Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

INDUKČNÍ DESKA Bosch PUE611BB1E

U dodavatele, do 10 dní

Bosch PUE611BB1E, černá

Vaření na indukčních deskách je stále populárnější. Nabízí svým uživatelům rychlost, přesnost a úsporu energie a tím pádem i financí. Společnost Bosch vytvořila luxusní varnou desku se čtyřmi indukčními zónami. Integrujte si ji napevno do své kuchyňské linky a mějte ji k dispozici k tvorbě velkého rodinného oběda i pro ohřátí vody na čaj. Budete ji mít připravenu dřív než z rychlovarné konvice! Praktickou vychytávkou je schopnost rozeznat velikost hrnce. Ohřev probíhá přímo pod nádobím, okolí kolem něj tak zůstává vždy chladné.

Praktické funkce

Deska je vyrobena bez rámečku, výborně proto ladí s každým typem pracovní linky. Ovládání zvládnete levou zadní, každá varná zóna má vlastní nastavení teploty, jež provedete jednoduše dotykem prstu. K ještě pohodlnější přípravě jídel slouží funkce QuickStart a ReStart. Ty si pamatují poslední nastavení, abyste nemuseli pokaždé ztrácet čas opětovnou volbou požadovaných ohřívacích vlastností. Všechny zóny jsou vybaveny i časovačem, jenž je vždy po uplynutí stanovené doby vypne, aniž byste u toho museli asistovat.

VýrobceBosch
SKU104426