Bosch SMI68NS07E

Bosch SMI68NS07E

Více informací

15 499,00 Kč
12 809,09 Kč (bez DPH)

Bosch SMI68NS07E

S vestavěnou myčkou Bosch SMI68NS07E již špinavé nádobí nebudou čekat v kuchyňském dřezu. Je vhodná na zabudování pod pult nebo i do vysoké skříňky, aby byla ve výšce očí, díky čemuž nebude nutné se k ní ohýbat. Se šířkou 59,8 cm ji lze bezproblémů zabudovat do standardních prostorů. Vestavná myčka nádobí ze série 6 je šetrná nejen ke sklu ale ik uším. Její maximální hlučnost dosahuje 42 dB. Tichý program myčky myje nádobí s hlučností sníženou na minimální úroveň 40 dB, což dosahuje díky programem Eco 50 ° C, který pracuje se sníženým tlakem ostřikování a delší fází čištění. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání zepředu pomocí TouchControl černého panelu. Myčka se řadí do energetické třídy A++, což je zárukou úsporného provozu, která nezatíží vaši peněženku.

Mycí programy a funkce

Myčka zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Na jedno naplnění umyje až 13 jídelních souprav. Technologie ochrany skla nepřetržitě reguluje tvrdost vody, čímž zajistí, že citlivý skleněné nádobí a porcelán bude vždy dokonale a pečlivě umyté. Speciální funkce Extra sušení zvyšuje teplotu během oplachování a prodlužuje sušící fázi, aby bylo nádobí vysušení důkladně. Stačí stisknout tlačítko. Funkce auto 3 v 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí konkrétnímu mycímu prostředku, který právě používáte. Alergici a rodiny s malými dětmi jistě ocení funkci HygienaPlus, která zaručí hygienické mytí. Funkce zvyšuje a udržuje teplotu oplachování až na 70 ° C po dobu 10 minut, pro odstranění zbývajících bakterií.

 •     8 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C, rychlý 45 ° C, předmytí
 •     4 speciální funkce: IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Extra sušení
 •     program péče o myčku
 •     5 mycích teplot

Efektivně umyje hrnce a pánve

Funkce IntensiveZone, kterou lze aktivovat ve více programech zajišťuje vyšší tlak při ostřikování a zvýší teplotu v dolním koši. Velmi znečištěné hrnce a pánve jsou tak optimálně umyté, dokud do horního koše je možné umístit i choulostivější kusy nádobí.

Senzor naplnění

Pokaždé naplníte myčku špinavým nádobím jinak. Senzor naplnění využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, který zjišťuje váhu vloženého nádobí a hladiny vody. Podle toho přizpůsobí množství potřebné vody na mytí. V méně naložené myčce tak nádobí opláchne s menším množstvím vody než při plně naložené. Tato funkce vám přinese dokonalé výsledky a přitom ušetří nejen vodu ale i energii.

Dokonalé výsledky s aquasensorem

S Aquasenzorem zaručeně najdete jistotu, že nádobí bude vždy umyté správně. Na začátku každého mycího cyklu zkontroluje a detekuje stupeň znečištění nádobí. Podle toho, jaké částice potravin, mastnoty a zbytky mycího prostředku nastaví senzor ideální čas oplachování, který je potřebný pro dosažení dokonalých výsledků mytí. Pokud je to nutné spustí předmytí. Při oplachování následně využije jen množství vody, které je potřeba.

Dávkovací asistent

DossageAssist - dávkovací asistent je funkce, která zajistí optimální umytí nádobí a tišší chod. Efektivně rozpouští mycí tablety a mycí prostředek uvolní ze zásobníku do speciální záchytné misky v horném koši, kde je úplně rozpustí.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této myčky sestává z příborové zásuvky Vario a 2 stříbrných XXL mycích košů VarioFlex s madlem. VarioFlex mycí koše mají červeno označené pohyblivé části. Horní koš je výškově nastavitelný pomocí 3-násobného RackMaticu až do 3 úrovní o 5 cm a to dokonce i tehdy, když je plně naložený. To vám umožní uložit do spodního koše objemnější kusy nádobí. V horním koši se nacházejí 2 výklopné etažéry na šálky a 2 řady sklopných trnů na talíře, které umožňují optimalizovat uspořádání nádobí. Dolní koš je ideální pro ukládání hrnců, talířů, poklic a salátových mís. Je vybaven 4 řadami sklopných trnů na talíře pro uložení větších kusů nádob. Příborová zásuvka Vario přináší nejvyšší úroveň flexibility. Je ideálním místem pro ukládání příborů, malých kousků kuchyňských potřeb jako jsou naběračky, metličky, dokonce i presso šálky. Zásuvka nahrazuje příborový košík, který je obvykle umístěn v dolním koši. Díky ní je ukládání nádobí flexibilnější a pohodlnější.

ActiveWater

Vestavná myčka využívá při mytí technologii ActiveWater, která zajistí skvělé výsledky. Technologie je navíc ekologická, nakolik dokáže rozvrhnout potřebné množství vody. Hydraulické komponenty uvnitř, horní sprcha nebo vlnité samočisticí filtry dbají o správné filtrování vody v co nejkratším čase. Tímto způsobem se šetří voda i elektrická energie. Kromě správného nastavení hraje svou roli i filtrační jednotka, ohřev vody a čerpadlo.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Myjte rychleji s VarioSpeed ​​Plus

VarioSpeed ​​Plus nabízí 3 x rýchljšie umytí s optimálním výsledkem mytí a sušení. Pokud potřebujete čas mytí zkrátit určitě tuto funkci využijete. Doba oplachování se po stisknutí tlačítka VarioSpeed ​​sníží až o 66% ve srovnání s běžným mytím.

Program péče o myčku

Speciální program péče o myčku pomáhá odstraňovat nahromaděnou špínu a zabraňuje tvorbě vodního kamene uvnitř myčky. Díky tomu udrží spotřebič čistý a hygienicky nezávadný. Funkci je doporučeno používat zpravidla 1 x za měsíc nebo po 30 mycích cyklech.

Parametry produktu

Základní parametry

 • ŠÍŘKA59,8 CM
 • TYP DISPLEJELED
 • MAXIMÁLNÍ HLUČNOST42 DB
 • TŘÍDA ENERG.ÚČINNOSTIA ++
 • POČET PROGRAMŮ8
 • ODLOŽENÝ STARTANO
 • DOBA CYKLU235 MIN.
 • AQUASTOP FUNKCEANO
 • SPOTŘEBA VODY NA CYKLUS6,7 L
 • TŘÍDA ÚČINNOSTI SUŠENÍA
 • POČET SOUPRAV NÁDOBÍ13
 • AQUASENSOR FUNKCEANO
 • INDIKACE ZBÝVAJÍCÍHO ČASUANO

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SMI68NS07E

Bosch SMI68NS07E

Bosch SMI68NS07E

Napište svůj názor