Bosch SPV46IX07E

Bosch SPV46IX07E

Více informací

10 800,00 Kč
8 925,62 Kč (bez DPH)

Bosch SPV46IX07E

Klíčové vlastnosti Bosch SPV46IX07E

  • Dávkovací asistent
  • Systém rackMatic výškově nastavitelný horní koš
  • AquaSensor – řídí spotřebu vody
  • VarioFlex flexibilní systém košů
  • Funkce HygienaPlus
  • DuoPower dvojité ostřikovací rameno v horním koši
  • VarioSpeed Plus umyto a usušeno 3× rychleji
Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E

Umocní sílu mycího prostředku

Myčka Bosch SPV46IX07E je vybavena systémem dávkovacího asistenta, který zajistí, aby tableta vypadla přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši. Následný proud vody rozpustí tabletu zcela kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí rovnoměrně po celém interiéru myčky, díky čemuž dosáhnete vždy nejlepšího výsledku. Kromě tablet však můžete stále používat i jiné – práškové, nebo gelové mycí prostředky.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E dávkovací asistent

Velké talíře? Pro myčku Bosch SPV46IX07E žádný problém!

Výšku horního koše jednoduše nastavíte i při plném zatížení pomocí systému rackMatic s plným výsuvem. Jediným stisknutím páček, které najdete po stranách horního koše, nastavíte jeho výšku až ve 3 úrovních. Tento systém usnadňuje skládání nádobí, ale i vyklizení košů. Poskytuje přitom dostatek místa pro větší hrnce, široké talíře na pizzu a jiné objemnější nádobí ve spodním koši.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E systém rackMatic s plným výsuvem

Věděli jste, že…

Vnitřní pláště myček Bosch jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli za použití speciálních výrobních a svařovacích technologií. Ty jsou navíc chráněny speciální povrchovou úpravou. Proto Bosch, jako jeden z mála výrobců, nabízí 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Méně vody, méně energie a lépe umyté nádobí

Znečištěné nádobí v myčce Bosch SPV46IX07E bude detekováno systémem AquaSensor, který reguluje spotřebu vody v závislosti na typu a stupni znečištění pomocí infračerveného paprsku. Tímto vlastně řídí celý řídí mycí proces. Přesně podle množství zbytků jídla, tuku a případných stopách čisticího prostředku, systém v procesu oplachování buď pokračuje, či ukončuje mytí.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E systém AquaSensor

Bosch SPV46IX07E – zajistí prostor na míru

Optimalizované VarioFlex koše vnášejí při skládání nádobí do myčky ještě větší komfort a pohodlí. Nejenom v horním koši se sklopnými dělitelnými etažéry a dvěma řadami sklopných trnů, ale i v dolním koši naleznete sklopné držáky na skleničky a trny. Můžete tak do košů vkládat nejen hrnce, pánve, sklenice, talíře a příbory, ale nyní i bez problému další větší misky rozšířením prostoru mezi trny.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E VarioFlex koše

Maximální hygiena zaručena

Při výběru mycího programu myčky Bosch SPV46IX07E můžete zvolit speciální funkci HygienaPlus. Ta je ideální na mytí takového nádobí a kuchyňských potřeb, u kterých potřebujete zajistit spolehlivé hygienické ošetření. Během fáze oplachu se na 10 minut zvýší teplota až na 70 ºC. Tím se odstraní až 99 % všech bakterií a mikrobů.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E funkce HygienaPlus

Bosch SPV46IX07E – šetrná s optimálním výsledkem mytí

Myčka Bosch SPV46IX07E je kromě stříkacího ramene umístěného na dně vybavena dvojitým ostřikovacím ramenem DuoPower. Přídavné rameno umístěné v horním koši zaručí dokonalé výsledky mytí. Dvě ergonomicky navržená stříkací ramena dokáží přesně a rovnoměrně směřovat proud vody, který se dostane do každého rohu myčky.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E dvojité rameno DuoPower

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E ochrana skla

Pro mytí skleněného nádobí

Myčka Bosch SPV46IX07E je opatřena technologií ochrany skla, která neustále reguluje stupeň vlhkosti. Tímto způsobem je zajištěno šetrné mytí cenného skla i choulostivého porcelánu.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E VarioSpeed Plus

Vše hotovo 3× rychleji

Po stisknutí tlačítka VarioSpeed Plus dojde ke zkrácení doby mytí  o 66 %. Délka takto zkráceného času se hned zobrazí přímo na displeji. Výsledkem je optimálně čisté a suché nádobí v co nejkratším možném čase.

Vestavná myčka nádobí Bosch SPV46IX07E německá kvalita

Záruka kvality

Myčka Bosch SPV46IX07E svou kvalitu také stvrzuje tím, že byla vyrobena v Německu pod zodpovědným a důkladným dohledem.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SPV46IX07E

Bosch SPV46IX07E

Bosch SPV46IX07E

Napište svůj názor