Bosch SPS4EMI28E

Bosch SPS4EMI28E

Více informací

12 400,00 Kč
10 247,93 Kč (bez DPH)

Bosch SPS4EMI28E

Volně stojící úzká myčka nádobí Bosch SPS4EMI28E v nerezovém provedení na jeden mycí cyklus umyje až 10 jídelních souprav nádobí. Maximální dosahovaná hlučnost nepřesahuje 44 dB a při tichém programu dosahuje jen 41 dB. K dispozici je 6 programů a 4 speciální funkce. AquaSenzor spolu s LoadSenzorem detekují množství nádobí a stupeň znečištění a automaticky zvolí mycí program. Potěší dávkovacím asistentem, pohonem EcoSilence Drive. Nechybí také funkce AquaStop, která zabrání případnému vyplavení.

Bosch SPS4EMI28E

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt, určitě je pro vás ta pravá Bosch SPS4EMI28E. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 10 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje nádobí a to se 100% výsledky. 

Vnitřní vybavení myčky sestává:

 • Systém košů VarioFlex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni ukládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
 • 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • Výklopný etažér na šálky v horním koši
 • Výklopný etažér na šálky ve spodním koši
 • Speciální držák na skleničky ve spodním koši

Déle zářivé sklenice

Typ vody na mytí velmi ovlivňuje sklo a jemnou keramiku. Může totiž vzniknout koroze. Předností této myčky Bosh je, že disponuje technologií na ochranu skla. Tato technologie ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že nádobí bude vždy umyté s odpovídající péčí.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí myčka nádobí od Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž se šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost 44 dB).

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Funkce Intensive Zone

Myčka je vybavena praktickou funkcí Intensive Zone. Funkce zajišťuje vyšší tlak při ostřikování a zvyšuje teplotu v dolním koši. Postará se tak o optimální umytí velmi znečištěného nádobí jako například hrnce, kde v horním koši spolehlivě umyje méně znečištěné nádobí. 

Automatické programy

Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zabezpečeny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné mytí

Senzor naplnění přesně rozezná kolik vody třeba použít pro dané množství nádobí. Využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla a tak zjistí váhu vloženého nádobí. Při větším množství nádobí, kdy je třeba nechat nádobí odmočit, je potřeba přidat více vody. Senzor tak optimálně využívá vodu, dokonce i při mytí poloviční nebo částečně plné myčky. Přináší dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetří čas, peníze i životní prostředí.

Funkce Efficient Dry

Systém sušení Efficient Dry po skončení programu automaticky otevře dveře myčky a poskytne tak dokonalé výsledky sušení. Zabrání kondenzaci a ochlazuje nádobí, díky čemuž je nádobí připraveno rovnou na uložení. Už žádné utírání nádobí a navíc tím šetříte energii!

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Tak se již nemusíte obávat nechat myčku pracovat i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

Snadnější ovládání s aplikací Home Connect

Myčku můžete připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi a díky tomu budete dostávat upozornění o stavu myčky. Pomůže vám tak lépe hospodařit s časem. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Nejdřív si musíte stáhnout aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém telefonu a využijte výhody, které s sebou přináší:

Výhody:

 • Easy Start: doporučí správný program
 • Oblíbený program: jednoduše si uložíte váš oblíbený program spolu s přídavnou funkcí a později ho spustíte stiskem jednoho tlačítka v aplikací Home Connect nebo na ovládacím panelu
 • Počítadlo tablet: sleduje vaši spotřebu a informuje vás o jejich potřebě
 • Notifikace: dozvíte se momentální stav programu a užitečné informace
 • Dálková diagnostika: vyhledá problém a poskytne vám přesné pokyny

Maximální hlučnost44 db
Počet programů6
Počet souprav nádobí10
Třída energetické účinnosti 2021 D

Fyzické vlastnosti a barva

Barvanerez
Šířka45 cm
Výška84.5 cm
Hloubka60 cm
Hmotnost31.4 Kg

Další vlastnosti

ZnačkaBosch
Smart Ano

Hlučnost

Maximální hlučnost44 db

Funkce

Dětská pojistka Ano
Počet programů6
Odložený start Ano
Doba cyklu198 min.
AquaStop funkce Ano
Počet souprav nádobí10
AquaSensor funkceAno
Indikace zbývajícího časuAno

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus9.5 L
Celková spotřeba0.738 kWh
Třída účinnosti sušeníA
Roční spotřeba energie211 kWh
Roční spotřeba vody2660 L
Třída energetické účinnosti 2021 D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů67 kWh

Další parametry

TechnologieWifi
Smart (ovládání mobilem) Ano
Automatické otevírání dveříAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SPS4EMI28E

Bosch SPS4EMI28E

Bosch SPS4EMI28E

Napište svůj názor