Electrolux EEM43300IX

Electrolux EEM43300IX

Více informací

12 460,00 Kč
10 297,52 Kč (bez DPH)

Electrolux EEM43300IX

Electrolux EEM43300IX

Všechny příbory umyté najednou v zásuvce MaxiFlex Zásuvka MaxiFlex je navržena pro příbory a náčiní rozličných rozměrů a tvarů. Je hlubší a dělicí příčky lze snadno posunout tak, abyste do ní mohli pohodlně naskládat vešekré použité náčiní.

 • Maximální pokrytí se systémem SatelliteClean®: Vaše nádobí bude zářit čistotou díky satelitnímu sprchovacímu ramenu SatelliteClean®, které nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto.
 • Voda dosáhne do každého rohu: díky dvojitému sprchovacímu ramenu Díky dvěma rotačním sprchovacím ramenům je oplach zajištěn pro veškeré nádobí v myčce. Ostřikovače zajistí, že se voda dostane do každého rohu, aby vaše nádobí bylo po umytí nablýskané. V horním i dolním koši.
 • Eliminujte bakterie: pomocí funkce ExtraHygiene Funkce ExtraHygiene vám poskytne maximální čistotu a bezpečí. Silná oplachovací fáze, která zahřeje vodu na teplotu 69 °C, zaručuje téměř úplnou likvidaci bakterií v myčce. Ideální nejen pro domácnosti s malými dětmi a alergiky.
 • Koš QuickLift: přizpůsobí svou výšku tak, abyste snadno dosáhli na nádobí Vkládejte nebo vyndavejte nádobí pohodlně s košem QuickLift. I když je koš zcela naplněný objemnými kusy nádobí, systém QuickLift vám umožňuje upravit výšku tak, abyste k němu měli snadný a pohodlný přístup.
 • Vestavná myčka nádobí 45 cm série 700 GlassCare FLEX
  Používejte ve své kuchyni různé náčiní
  Do příborové zásuvky MaxiFlex pohodlně naskládáte veškeré své kuchyňské náčiní. Neforemné naběračky, metly, dlouhé nože i běžné příbory, to vše si díky flexibilním dělicím příčkám snadno najde své místo.
  Všechny příbory umyté najednou v zásuvce MaxiFlex
  Všechny příbory umyté najednou v zásuvce MaxiFlex
  Zásuvka MaxiFlex je navržena pro příbory a náčiní rozličných rozměrů a tvarů. Je hlubší a dělicí příčky lze snadno posunout tak, abyste do ní mohli pohodlně naskládat veškeré použité náčiní.
  Maximální pokrytí se systémem SatelliteClean®
  Maximální pokrytí se systémem SatelliteClean®
  Vaše nádobí bude zářit čistotou díky satelitnímu sprchovacímu ramenu SatelliteClean®, které nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto.
  Voda dosáhne do každého rohu díky dvojitému sprchovacímu ramenu
  Voda dosáhne do každého rohu díky dvojitému sprchovacímu ramenu
  Díky dvěma rotačním sprchovacím ramenům je oplach zajištěn pro veškeré nádobí v myčce. Ostřikovače zajistí, že se voda dostane do každého rohu, aby vaše nádobí bylo po umytí nablýskané. V horním i dolním koši.
  Odstraňuje více než 99,9999 % bakterií a virů.*
  Program Extra Hygiena certifikovaný předním světovým testovacím institutem Swissatest je vysoce účinný mycí cyklus, který odstraňuje více než 99,9999 % bakterií a virů.* Zahrnuje výkonnou sanitační fázi oplachu, při níž se teplota myčky zahřeje na 69 °C. To zaručuje téměř úplné zničení bakterií na vašem nádobí.

  Koš QuickLift přizpůsobí svou výšku tak, abyste snadno dosáhli na nádobí
  Koš QuickLift přizpůsobí svou výšku tak, abyste snadno dosáhli na nádobí
  Vkládejte nebo vyndavejte nádobí pohodlně s košem QuickLift. I když je koš zcela naplněný objemnými kusy nádobí, systém QuickLift vám umožňuje upravit výšku tak, abyste k němu měli snadný a pohodlný přístup.
  VýrobceElectrolux
  Modelové označeníEEM43300IX
  Sortimentmyčky nádobí
  Druhmyčka nádobí s panelem
  Hlučnost max44 dB
  Zásuvka na příboryano
  Počet sad nádobí10
  Nastavitelné košeano
  Design
  Barvanerez
  Programy
  Počet programů8
  Funkce
  Automatické otevírání dveříano
  Spotřeba
  Energetická třídaD
  Rozměry a váha
  Šířka446 mm
  Výška818 mm
  Hloubka570 mm
  Hmotnost35,0 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux EEM43300IX

Electrolux EEM43300IX

Electrolux EEM43300IX

Napište svůj názor