STIHL MSA 70 C-B SET

STIHL MSA 70 C-B SET

Více informací

10 590,00 Kč
8 752,07 Kč (bez DPH)

STIHL MSA 70 C-B SET

Parametry produktu

Výrobce
Typ pohonu
akumulátorové
Výkon
900 W
Příkon
1100 W
Délka lišty
30 cm
Hmot­nost
2.9 kg
Napětí
36 V

Popis produktu

Vysoce kvalitní akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 70 C je vhodná k přípravě palivového dřív, práci kolem pozemku a kácení menších stromů. Motorová pila MSA 70 C pracuje s akumulátory systému AK a je tak tichá, že ji můžete používat bez ochrany sluchu i v místech citlivých na hluk.

Díky standardní řezné soupravě s pilovým řetězem 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) a vodící liště STIHL Rollomatic E Mini můžete spolehlivě provádět čisté a hladké řezy. Nízká hmotnost systému a výkonný, energeticky úsporný EC-Motor zajišťují optimální vyvážení a potřebný výkon.

Otáčky akumulátorové pily můžete plynule regulovat pomocí ovládací páky s funkcí potenciometru. Měkká rukojeť zajistí dobré držení, větší pohodlí a zvýší ergonomii. Pila je vybavená systémem rychloupínání řetězu (B) pro snadné a bezpečné napínání řetězu, aniž by bylo nutné použít nářadí. Přídavná brzda řetězu QuickStop Super zvyšuje bezpečnost okamžitým zastavením řetězu, jakmile uvolníte rukojeť. Průhledná olejová nádrž navíc umožňuje neustále sledovat hladinu oleje. Při přepravě nebo skladování můžete akumulátor uzamknout v mezipoloze, díky čemuž se baterie pevně zafixuje ve stroji, aniž by se uzavřely kontakty pro průchod proudu.

Prodlouženou záruku o dodatečných 12 měsíců získáte zdarma po registraci nově zakoupeného stroje, a to pouze na stránce mujstihl.cz/plus. Prodlouženou záruku lze uplatnit pouze na nově zakoupené stroje pouze do 30 dní od koupě stroje.  

Sériová výbava

Zařízení pro rychloupínání řetězu STIHL (B)

Dotažení pilového řetězu bez nářadí. Díky rychloupínacímu systému řetězu STIHL můžete svůj pilový řetěz napnout rychle a bez nářadí pomocí nastavovacího kolečka. Otočením nastavovacího kolečka doleva se řetěz pily uvolní, otočením seřizovacího kolečka doprava se řetěz pily napíná. Pokud utáhnete kryt řetězového kola, vodící lišta se automaticky zafixuje.

Ovládací rukojeť se Soft-Grip a Ergo páčkou

Pro komfortní ovládání. Díky měkkému dílu na ovládací rukojeti padne Vaše pila pohodlně do ruky a lze ji bezpečně ovládat. Držení navíc zlepšuje měkká rukojeť, zvláště když je mokro. Práci usnadňuje také Ergo páčka, kdy není potřeba pilu během práce znovu odemykat, pokud zůstane jedna ruka na zadní rukojeti.

Ovládací páka s funkcí potenciometru

Pro komfortní ovládání. Ovládací pákou s funkcí potenciometru můžete plynule regulovat rychlost Vaší akumulátorové řetězové pily a tím snadno ovládat a upravovat výkon..

Obouruční obsluha

Zajišťuje komfortní práci. Vaše akumulátorová řetězová pila STIHL má ergonomicky tvarovanou rukojeť a pohodlnou zadní ovládací rukojeť s měkkými komponenty. Díky tomuto dvouručnímu ovládání můžete pracovat pohodlně, bez námahy a bezpečně ve všech polohách.

Průhledná nádrž na olej

Usnadňuje ovládání. Díky průhledné olejové nádrži můžete snbadno a rychle zkontrolovat hladinu mazacího oleje. Vždy tak víte, kdy je třeba doplnit olej, abyste mohli dlouhodobě efektivně pracovat.

Mezipozice pro baterii v zařízení

Pro bezpečnou přepravu. Baterii můžete zasunout do zařízení ve dvou fázích: V první fázi je baterie pevně fixována v zařízení, ale ještě se nedotýká kontaktů a tedy nedochází k jejímu vybíjení. V druhé fázi je baterie v provozní poloze.

Motor EC

Vysoká účinnost a nízké nároky na údržbu. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti Vám EC motor umožňuje pracovat energeticky úsporným způsobem. Navíc má tento motor dlouhou životnost.

QuickStop Super (Q)

Přídavný systém brzdění pro ještě větší bezpečnost od firmy STIHL: Pilový řetěz se okamžitě zastaví nejen při dostatečně silném zpětném rázu nebo aktivním ovládáním přední ochrany ruky, ale i když pustíte zadní rukojeť. Tato jedinečná bezpečnostní výbava se stará o ještě větší ochranu uživatele ve všech pracovních polohách.

Bezpečnostní pokyny

Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem STIHL. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

STIHL MSA 70 C-B SET

STIHL MSA 70 C-B SET

STIHL MSA 70 C-B SET

Napište svůj názor