Electrolux EOE7P31X

Electrolux EOE7P31X

Více informací

14 030,00 Kč
11 595,04 Kč (bez DPH)

Electrolux EOE7P31X

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, automatické hmotnostní programy, masovou sondu, paměť pro často používané nastavení trouby a množství jiných. Objem trouby Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X dosahuje 72 litrů. Čištění je pyrolytické.

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7P31X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s LED displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače či teploty, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

  • Funkce trouby: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Gril, Udržování teploty, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Pomalé pečení, Horkovzdušné pečení, Turbo gril
  • Elektronické funkce: doporučená teplota, ukončení programu, osvětlení trouby Zap./Vyp., Bezpečnostní vypnutí, vypnutí času dne ve stavu vypnutí, elektronická regulace teploty, ukazatel skutečné teploty, resetování ukazatele času, dveřní spínač pro světlo, trvání, dětský zámek, čas vaření zobrazený s programem, demo program, indikace otevřených dveří, 3 pyrolytické cykly, oblíbený program, minutka, servisní kódy, rychlé předehřátí, akustický signál, pyrolýza - upomínka, minutka (odpočet, přípočet), denní čas, pyrolýza s posunutým startem, 9 receptů/automatických programů (3 recepty s hmotností), elektronický zámek dveří, čas programu, indikace zbytkového tepla, využití zbytkového tepla

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připravené k podávání.

LCD displej

S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptům, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelné pokrmy.

Pyrolytické samočištění

Při pyrolytickém samočištění se nečistoty v troubě změní na popel, které pak jednoduše otřete vlhkým hadrem. Dokonce vás na potřebu čištění trouba sama upozorní. Dosáhnete profesionální úroveň čistoty ale bez drhnutí.

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby72 L
GrilAno
Celkový výkon trouby3480 W
Typ čištěníPyrolýzou
Horkovzdušná funkceAno
Počet funkcí11

Fyzické vlastnosti a barva

Barvanerez
Šířka59.5 cm
Výška59.4 cm
Hloubka59.7 cm
Hmotnost32 Kg

Konektivita

Délka kabelu1.6 m
Síťový kabelse zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaElectrolux
Smart Ne
Jednoduché čištěníAno
Teleskopický výsuvJednoúrovňový
Počet skel dvířek3

Funkce

ČasovačAno
GrilAno
Typ čištěníPyrolýzou
Počet funkcí11

Další parametry

Třída energ.účinnosti A +
Smart (ovládání mobilem) Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby72 L
Celkový výkon trouby3480 W
Horkovzdušná funkceAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux EOE7P31X

Electrolux EOE7P31X

Electrolux EOE7P31X

Napište svůj názor