Philips 55PUS6704/12

Philips 55PUS6704/12

Více informací

11 420,00 Kč
9 438,02 Kč (bez DPH)

Philips 55PUS6704/12

Specifikace Philips 55PUS6704/12

Parametry Philips 55PUS6704/12

Popis produktu

Televizor Philips za dostupnou cenu nabízí ty nejdůležitější technologické vychytávky a funkce poptávané na současném audiovizuálním trhu. Zásadním parametrem je rozlišení 4K, které dosahuje čtyřnásobné jemnosti oproti běžně používanému Full HD. Z dlouhého výčtu parametrů a funkcí dále vyniká technologie HDR10+, která umí pracovat s dechberoucí dynamikou jasu a kontrastu, především pak ve scénách kombinujících tmu a ostré světlo, kterých je kinematografie plná. Specifikum televizorů Philips představuje technologie Ambilight, jež má rovnou dvojí záměr. Jednak uleví vašim očím, protože překlene ostrou hranici potemnělé místnosti a zářivé obrazovky, za druhé rozšíří obraz a lépe vás vtáhne do děje.

Jemný jako realita

Zkratka 4K UHD znamená, že se televizor honosí čtyřnásobným rozlišením oproti standardu Full HD. Více než 8 milionů obrazových bodů se však zaplní i tehdy, pokud film či televizní vysílání nedosahuje ultravysoké kvality. Kromě dokonalé ostrosti se můžete těšit na syté barvy, vysoký jas a dechberoucí kontrast.

Jemný jako realita
Nová dimenze

Nová dimenze

Znáte nepříjemné zobrazení scén, kde se současně vyskytuje ostré světlo a tma? Přesně na takové cílí technologie HDR10+, která dokáže v jediném snímku zobrazit násobně větší rozsah jasu. Ideální na vaše oblíbené horory či mysteriózní seriály.

Certifikovaná kvalita

Vychutnejte si skvěle vykreslené scény technologií HDR, které jsou doprovozené prostorovým zvukem s hlubokými basy. Společnost Dolby televizoru udělila certifikaci Dolby Vision a Dolby Atmos. V praxi to znamená, že jak samotný obraz, tak i zvuková kulisa budou na velmi vysoké úrovni – téměř, jako z kina.

Certifikovaná kvalita
Za hranice obrazu

Za hranice obrazu

Philips již před mnoha lety přivedl na trh inovativní technologii „podsvícení“ okrajů obrazovky - Ambilight. Tím pádem zábava nekončí před tenkými rámečky televizoru, ale dynamicky doplňuje i prostor za ním a kolem něj, což je mnohem příjemnější pro vaše oči. Navíc se tak můžete hlouběji ponořit do dění na obrazovce.

Intuitivní ovládání

Televizor se pyšní rychlým a především snadno ovladatelným, intuitivním systémem Saphi. Stiskem jednoho tlačítka se dostanete do přehledné nabídky, z níž během vteřiny přejdete do svých oblíbených aplikací, jako je YouTube, Netflix, HBO a mnoho dalších.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Philips 55PUS6704/12

Philips 55PUS6704/12

Philips 55PUS6704/12

Napište svůj názor