Stihl RLA 240 Set

Stihl RLA 240 Set

Více informací

10 700,00 Kč
8 842,98 Kč (bez DPH)

Stihl RLA 240 Set

Parametry produktu

Výrobce
Typ pohonu
akumulátorové
Maximální hloubka záběru
9.5 mm
Záběr
34 cm
Centrální nastavení hloubky
ano
Pojezd
ne
Objem koše
50 l
Hmotnost
16 kg

Popis produktu

Pokud jste si všimli, že krásná zeleň vašeho trávníku už dávno vybledla a zarostla plevelem a mechem, je načase věnovat mu péči. Ošetřit ho můžete pomocí provzdušňovače trávníku STIHL RLA 240, který je ideální volbou pro provzdušnění a vyčesání všech menších trávníků, klidně i těch s nepravidelným tvarem. Díky jeho pracovní šířce se totiž dostanete i do užších míst a díky dvěma válcům a nastavitelné hloubce zářezu si zase vše přizpůsobíte přesně podle svých představ. Součástí setu je také baterie a její nabíječka.

Akumulátorový vertikutátor

Nevyhovuje vám pohon na benzín ani na elektriku? S tímto vertikutátorem si nemusíte dělat starosti s dolíváním benzínu a ani nemusíte mít obavy, že nechtěně přeseknete napájecí kabel. Funguje totiž na lithium-iontovou baterii 36 V. Při práci vás tedy nebude brzdit vůbec nic. Baterie a nabíječka je součástí balení.

Akumulátorový vertikutátor

Komplexní péče o trávník

Navraťte svému trávníku úchvatně zelenou barvu a zdraví pomocí vertikutátoru STIHL. Vložte akumulátor, nastavte hloubku zářezu a stroj je připraven trávník provzdušnit a pročesat. Navíc jsou jeho součástí hned dva výměnné válce - vertikutační a aerátový.

Komplexní péče o trávník

Nastavitelná hloubka

Hloubku zářezů vertikutačního válce si snadno nastavíte přímo na robustní polymerové skříni. Ta je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Pracovní šířka provzdušňovače je 34 cm, takže se snadno dostanete i do menších rohů.

Nastavitelná hloubka

Snadná manipulace

Pro ještě jednodušší práci s vertikutátorem je stroj vybaven trakčními kolečky pro snadnou manipulaci a stabilní řízení. Vedle skvělé manévrovatelnosti nabízí také lehké přenášení pomocí madla na polymerové skříni a sklopných řídítek. Hlavu si nemusíte lámat ani s vyjmutím baterie, o to se spolehlivě postará pružinový mechanismus.

Snadná manipulace

Dokumenty

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Stihl RLA 240 Set

Stihl RLA 240 Set

Stihl RLA 240 Set

Napište svůj názor