GOTIE GPP-400 elektrická trouba s funkcí páry

 

GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM elektrická trouba s funkcí páry

Více informací

10 500,00 Kč
8 677,69 Kč (bez DPH)

elektrická trouba s funkcí páry

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE

Moderní technologie stále častěji označují jejich přítomnost v našem každodenním životě - rádi bychom, aby se objevili ve vašich domovech společně s produkty GOTIE . Elektrická parní trouba GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM je moderní kuchyňské zařízení, které kombinuje vysokou funkčnost s mikroprocesorovou technologií . Použijte je jako tradiční volně stojící troubu nebo použijte funkci páry pro vytvoření něčeho úplně nového! Rozsáhlý, jasně popsaný ovládací panel s displejem umožňuje vybrat jednu z až deseti funkcí . Díky nim budete moci připravit takové jídlo, jak budete chtít. Zařízení je vybaveno vysoce výkonným motorem2100 W , což zaručuje rychlé a efektivní pečení a vaření jídel.

POHODLNOST POUŽITÍ

Naší filozofií je, aby používání zařízení GOTIE bylo pohodlné a příjemné. V parní peci GPP-400 realizujeme tuto myšlenku pomocí dotykového ovládacího panelu opatřeného intuitivní ikonografií. Můžete snadno vybrat program a nastavit optimální dobu vaření a teplotu.

PARNÍ FUNKCE

Unikátní vlastností pece GPP-400 BAKEandSTEAM je funkce vaření a pečení v páře . Speciální vodní nádrž umístěná v zařízení uvolňuje během práce množství páry vhodné pro různé typy produktů a pokrmů. Díky tomu připravíte nejen šťavnatou pečenou k večeři nebo lahodný dezertní dort, ale také mnoho jídel, která díky parě získají novou chuť. Vychutnejte si dokonale pěstovaný chléb s křupavou krustou, hranolky bez škodlivého oleje a zeleniny, které neztrácejí nutriční hodnotu. Pomocí parní trouby GOTIE můžete také znovu ohřát každé nádobí, které díky páře nevyschne jako u tradičních mikrovln.

VAŠE NOVÁ RÁDA

GOTIE BAKEandSTEAM úspěšně nahradí vaši starou plynovou troubu a bude fungovat jako nové multifunkční zařízení ve vaší kuchyni. Má dva nezávislé ohřívače - na horním a spodním panelu - a ventilátor s funkcí horkého vzduchu, díky kterému může fungovat jako klasická trouba.

JEDEN ZAŘÍZENÍ - VÍCE FUNKCÍ

Při navrhování GPP-400 byla myšlenka multifunkčnosti a multitaskingu . Zařízení je vybaveno až 10 hlavními funkcemi a desítkami předdefinovaných programů určených pro různé typy pokrmů.

 • Přípravky - pasterizujte chutné sladkosti, jako jsou džemy a švestkové džemy, nebo slané občerstvení, jako jsou okurky s nízkým obsahem solí.
 • Vytápění - už nepotřebujete mikrovlnnou troubu! Zahřívejte jakoukoli misku, která si díky parě uchová svou chuť a vůni.
 • Fritéza - zdravější hranolky bez oleje!
 • Výroba omáček - připravte chutný doplněk k hlavnímu jídlu!
 • Sušení ovoce a ořechů - domácí pochoutky na dosah ruky.
 • Funkce páry - proměňte troubu v parník! Vařte zeleninu bez ztráty vitamínů.
 • Pečení masa - vařte veškeré maso, od hovězího masa po drůbež a ryby.
 • Pečení chleba a koláčů - není nic příjemnějšího než vůně a chuť domácího chleba! Můžete si také péct jakýkoli dort v troubě GOTIE.
 • DIY - udělej to sám! Program umožňuje úplnou a nezávislou konfiguraci procesu pečení.
 • Odstraňování vodního kamene - můžete snadno vyčistit vnitřek trouby od usazenin a vodního kamene .

RICH VYBAVENÍ

Parní pec GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM je vybavena vidličkou na maso, rožnicí, roštem na rošt a podnosem, který lze použít jako plech na pečení. Do každého zařízení přidáváme rukavice zdarma!

TIMELESS DESIGN

Současné kuchyňské vybavení by nemělo být jen funkční, ale také musí mít vkusný vzhled . Při navrhování spotřebičů GOTIE se ujišťujeme, že jejich design je jedinečný a moderní a že se dokonale mísí s kuchyňským ekosystémem a tvoří jeho nedílné prvky. Tlumené, elegantní barvy - stříbro, černá a sklo - vytvářejí obraz modernistické krásy.

PRO KAŽDÉHO - PRO VÁS

Elektrická parní trouba GOTIE byla navržena tak, aby usnadňovala přípravu pokrmů pro všechny - bez ohledu na kulinářské talenty. Může úspěšně nahradit několik zařízení: tradiční troubu, parník, fritézu nebo mikrovlnnou troubu!

JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ

Parní trouba GOTIE má funkci automatického čištění - stačí nalít roztok vody a čisticího prostředku do nádrže a spustit program čištění.

BEZPEČNOST NA VŠECHNO

Všechna zařízení Goti jsou vyrobeny z bezpečných materiály schválené pro styk s potravinami, a bez škodlivých látek, včetně bisfenolu-A . Zamknutí ovládacího panelu jedním tlačítkem ochrání zařízení před kreativitou vašich dětí a automatický systém zastaví provoz trouby, když otevřete dveře. Vysoká kvalita regulačních a topných prvků zaručuje dlouhý a spolehlivý provoz.

ZÁRUKA EFEKTIVNÍ SLUŽBY

GOTIE se nemusíte starat o dostupnost náhradních dílů a servis. Pokud máte pochybnosti o správném fungování zařízení, kontaktujte nás - tým lidí se stará o rychlý a efektivní servis. Velkou výhodou společnosti GOTIE je úplná služba od domu ke dveřím - pokud vaše zařízení selže, stačí nám to nahlásit. O zbytek se postaráme - objednáme kurýra, aby zařízení vyzvedl, provedl jeho servis a doručil kurýrem na uvedenou adresu.

GOTIE GPP-400 STEAM OVEN FEATURES:

 • Výhody pece a parníku v jednom zařízení
 • fritéza
 • Sušička zeleniny a ovoce
 • Mikroprocesorové ovládání
 • Soft-touch tlačítka
 • LED displej
 • Pouzdro z nerezové oceli
 • Vestavěné topné články ve spodní a horní části komory
 • Dveře z odolného dvouvrstvého skla
 • Účinná tepelná izolace
 • LCD displejano
  energie1100-2100W
  kapacita40 L.
  Objem nádrže1,4 L.
  Regulace teploty30-230 ° C
  Počet funkcí10
  funkcepřípravky, pečení masa, pečení koláčů a chleba, ohřev, rozmrazování, výroba omáček, sušení, pára, kutilství, čištění
  Energetická třídaA
  Vnější rozměry (Š x V x H)530 x 430 x 410 mm
  Rozměry komory (Š x V x H)400 x 260 x 340 mm

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

GOTIE GPP-400 elektrická trouba s funkcí páry

GOTIE GPP-400 elektrická trouba s funkcí páry

 

GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM elektrická trouba s funkcí páry

Napište svůj názor