Samsung RB37J5015SS

Samsung RB37J5015SS

Více informací

14 800,00 Kč
12 231,40 Kč (bez DPH)

Samsung RB37J5015SS

 

 

Elegantní design

Díky technologii SpaceMax Technology ™, která zvyšuje vnitřní kapacitu bez zvětšení vnějších rozměrů, nabízí chladnička Samsung RB37J5015SS / EF až 50 litrů více při zachování stejných vnějších rozměrů.

Snadné uložení potravin

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5015SS/EF disponuje velkou vnitřní kapacitou, která činí 367 litrů, rozdělených mezi mrazící a chladící část. Chladící část má kapacitu 269 litrů a mrazící část zase 98 litrů. Spotřebič je také vybaven skutečně množstvím inovativních přihrádek, poliček a zásuvek, které vám umožní bez potíží uskladnit opravdu vše od vajec po víno. V interiéru chladničky se nachází přihrádka na vejce a mléčné výrobky, stojan na láhve či speciální kovový držák na víno. Šikovná je také speciálně vybavena zásuvka na ovoce a zeleninu.

Úsporný prostor

Chladnička elegantně dotvoří vaše kuchyňské prostředí a nabídne vám ideální podmínky pro uskladnění vašich potravin. 4 výsuvné police na dveřích chladničky usnadňují organizovat skladování výrobků různých velikostí. Police mohou být uspořádány tak, aby skladování lahví, krabic a dalších výrobků různých velikostí nebyl problém.

All – around Cooling

Moderní technologie All - around Cooling zajišťuje rovnoměrné chlazení všech potravin, včetně těch, které se nacházejí v rozích. Studený vzduch je vháněn prostřednictvím množství otvorů umístěných na úrovni každé police, aby byla v chladničce konstantní teplota a udržela potraviny čerstvé.

Fresh Zóna

Aby potraviny vydržely dlouhodobě čerstvé, je tato chladnička vybavena Fresh Zónou. Ta je vhodná zejména pro ovoce a zeleninu, které díky ní vydrží chutné a svěží mnohem delší dobu.

Fresh Zóna - SAMSUNG RB 37J5225 SSEF

Total No Frost

Chladnička s funkcí True No Frost (bez námrazy) není nutné rozmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce vám také umožní snadný přístup k zmrazenými potravinám a zároveň si chladnička zachová čistý interiér.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Samsung RB37J5015SS

Samsung RB37J5015SS

Samsung RB37J5015SS

Napište svůj názor