Bosch PXY875DE3E

Bosch PXY875DE3E

Více informací

25 650,00 Kč
21 198,35 Kč (bez DPH)

1 ks

Bosch PXY875DE3E

Popis produktu

Vařte s nadšením

Indukční varná deska Bosch PXY875DE3E vám ušetří množství času ve srovnání s klasickými varnými panely. Indukční panel dokáže dovést 2 l vody do bodu varu 2 x rychleji než keramický varný panel. Takto můžete večeři přichystat rychleji a ušetřit čas i energii. Pomocí dotykového ovládacího panelu se vám bude pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka.

Varné zóny

To, že jsou indukční varné desky mnohem bezpečnější než ty klasické, víme. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úspornější. Generují teplo jen tam, kde je to za potřebu, a tedy na dně hrnce. Indukční varná deska Bosch PXY875DE3E disponuje automatickým nastavením stupně výkonu. Nechybí funkce PowerBoost a PanBoost. Varné zóny jsou vybaveny rozpoznáním přítomnosti hrnce, časovačem a minutkou. K dispozici je 17 výkonových stupňů.

Nekonečná flexibilita

S flexiindukční zónou FlexZone přináší více flexibility při vaření a více prostoru pro vaše hrnce a pánve. Díky ní si umíte nastavit optimální velikost varné zóny jediným dotykem. Chcete-li například použít velký pekáč, zkombinujete si dvě varné zóny a vytvoříte jednu souvislou. Možnosti jsou různé.

Už žádné překypění hrnců

Pro dosažení dokonalých výsledků vaření je podstatná správná teplota. Pokud nastavíte i jen o několik stupňů vyšší teplotu řízek se připálí, mléko vykypí a párky v hrnci prasknou. Se senzorem PerfectCook se vám to už nestane. Automaticky reguluje a sleduje teplotu během vaření a pokrm z hrnce vám už nebude závodit, připalovat se a ani se nerozvaří. Postačí, pokud si jednou zvolíte požadovanou teplotu na senzoru PerfectCook a ten za vás bude sledovat automaticky teplotu a přizpůsobí výkon varné zóny.

PerfectFry

Znáte něco lahodnější než dokonalý steak? K jeho přípravě však není nutný jen kvalitní a čerstvý kus masa. Ideální teplota smažení je stejně podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu pánve během smažení a nastaví ji přesně tak jak je potřeba. Takto si zaručeně vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženíPerfectFry je přímo zabudovaný ve varné desce a aktivovat jej můžete přímo na ovládacím panelu, kde si zvolíte příslušný stupeň teploty. Pánev se následně zahřeje na požadovanou teplotu, kterou pak senzor automaticky udržuje. Po dosažení požadované teploty zazní akustický signál. Pro dosažení dokonalých výsledků smažení je důležité odhadnout moment, kdy je olej v pánvi rozpálený přesně na správnou teplotu. Senzor přesně pozná, kdy olej v pánvi dosáhne tu správnou teplotu pro začátek smažení.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt či něco na něj položit nebo ne. Kromě toho je součástí desky i dětská pojistka, rozpoznání přítomnosti hrnce, funkce powerManagement - nastavení maximálního příkonu desky, bezpečnostní vypínání, možnost zablokování ovládacího panelu na 20 sekund při čištění během vaření a hlavní vypínač.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 81,6 CMŠÍŘKA
  • INDUKČNÍTYP VARNÉ DESKY
  • 4POČET HOŘÁKŮ/VARNÝCH ZÓN
  • INDUKČNÍTYP HORNÍHO POVRCHU

Fyzické vlastnosti a barva

Barva:černá
Šířka:81,6 cm
Výška:5,1 cm
Hloubka:52,7 cm
Hmotnost:17,11 Kg

Varná deska

Typ varné desky:Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón:4

Vzhled

Typ horního povrchu:Indukční
Malá varná zóna (počet):4
Standardní varná deska:3
Velká varná zóna (počet):1
Flexi zóna:ano
Kovový Rámeček:Ano
Zkosené hrany:Ano

Energetické údaje

Napájení:220-240
Celkový příkon desky:7,4 kW

Funkce

? Funkce Boost:Ano
Ukazatel zbytkového tepla:Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem):Ne

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch PXY875DE3E

Bosch PXY875DE3E

Bosch PXY875DE3E

Napište svůj názor