ELECTROLUX LRS4DF18S

ELECTROLUX LRS4DF18S

Více informací

15 800,00 Kč
13 057,85 Kč (bez DPH)

ELECTROLUX LRS4DF18S

Popis a parametry

Stabilní teplota s Dynamic Air. Technologie Dynamic Air se stará o to, aby v chladničce panovala ideální teplota. Rovnoměrná cirkulace vlhkosti a vzduchu uchovává uložené potraviny perfektně čerstvé po delší dobu, ať už jsou uloženy v chladničce vpředu, vzadu, nahoře nebo dole. Stálá teplota s technologií Dynamic Air. Technologie Dynamic Air udržuje stabilní teplotu uvnitř vaší chladničky. Chladný vzduch rovnoměrně cirkuluje a vaše potraviny jsou tak chráněny i při otevření dveří. 
LRS4DF18S_Funkce 11_m.jpg
Snadná obsluha s elektronickým dotykovým ovládáním. Elektronické dotykové ovládání nabízí snadný přístup k nastavení teploty a k funkcím chladničky pro jednoduchou regulaci podle vašich potřeb. 
Naprostá a přehledná kontrola na dotyk.
LRS4DF18S_Hlavní produktové foto1_m.jpg
Zásuvka s regulací vlhkosti pro čerstvou zeleninu. V naší zásuvce s regulací vlhkosti vydrží zelenina déle čerstvá a chutná. Kontrolou vlhkosti vzduchu vytváří ty nejlepší podmínky pro skladování. Uzavřené ventilační otvory jsou ideální pro bylinky a zeleninu.
LRS4DF18S_Funkce 41_m.jpg
Udělejte si místo pro nadměrné nádoby pomocí FlexiShelf. S policí FlexiShelf můžete přeorganizovat vnitřek chladničky, jakkoliv si přejete. Flexibilní sklopnou polici lze zasunout zpět, plně vysunout nebo vysunout napůl, aby se okamžitě vytvořilo místo pro nadměrné a jinak atypické nádoby či láhve. Plně výsuvná zásuvka. Pro snadný přístup. Nikdy nebylo snazší dostat se k vašim čerstvým potravinám díky plně vysunovatelné zásuvce. Díky šikovnému designu ji lze zcela vysunout ven. Nabízí snazší způsob ukládání a odebírání jakýchkoliv potravin.

Technická specifikace

Značka
Electrolux
Barva (dle převládající)
Bílá
Energetická třída
F
Spotřeba energie
143 kWh
Klimatická třída
SN-N-ST
Objem chladničky
311 l
Celkový objem
311 l
Hlučnost
34 db
Umístění pantů
Vpravo, zaměnitelné doleva
Funkce a vlastnosti
Ovládání Elektronické, dotykové; LCD displej; Ventilátor; FlexiShelf
Hloubka
54,90 cm
Šířka
54,00 cm
Výška
177,20 cm
Instalační hloubka
55,00 cm
Instalační šířka
56,00 cm
Instalační výška
177,3 cm

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

ELECTROLUX LRS4DF18S

ELECTROLUX LRS4DF18S

ELECTROLUX LRS4DF18S

Napište svůj názor