..robot Bosch MUM 57860

Průměrná známka

Popis produktu

Všestranný pomocník v podobě tohoto robota vám ušetří v kuchyni spoustu práce. Uhněte, zamíchá i nakrájí a výrazně vám tak pomůže s přípravou pokrmů. Díky inovativnímu planetárnímu 3D míchání zpracuje těsto opravdu důkladně a ve všech směrech. Celý robot je vyroben z hladkých a velmi kvalitních materiálů, které se dobře udržují a mají dlouhou životnost. Vybrané příslušenství lze mýt i v myčce. Sedm rychlostí s postupných náběhem motoru, který zabraňuje vyšplíchnutí ingrediencí, se postarají o ideální provoz přizpůsobený momentálním potřebám. O bezpečnost se stará množství pojistek i gumové přísavné nožičky, které zajišťují vysokou stabilitu přístroje. Robot disponuje také automatickým navíjením kabelu, příjemnou parkovací pozicí i LED ukazatelem provozu či případných potíží.

Všestranný pomocník

Kuchyňský robot, který zastane obrovský kus práce. Hněte, míchá, seká, krájí i lisuje, a to vše v sedmi rychlostech, se třemi druhy pohonu.
Všestranný pomocník
Inovativní míchání

Planetová převodovka umožňuje využívat inovativní, 3D planetové míchání ve třech rozměrech, díky kterému přístroj dosahuje vždy dokonalých výsledků.

Snadná údržba

Vše je vyrobeno z kvalitních a hladkých materiálů, které se snadno udržují. Části příslušenství lze navíc mýt i v myčce.
Snadná údržba
Jednoduché používání

Automatické navíjení kabelů, LED ukazatel provozu nebo automatická parkovací pozice – to jsou věci, které vám manipulaci s přístrojem výrazně usnadní.

Vysoká bezpečnost

Elektronické pojistky, které zabraňují přetížení i nečekanému spuštění motoru se postarají o vaši bezpečnost. Přísavné gumové nožičky zajišťují vysokou stabilitu. Náběh motoru je pozvolný tak, aby se zabránilo vyšplíchnutí ingrediencí.
Vysoká bezpečnost

07.06.2020

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
vše je funkční tak jak jsem očekával

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

..robot Bosch MUM 57860