Siemens SN63EX14CE

Siemens SN63EX14CE

Více informací

17 800,00 Kč
14 710,74 Kč (bez DPH)

Siemens SN63EX14CE

Chytrá, vestavná myčka nádobí Siemens SN63EX14CE s motorem iQdrive účinně umyje až 13 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. K dispozici je 6 mycích programů a 5 různých teplot. Po spuštění libovolného programu a zavření dvířek, vám InfoLight - paprsek modrého světla, promítne na podlahu informaci o tom, že je myčka v procesu. Funkce VarioSpeed Plus nabízí až 3× rychlejší mytí a sušení. Myčka má inovativní technologie pro inteligentní používání a dokonalost v každém směru. Technologie Home Connect umožní ovládání myčky na dálku prostřednictvím Wi-Fi (k dispozici pro iOS a Android).

Plně integrovaná a chytrá myčka nádobí

Myčku Siemens SN63EX14CE s horním ovládacím panelem můžete zakomponovat pod pracovní nebo kuchyňskou desku. Bude tak nedílnou součástí vaší kuchyně. S touto myčkou vás už nebudou v kuchyňském dřezu čekat špinavé talíře. Se šířkou 59,8 cm ji můžete bez problémů zabudovat do standardních prostor. Vestavná myčka nádobí ze série iQ300 je šetrná nejen ke sklu, ale i k uším. Její maximální hlučnost dosahuje 44 dB. Po spuštění libovolného programu a zavření dvířek, vám InfoLight - paprsek modrého světla, promítne na podlahu informaci o tom, že je myčka v procesu. Po ukončení mytí a sušení světlo zhasne.

Příborová zásuvka VarioDrawer

Příborová zásuvka VarioDrawer nabízí dodatečnou úroveň pro vkládání nádobí. Díky svému speciálnímu designu, nenabízí prostor jen pro příbory, ale také pro naběračky, salátové servírovací příbory a dokonce i pro menší porcelánové šálky na espresso. A protože v dolní části teď není příborový koš, je nyní k dispozici prostor pro celkem 14 jídelních souprav nádobí.

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu. Vaše nádobí bude umyto a vysušeno až 3× rychleji! Bude optimálně čisté, zářivé a suché zároveň. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli - v průběhu již spuštěného programu, dokonce i na dálku pomocí aplikace Home Connect.

AutoOpen Dry

Další výhodou myčky je, že disponuje funkcí AutoOpen Dry - automatické otevírání dveří. Během procesu sušení se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené schnutí nádobí. Díky automatickému otevírání dveří bude vaše nádobí spolehlivě suché, a zároveň ušetříte energii.

Home Connect

Inteligentní myčky nádobí Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad mytím nádobí, a to pouhým stisknutím tlačítka. Nemáte-li čas a spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program ukončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši myčku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Chcete-li, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Programy a speciální funkce

  • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený
  • Výchozí oblíbený program: Předmytí
  • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, Poloviční náplň, VarioSpeed Plus on demand
  • Machine Care: program péče o myčku
  • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Dávkovací asistent

Čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěny optimální výsledky mytí.

Dokonalé výsledky s funkcí AquaSensor

S funkcí AquaSenzor máte zaručenou jistotu, že vaše nádobí bude umyto správně. Na začátku každého mycího cyklu zkontroluje a detekuje stupeň znečištění nádobí. Podle toho, jaké částice potravin a mastnoty, nastaví senzor ideální čas oplachování, který je potřebný pro dosažení dokonalých výsledků mytí. Pokud je to nutné, spustí předmytí. Při oplachování následně využije jen množství vody, které je potřeba.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky tomuto spotřebiči. Košové vybavení této myčky sestává z příborové zásuvky VarioDrawer a 2 mycích košů s madlem. Horní koš je výškově nastavitelný pomocí 3násobného systému Rackmatic a má 2 řady sklopných trnů na talíře a 2 výklopné etažéry na šálky. Dolní koš je ideální pro vkládání hrnců, talířů, poklic a salátových mís. Je vybaven 4 řadami sklopných trnů - 2 na talíře a 2 etažéry na šálky. Příborová zásuvka Vario přináší nejvyšší úroveň flexibility. Je ideálním místem pro vkládání příborů, malých kousků kuchyňských potřeb, jako jsou naběračky, metličky, dokonce i šálky na espresso. Zásuvka nahrazuje příborový košík, který je obvykle umístěn v dolním koši. Díky ní je vkládání nádobí flexibilnější a pohodlnější.

Bezpečnostní systém AquaStop

Díky bezpečnostnímu systému AquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiče, tento systém si s nimi hravě poradí. Je zaručena doživotní garance této výhodné funkce, a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Motor iQdrive

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

IntensiveZone

Rozhodnete-li se pro přídavnou funkci IntensiveZone, zvýšíte tak tlak na tryskách v dolním koši. Oceníte ho zejména při velmi špinavém nádobí. Nádobí, nacházející se v horním koši, bude nadále myto jemně a šetrně.

Šířka59.8 cm
Maximální hlučnost44 db
Počet souprav nádobí13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka59.8 cm
Výška81.5 cm
Hloubka55 cm
Hmotnost37.812 Kg

Konektivita

Délka kabelu1.75 m

Další vlastnosti

ZnačkaSiemens
Smart Ano
ModelPlně vestavný
Délka hadice1.65 m
Délka odtokové hadice1.9 m

Hlučnost

Maximální hlučnost44 db

Funkce

Dětská pojistka Ne
Počet programů6
Odložený start Ano
Doba cyklu201 min.
AquaStop funkce Ano
Počet souprav nádobí13
AquaSensor funkceAno
Indikace zbývajícího časuAno

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus9.5 L
Třída účinnosti sušeníA
Třída energetické účinnosti 2021 C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů74 kWh

Další parametry

TechnologieWifi
Smart (ovládání mobilem) Ano
Automatické otevírání dveříAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Siemens SN63EX14CE

Siemens SN63EX14CE

Siemens SN63EX14CE

Napište svůj názor