SAMSUNG BRB30705DWW

SAMSUNG BRB30705DWW

Více informací

22 400,00 Kč
18 512,40 Kč (bez DPH)

SAMSUNG BRB30705DWW

Použití technologie Twin Cooling Plus™ umožňuje nezávislé chlazení oddílu chladničky a mrazničky. Samostatné ventilátory a chladicí systémy v každé komoře zaručují nízkou teplotu a optimální vlhkost, takže vše – i to nejméně trvanlivé ovoce a zelenina – vydrží čerstvé co nejdéle. Systém také zabraňuje mísení pachů.

Systém Twin Cooling v chladničce Samsung BRB30705DWW/EF má na starosti nejen oddělený provoz mrazničky a chladničky, ale také zabraňuje mísení pachů.Systém Twin Cooling v chladničce Samsung BRB30705DWW/EF má na starosti nejen oddělený provoz mrazničky a chladničky, ale také zabraňuje mísení pachů.

Čerstvost bez námrazy a ledu

No Frost

Plná technologie No Frost společnosti Samsung zajišťuje neustálou cirkulaci chladného vzduchu a systematicky odstraňuje přebytečnou vlhkost z vnitřku chladničky. Díky tomu se na stěnách nebo výrobcích neusazuje led a mráz. Potraviny zůstanou déle čerstvé a výživné a čištění je jednodušší – žádné rozmrazování.

Chladnička No Frost Samsung BRB30705DWW/EF vám umožní optimálně zachovat čerstvost vašich pokrmů díky nedostatku ledu.Chladnička No Frost Samsung BRB30705DWW/EF vám umožní optimálně zachovat čerstvost vašich pokrmů díky nedostatku ledu.

Používejte ještě více produktů

Až o 34 litrů větší kapacita

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili novou, vyšší plně vestavnou chladničku. Zvětšili jsme jeho výšku ze 178 cm na 194 cm - díky tomu se jeho kapacita zvětšila až o dalších 34 litrů a snadno do něj vejdete téměř libovolné množství produktů.

Tato fotografie ukazuje, o kolik více prostoru nabízí vestavná chladnička Samsung BRB30705DWW/EF No Frost ve srovnání s klasickou vestavnou lednicí.Tato fotografie ukazuje, o kolik více prostoru nabízí vestavná chladnička Samsung BRB30705DWW/EF No Frost ve srovnání s klasickou vestavnou lednicí.

Prostorný jako nikdy předtím

Technologie SpaceMax™

Technologie Space Max™ poskytuje větší kapacitu chladničky se stejnými vnějšími rozměry. Díky novému systému účinné izolace jsou stěny spotřebiče tenčí, což dává uvnitř více prostoru pro potravinářské výrobky.

Použití tenkých stěn v bílé lednici Samsung BRB30705DWW/EF znamená, že nám může nabídnout spoustu volného prostoru.Použití tenkých stěn v bílé lednici Samsung BRB30705DWW/EF znamená, že nám může nabídnout spoustu volného prostoru.

Flexibilita a svoboda využití prostoru

Cool Select+ Zone

Zóna Cool Select+ umožňuje přizpůsobit chladničku vašim aktuálním potřebám přizpůsobením teploty v mrazicím oddílu konkrétnímu druhu potravin. Mrazák můžete proměnit v lednici, pokud potřebujete skladovat větší potraviny nebo zvolit režim chlazení nebo lehkého mrazení.

 
Vestavná chladnička Samsung BRB30705DWW/EF vám umožní nastavit vaši mrazničku v závislosti na typu potravin, které do ní chcete vložit.Vestavná chladnička Samsung BRB30705DWW/EF vám umožní nastavit vaši mrazničku v závislosti na typu potravin, které do ní chcete vložit.

Optimální vlhkost

Vlhkost Fresh zásuvka

Uchovávejte ovoce a zeleninu déle čerstvé a chutné. Zásuvka Humidity Fresh je inteligentně navržená zásuvka se zvýšenou vlhkostí, která poskytuje dokonalé prostředí pro skladování potravin podléhajících zkáze. Dokonale přizpůsobené těsnění zajišťuje optimální vlhkost a zabraňuje jejímu pronikání ven.

 
V zásuvce Humidity Fresh, kterou chladnička Samsung BRB30705DWW/EF disponuje, je o něco vyšší vlhkost, aby ovoce nebo zelenina zůstaly čerstvé co nejdéle.V zásuvce Humidity Fresh, kterou chladnička Samsung BRB30705DWW/EF disponuje, je o něco vyšší vlhkost, aby ovoce nebo zelenina zůstaly čerstvé co nejdéle.

Delší čerstvost

Optimální čerstvé

Maso, uzeniny nebo ryby je nejlepší umístit do vyhrazené zásuvky se sníženou teplotou. Budou jim poskytnuty správné podmínky, díky kterým vydrží déle čerstvé a zachovají si živiny.

 
Chladnička No Frost Samsung BRB30705DWW/EF nám umožňuje umístit maso a ryby do vyhrazené zásuvky.Chladnička No Frost Samsung BRB30705DWW/EF nám umožňuje umístit maso a ryby do vyhrazené zásuvky.
Ve vestavné chladničce No Frost Samsung BRB30705DWW/EF vydrží chlad déle díky speciálním stěnám z kovu.Ve vestavné chladničce No Frost Samsung BRB30705DWW/EF vydrží chlad déle díky speciálním stěnám z kovu.

Snižuje ztráty studeného vzduchu

 

Kovové chlazení

 

Technologie Metal Cooling představuje vynikající izolaci a mimořádnou účinnost chlazení. Speciální kovový panel zadní stěny přístroje akumuluje nízkou teplotu, díky čemuž dokonale udržuje chlad uvnitř chladničky i při jejím častém otevírání. Toto estetické a efektivní řešení šetří energii a zkracuje pracovní dobu zařízení.

Police na dveřích bílé lednice Samsung BRB30705DWW/EF lze libovolně polohovat podle toho, co aktuálně potřebujeme.Police na dveřích bílé lednice Samsung BRB30705DWW/EF lze libovolně polohovat podle toho, co aktuálně potřebujeme.

Na dveře se vejde více

 

Pohodlné chodítka

 

Flexibilněji využijte prostor dvířek chladničky k uložení většího množství. Konstrukce šesti polic umožňuje snadnou změnu jejich umístění. Nyní můžete efektivně organizovat prostor a skladovat produkty různých velikostí.

Specifikace

  • hrubá kapacita298ℓ
 
  • šířka sítě540 mm
 
  • Výška skříně se síťovým závěsem1935 mm
 
  • Hloubka se síťovým madlem dveří550 mm
 
  • Čistá hmotnost78 kg
 
 • Typ chlazeníTwin Cooling Plus

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

SAMSUNG BRB30705DWW

SAMSUNG BRB30705DWW

SAMSUNG BRB30705DWW

Napište svůj názor