Electrolux EOD6C77Z

Electrolux EOD6C77Z

Více informací

11 190,00 Kč
9 247,93 Kč (bez DPH)

Electrolux EOD6C77Z

Vestavná parní trouba Electrolux SteamBake EOD6C77Z v černé barvě je vybavena funkcí SteamBake, která umožňuje využít páru k přípravě dokonalých pokrmů. Nabízí možnost vaření až na 3 úrovních současně a funkce vaření: spodní ohřev, gril, gril + spodní ohřev, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, kruh + spodní ohřev + ventilátor, kruh + ventilátor, kruh + ventilátor + výparník. Nabízí také automatické návrhy teploty. Teplotní sonda zajišťuje přesné vaření a sledování teploty uvnitř pokrmu. Ovládá se pomocí 2 tlačítkových ovladačů a displeje LED EXPlore. Pro zajištění bezpečnosti je vybaven dětskou pojistkou. Vnitřní objem trouby je 72 litrů a čištění trouby je katalytické.

Vestavná parní trouba Electrolux SteamBake EOD6C77Z využívá jemný dotek páry k dosažení sytější, lesklejší barvy, křupavější kůrky a měkké, jemné struktury při pečení domácího chleba... V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr tepla a páry. S funkcí SteamBake můžete péct v pohodlí domova v kvalitě jako v pekárně. Vlhkost podporuje kynutí těsta, které je pak pružnější, a suché teplo dodá jídlu zlatavou kůrku. Můžete vyzkoušet pečení koláčů, šťavnatého masa a delikátních ryb. S kapacitou až 72 litrů nabízí dostatek prostoru pro přípravu pokrmů. Ovládá se pomocí 2 otočných voličů a LED displeje EXPlore. Pro zajištění bezpečnosti je vybaven dětskou pojistkou.

Displej LED EXPlore

Nový zážitek s troubou Electrolux SteamBake EOD6C77Z s displejem LED EXPlore a citlivými dotykovými tlačítky. Aktivní rozhraní umožňuje rychlý přístup a dynamické ovládání doby vaření, teploty a dalších funkcí.

Přesné pečení s teplotní sondou

Vestavná parní trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda je jídlo hotové, či nikoli. Je přímo připojen k ovládacímu panelu a slouží jako teploměr . Díky teplotní sondě dosáhnete vždy perfektních výsledků. Umožňuje sledovat proces vaření měřením teploty uvnitř potraviny. Nastavte sondu na správný stupeň pečení, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

Snadná údržba díky katalytickému čištění

Díky katalytické technologii čištění se z vnitřku trouby odstraní usazená mastnota a zbytky jídla. Před čištěním je třeba z trouby vyjmout veškeré příslušenství a základnu trouby vyčistit vlažnou vodou s jemným čisticím prostředkem. Katalytické čištění se spustí automaticky, když teplota v troubě dosáhne 250 °C. Po dokončení čištění se ozve zvukový signál, který lze vypnout stisknutím libovolného tlačítka.

Rychlý ohřev trouby šetří váš čas

Funkce rychlého zahřátí pomáhá zajistit, aby byla trouba připravena a zahřátá právě tehdy, když ji potřebujete. Ve srovnání s jinými troubami se zahřeje na požadovaný stupeň v krátkém čase.

Funkce trouby

Nabízí možnost vaření až na 3 úrovních najednou a disponuje následujícími funkcemi vaření: spodní ohřev, gril, gril + spodní ohřev, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, prstenec + spodní ohřev + ventilátor, prstenec + ventilátor, prstenec + ventilátor + výparník.

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby72 L
GrilAno
Celkový výkon trouby3480 W
Typ čištěníKatalýzou
Horkovzdušná funkceAno
Počet funkcí9

Fyzické vlastnosti a barva

Barvačerná
Šířka59.6 cm
Výška59.4 cm
Hloubka56.9 cm
Hmotnost36 Kg

Konektivita

Délka kabelu1.6 m
Síťový kabelse zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaElectrolux
Smart Ne
Jednoduché čištěníAno
Teleskopický výsuvJednoúrovňový
Počet skel dvířek3

Obsah balení

Obsah balení2 plechy, mřížka

Funkce

ČasovačAno
GrilAno
Typ čištěníKatalýzou
Počet funkcí9

Další parametry

Třída energ.účinnosti A +
Smart (ovládání mobilem) Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby72 L
Celkový výkon trouby3480 W
Horkovzdušná funkceAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux EOD6C77Z

Electrolux EOD6C77Z

Electrolux EOD6C77Z

Napište svůj názor