Bosch KAG90AI20

Bosch KAG90AI20

Více informací

Průměrná známka 

32 500,00 Kč
26 859,50 Kč (bez DPH)

Bosch KAG90AI20

Vše o produktu

chladnička s mrazničkou • objem chladničky 359 l • objem mrazničky 163 l • energetická třída A+ • funkce SuperMrazení a SuperChlazení • MultiAirFlow distribuční systém chlazení • systém FreshSense • LED osvětlení • výdejník ledu a pitné vody • Home Bar • max. hlučnost 43 dB • systém NoFrost proti námraze • povrchová úprava AntiFingerPrint

Bosch KAG90AI20, nerez

Side by Side, takzvaná americká lednice je ideální volbou pro velkou rodinu. S chladničkou Bosch KAG90AI20, vyrobenou v moderním designu, máte k dispozici velký úložný prostor pro vaše potraviny, výdejník ledu i pitné vody. Nerezové provedení s povrchem AntiFingerPrint skvěle doplní interiér vaší kuchyně a široká škála praktických funkcí přijde vhod. Regulace teploty v chladicí a mrazicí části probíhá nezávisle. Například odpadá zdlouhavé odmrazování ledničky. Díky systému NoFrost, je snížena vnitřní vlhkost a netvoří se námraza uvnitř spotřebiče.

Chladnička Bosch disponuje úspornou energetickou třídou A+, která představuje roční spotřebu energie 432 kWh. Spotřebič je vybaven systémy, které zabrání zbytečnému plýtvání energií – systémem MultiAirFlow, který zajistí plynulou distribuci chladného vzduchu a funkcí SuperMrazení a SuperChlazení. Další úsporu energie představuje také LED osvětlení a optický a akustický signál při zvýšené teplotě uvnitř mrazničky a při nedovřených dveřích. Dveře jsou vybaveny komfortním integrovaným elektronickým dotykovým ovládáním s digitálním displejem.

media_3866127.jpg


 

Úsporná beznámrazová americká chladnička s nápojovým automatem a Home barem

 • NoFrost: Nikdy už nebudete odmrazovat díky perfektní ochraně před tvorbou ledu – to šetří námahu a čas
 • Výdejník ledu: Vydává kostky ledu na zmáčknutí knoflíku
 • HomeBar: Nabízí pohodlný přístup k nápojům a chrání před energetickou ztrátou
 • MultiAirflow systém: Konstantní cirkulace vzduchu na všech úrovních – pro déle čerstvé potraviny
 • VitaFresh plus ◄0°C►: 3 teplotní stupně – ideální pro ovoce a zeleninu, mléčné produkty, ryby a maso


Žádná námraza a dokonalé chlazení

Díky funkci NoFrost už nebudete muset chladničku nikdy odmrazovat. NoFrost vám tak ušetří čas a námahu. Systém MultiAirflow produkuje pozvolné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu, který zasahuje do všech úrovní chladničky i mrazničky. Minimální kolísání teploty a déle trvající chuť a aroma potravin.

media_3866128.jpg


 

Až 3× delší čerstvost potravin

Přihrádky VitaFresh zaručí ideální skladování vašich potravin, ať už ideální teplotu pro maso a ryby, nebo optimální vlhkost pro ovoce a zeleninu. To znamená až 3× delší čerstvost potravin! Zdravý životní styl nemusí být složitý!

media_3866129.jpg

Věděli jste, že...
V českých domácnostech vyhodíme ročně okolo 80 kg jídla? Chladničky Bosch mají technologie, které čerstvost potravin zásadně prodlužují a tím přispívají ke snižování plýtvání jídlem.

 

Perfektní klima pro skladování potravin

Senzory FreshSense neustále monitorují okolní teplotu a řídí teplotu v chladničce a mrazničce. Výsledkem je konstantní teplota uvnitř chladničky nezávisle na okolní teplotě. Potraviny tak mají ideální konzistenci díky optimální teplotě skladování.

media_3866130.jpg


 

Rovnoměrné a úsporné osvětlení chladničky

LED světla přináší do chladniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. Spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. To se vyplatí!

media_3866131.jpg


 

Rychlé dosažení ideální teploty

Aktivací funkce SuperChlazení / SuperMrazení, dojde k velmi rychlému vychlazení, nebo zmrazení potravin, které byly právě zakoupeny. Zároveň tato funkce zabrání ohřívání potravin, které již v chladničce a v mrazničce jsou. To znamená delší trvanlivost.

media_3866132.jpg

Známka 
Ověřený zákazník
18.04.2020

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
S ohledem na Velikonoce 2020 bylo dodání trochu delší.
Ale jsem spokojen

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Napište svůj názor

  Bosch KAG90AI20

  Bosch KAG90AI20

  Bosch KAG90AI20

  Napište svůj názor