Beko BVM35400XS

Beko BVM35400XS

Více informací

10 850,00 Kč
8 966,94 Kč (bez DPH)

Beko BVM35400XS

Specifikace Beko BVM35400XS

Popis produktu

Můžete ji rozdělit do dvou prostorů

Multifunkční trouba v černo-nerezovém designu s extra velkým objemem 80 litrů a technologií Split and Cook pro dvouteplotní pečení - můžete díky ní rozdělit troubu na dva pečící prostory, které se od sebe liší až o 80°C. Trouba dále nabízí pokročilé elektronické dotekové ovládání a animovaným displej s nastavením jasu a zámkem. Celoskleněné vnitřní dveře se snadno čiští, díky 3 sklům jsou chladné na dotek a jsou vybaveny grafickým manuálem správného pečení. A díky hladkému SoftClose zavírání přinášejí do vaší kuchyně nádech komfortu.

Trouba je vybavena také funkcí Booster pro rychlý ohřev, příjemným bonusem je také jednonásobný teleskopický výsuv, usnadňující manipulaci s plechy, nebo dvojnásobné vnitřní halogenové osvětlení. Mezi programy naleznete například horký vzduch, gril, romzrazování, ECO pečení, nízkoteplotní pečení, program pro pizzu nebo udržování teploty.

Teleskopický výsuv:

Teleskopický výsuv zajistí, že lze bezpečně a snadno vytáhnout plech s horkým jídlem a vyhnout se náhodnému popálení.

Booster:

Funkce zapne všechna topná tělesa v troubě a urychlí předehřátí na požadovanou teplotu až o 35%. 3D pečení:

Nová generace pečení, která aktivuje všechna topná tělesa a ventilátor pro vícerozměrnou distribuci tepla. Dokonce až tři různé pokrmy můžete připravit naráz bez míchání chutí a vůní.

Horký vzduch:

Kruhové topné těleso a ventilátor trouby nabízí optimální nástroj, který umožňuje připravovat až tři pokrmy najednou! Chutě a vůně potravin se navzájem nemíchají.

Gril:

Ideální pro grilování masa, klobás, toastů nebo ryb.

Rozmrazování:

Využívání nucené cirkulace vzduchu také umožňuje rychlé rozmrazení zmrazených potravin během několika minut!

Horní a spodní pečení a horký vzduch:

Současně zapnuté spodní a horní topné těleso spolu s horkým vzduchem zajistí rychlejší pečení! Ideální pro přípravu například koláčů!

Tradiční pečení:

Horní a dolní topné těleso pracuje ve stejnou dobu. To je ideální pro pečení koláčů, masa a všech pokrmů, pokud chcete získat křupavou kůrčičku.

Celoskleněné dveře:

Dvířka z venku i uvnitř jsou vyrobeny ze skla a bez šroubů pro snadné čištění. U některých modelů je možné odstranit vnitřní sklo, aby se důkladně mohlo omýt.

Soft Close dveře:

Díky novým pantům se dveře v troubách Beko dovřou opravu jemně.

Extra velká kapacita:

Přes standardní rozměry má trouba extra velkou kapacitu. Upéct velkou hostinu pro rodinu a přátele tak pro Vás bude hračka.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Beko BVM35400XS

Beko BVM35400XS

Beko BVM35400XS

Napište svůj názor