Vše o produktu

volně stojící chladnička • výška 186 cm • objem chladicí části 300 l • energetická třída A++ • beznámrazová noFrost technologie • funkce superChlazení • LED osvětlení • hlučnost 41 dB

media_3694594.jpgSiemens KS36FPI3P, nerez

Siemens KS36FPI3P je monoklimatická chladnička, která zkrášlí kuchyň, udrží potraviny déle čerstvé a zjednoduší vám život. Jedná se o volně stojící model patřící do energeticky vysoce efektivní třídy A++, který se postará sám o sebe díky vyspělým technologiím, jako je beznámrazový noFrost!

Zdaleka to však není jediné, čím zaujme. Třeba takový design – je zpracována v luxusním nerezu a má dokonce úpravu proti zanechávání otisků, aby vždy působila, jako byste ji právě koupili. Stejně tak ale oceníte i velkou variabilitu vnitřního prostoru, abyste do něj mohli vložit ještě více potravin.

Pro koho je určena?

Tato chladnička nabízí objem 300 litrů (279 + 87 litrů), čímž poskytuje ideální prostor pro skladování potravin 5 osob. Její interiér přitom dělí:

• pět odkládacích ploch
  • variabilní přihrádka flexShelf
  • čtyři přihrádek ve dveřích
  • přihrádky hyperFresh premium 0°C s regulací vlhkosti
  • dvou přihrádek hyperFresh premium 0°C Box
Když vám kombinovaná chladnička nestačí.

media_3694595.pngLED osvětlení

Tento model osvětlují nové LED diody s prodlouženou životností. Nachází se v bočních stěnách a na stropu spotřebiče. Dokonale tak osvítí prostor, takže vše ihned najdete a dvířka nebudou muset být tak dlouho otevřená, takže navíc ušetříte.

media_3694596.pngnoFrost technologie

Technologie noFrost chytře rozvádí studený vzduch pomocí ventilátoru do každé části prostoru. Potraviny přitom zbavuje vlhkosti a voda z nich se vypařuje mimo spotřebič. V praxi to znamená, že už se nemusíte obtěžovat se zdlouhavým odmrazováním.

media_3694597.pngfreshSense

Měnící se teplota v okolí a otevírání dvířek chladničky znamená výrazné teplotní výkyvy uvnitř spotřebiče. Technologie freshSense s pomocí inteligentních senzorů tyto změny zaznamenává – uvnitř i vně – a inteligentně na ně reaguje. Výsledkem je udržování ideálních teplotních podmínek pro skladování potravin.

media_3694598.pngflexShelf

Víceúčelová police flexShelf vám umožní ještě více si přizpůsobit rozvržení užitné zóny. V případě, že chcete uložit malé nádoby nebo plechovky, lze variabilní část rozložit. Chcete-li naopak uložit vyšší mísy nebo lahve, snadno je složíte zpátky.

media_3694599.pngeasyLift

easyLift jsou skleněné výškově nastavitelné police. Přináší možnost posunu, aniž byste museli věci z ní vyjímat. Navíc má výhodu v tom, že pokud potřebujete ve dveřích více místa, je její výška variabilně nastavitelná.

media_3694600.pngantiFingerprint

Chladničky v nerezovém provedení mají dveře potažené speciální ochrannou vrstvou – antiFingerprint. Ta minimalizuje zanechávání otisků na povrchu, je odolnější a navíc se snadno čistí.

media_3694601.pngBezpečnostní sklo

Všechny odkládací plochy jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. To znamená, že jsou také velmi silné a snadno se udržují. Navíc v případě, že se uvnitř chladničky něco převrátí a rozlije, udrží znečištění na místě a nedostane se do zbytku spotřebiče.

media_3694602.pngsuperChlazení

Funkce superChlazení zajišťuje extra rychlé zchlazení potravin, které právě vkládáte do chladicí části. Tím také zabraňuje ohřívání potravin, které již v chladničce jsou. Funkci aktivujete stisknutím speciálního tlačítka, čímž dojde ke snížení teploty na max. 2 °C. Po 6 hodinách se pak funkce automaticky deaktivuje, aby ušetřila energie.