a lze ji mýt v myčce na nádobí, což výrazně usnadňuje udržování zařízení v čistotě. Stroj je vybaven funkcí automatického vypnutí a umožňuje vám šetřit elektřinu. Musíte pouze nastavit jeden z dostupných časových intervalů, po kterých zařízení automaticky přejde do režimu spánku. Další výhodou zařízení je možnost nastavení výšky adaptéru v rozsahu 84-142 mm, takže si můžete připravit lahodnou kávu v oblíbeném hrnku nebo šálku.

Kávovar DeLonghi ECAM 550.55.SB Primadonna Class

Prodloužte záruku a nemusíte se starat o náklady na opravu

Využijte možnosti záruční ochrany, která vám umožní klidně spát i 5 let po zakoupení. V případě poruchy - i po skončení záruky výrobce - budete zařízení stále opravovat zdarma. Nemusíte ani opustit dům, protože poškození oznámíte telefonicky nebo e-mailem. Poškozené zařízení vám bude vyzvednuto kurýrem a odesláno do autorizovaného servisního střediska, poté bude opraveno k vašim dveřím. Podívejte se na podrobnosti zde nebo kontaktujte naše poradce na 34 348 00 40 .

Specifikace

Typ zařízení
Automatický tlakový kávovar
Napájení
1450 wattů
ovládání
Elektronický (digitální displej)
Tlak
19 bar
Objem nádrže na vodu
2 roky
Kapacita nádoby na kávu
360 g
Automaticky připravené nápoje
Espresso
Černá káva
Latte Macchiato
Espresso macchiato
doppio +
Dlouhá káva
Cappuccinomix
CAFFELATTE
Plochá bílá
Pěnivé mléko
Automatické napěnění mléka
Druh kávy
přízemní
zrnitý
Vestavěná bruska
Ano
Druh brusky
mlýnek
Funkce
Automatické vypnutí
Funkce horkého mléka
Nastavení množství vařené kávy
Nastavení brusky
Nastavení síly kávy
Regulace teploty kávy
Ovládání smartphonu
Režim Eco
Nastavitelný dávkovač / zásobník
Ano
Automatická údržba
odvápňování
Oplachování
Vytápění šálků
Ne
Dodatečné informace
Programování úrovně tvrdosti vody
Nastavení výšky zásobníku
Nastavení 13 stupňové brusky
Statistiky vařené kávy
Indikátor odstraňování vodního kamene
Vytápění 2 termobloky
Barva
Černá a stříbrná
Napájení
Síť
Příslušenství v ceně
Mléčná nádoba
Záruka
24 měsíců (záruka výrobce)
Produkční kód
ECAM 550,55.SB

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

DeLonghi ECAM 550.55.SB

DeLonghi ECAM 550.55.SB

DeLonghi ECAM 550.55.SB

Napište svůj názor