Bosch SPI4HMS61E

Bosch SPI4HMS61E

Více informací

11 900,00 Kč
9 834,71 Kč (bez DPH)

Bosch SPI4HMS61E

Myčka - úzká (45 cm), vestavná a s panelem, energetická třída E, umyje až 10 sad nádobí na jeden cyklus (program ECO), emise hluku B, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, AquaStop, senzor naplnění, dětská pojistka, rychlé mytí, výměník tepla, dotykové ovládání a tichý režim, rozměry 81,5 × 44,8 × 57,3 cm (V׊×H)

myčka Bosch SPI4HMS61E o šířce 45 cm, která nabízí 6 programů a 4 speciální funkce. Vnitřní prostor myčky si přizpůsobíte svým potřebám díky sklopným trnům, etažérům a hornímu koši, který lze výškově polohovat až o 5 cm. K dispozici je také příborová zásuvka VarioDrawer, ve které můžete kromě příborů umývat i menší hrnečky nebo naběračky. Velkou předností je kompatibilita s technologií HomeConnect, díky které můžete myčku ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace.

Extra sušení:

volitelná funkce ExtraDry pro přídavné sušení

Silence Plus:

velice tichý provoz při 44 dB

Home Connect:

vzdálené propojení s myčkou díky aplikaci v mobilním telefonu

Funkce Oblíbený program:

uložte si vlastní kombinaci programu a přídavné funkce

Sedmizónový displej:

zobrazuje zbývající čas a běžné informace, například chybějící prostředky

Intensive Zone:

funkce pro intenzivní mytí silně znečištěného nádobí ve spodním koši, zatímco v horním můžete současně umývat choulostivé nádobí

Eco 50 °C

Ekonomický program pro mytí smíšeného nádobí a příborů při teplotě 50 °C.

Auto 45–65 °C

Automatický program pro mytí smíšeného nádobí a příborů podle senzorů v závislosti na znečištění.

Intenzivní 70 °C

Intenzívní program pro mytí silně znečištěných hrnců, pánví, nechoulostivého nádobí a příborů při teplotě 70 °C.

Hodinový 65 °C

Hodinový program pro mytí smíšeného nádobí a příborů s lehce zaschlými zbytky jídel při teplotě 65 °C.

Tichý 50 °C

Mycí program s optimalizací hluku.

Oblíbený

Oblíbený program si můžete uložit jako kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce.

Pokud připojíte myčku Bosch SPI4HMS61E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Umožní vám například funkci snadného startu a odstraní pochybnosti o výběru správného mycího programu, stačí zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto a aplikace vám sama doporučí správný program. Funkce počítání tablet za vás sleduje spotřebu myčky Bosch SPI4HMS61E a upozorní vás, když vám zbývá posledních pět mycích tablet. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet přímo z vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem.

Bezkartáčový motor EcoSilence Drive je výkonný, ale přitom velice tichý. Myčku tak můžete používat v kteroukoliv denní či noční dobu. Svým provozem vás nebude jakkoliv rušit.

Dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SPI4HMS61E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Kombinovat můžete například funkci sušení Extra Dry s programem Eco 50 °C, což zajistí extrémně tiché mytí s dokonalým osušením nádobí.

Systémy košů Bosch se dokonale přizpůsobí všem vašim potřebám, poskytují mimořádnou stabilitu a inovativní možnosti využití prostoru. Díky sklopným trnům a etažérům pojmou i objemné nádobí včetně hrnců a pánví. Horní koš lze navíc výškově polohovat. Pokud budete potřebovat ještě více prostoru, je myčka Bosch SPI4HMS61E vybavena výsuvnou příborovou zásuvkou VarioDrawer, která přidává v horní části myčky jednu odkládací úroveň navíc, což výrazně usnadňuje plnění myčky a zvyšuje její kapacitu. Je to ideální místo pro příbory a malé kuchyňské potřeby, například naběračky, metličky nebo pro espresso šálky. Tato zásuvka nahradí příborový košík v dolním koši a ponechá vám tak více místa ve spodní části myčky.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SPI4HMS61E

Bosch SPI4HMS61E

Bosch SPI4HMS61E

Napište svůj názor