Bosch SMV4ECX14E

Bosch SMV4ECX14E

Více informací

15 800,00 Kč
13 057,85 Kč (bez DPH)

Bosch SMV4ECX14E

Myčka - standardní (60 cm), vestavná a plně integrovaná, energetická třída C, umyje až 13 sad nádobí na jeden cyklus (program ECO), emise hluku B, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, AquaStop, senzor naplnění, připojení teplé vody, rychlé mytí, promítání informací na podlahu, výměník tepla, extra sušení a poloviční náplň, rozměry 81,5 × 59,8 × 55 cm (V׊×H)

BOSCH SMV4ECX14E

EfficientDry:

Ještě lepší výsledek sušení díky automatickému otevírání dveří. Po ukončení programu se dveře myčky samy otevřou.

Koše Flex:

Flexibilní a praktické řešení pro snadné ukládání nádobí.

Silence Plus:

Pozoruhodně tichá myčka nádobí s hlučností 44 dB.

Home Connect:

Domácí spotřebiče s inteligentním připojením vám usnadní každodenní život.

Oblíbený program:

Vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.

Bohatý výběr efektivních mycích programů

Eco 50 °C

Úsporný program pro mytí smíšeného nádobí a příborů při teplotě 50 °C.

Auto 45–65 °C

Automatický program pro mytí smíšeného nádobí a příborů podle senzorů v závislosti na stupni znečištění.

Intenzivní 70 °C

Intenzívní program pro mytí silně znečištěných hrnců, pánví, nechoulostivého nádobí a příborů při teplotě 70 °C.

Hodinový 65 °C

Hodinový program pro mytí smíšeného nádobí a příborů s lehce zaschlými zbytky jídel při teplotě 65 °C.

Tichý 50 °C

Program pro mytí smíšené nádobí a příborů s optimalizací hluku.

Oblíbený

Oblíbený program si můžete uložit jako kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce.

Automatické otevírání dveří

Vykládání nádobí, které není zcela suché nebo je stále příliš horké, může být nepříjemné. S funkcí EfficientDry se po ukončení mycího programu automaticky otevřou dveře myčky, což je velmi praktické řešení zdokonalující proces sušení. Zároveň se tak zabraňuje kondenzaci páry a nádobí je šetrně ochlazováno, takže můžete talíře ihned ukládat na police, aniž byste je museli ještě utírat. Navíc pomocí této technologie také šetříte energii.

BOMY126_4_8.jpg

Myčka Bosch zvládne ještě více s Home Connect

Pokud připojíte myčku Bosch SMV4ECX14E k chytré technologii Home Connect, budete ji moci ovládat ještě snadněji a získáte přístup k mnoha pokročilým funkcím. Aplikace Home Connect s funkcí snadného startu vám doporučí ten pravý mycí program přímo z mobilu nebo tabletu. Nemusíte myslet ani na to, kolik vám zbývá mycích tablet, aplikace Home Connect je bude počítat za vás. Jistě oceníte i možnost vzdálené diagnostiky, která umožňuje zákaznickému servisu Bosch zkontrolovat vaši myčku přes internet pomocí vašeho mobilního zařízení. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku Bosch SMV4ECX14E ovládat také hlasem. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Chytrá podpora, chytré řešení, to je Home Connect.

BOMY126_5_6.jpg

Flexibilní úložný prostor

Systémy košů Bosch se dokonale přizpůsobí všem vašim potřebám, poskytují mimořádnou stabilitu a inovativní možnosti využití prostoru. Díky sklopným trnům a etažérům pojmou i objemné nádobí včetně hrnců a pánví. Horní koš lze navíc výškově polohovat. Pokud budete potřebovat ještě více prostoru, je myčka Bosch SMV4ECX14E vybavena výsuvnou příborovou zásuvkou VarioDrawer, která přidává v horní části myčky jednu odkládací úroveň navíc, což výrazně usnadňuje plnění myčky a zvyšuje její kapacitu. Je to ideální místo pro příbory a malé kuchyňské potřeby, například naběračky, metličky nebo pro espresso šálky. Tato zásuvka nahradí příborový košík v dolním koši a ponechá vám tak více místa ve spodní části myčky.

BOMY126_6_3.jpg
BOSCH SMV4ECX14E

Tichý a úsporný provoz

Inovativní technologie EcoSilence Drive snižuje hlučnost všeho, co by ji při mycím procesu mohlo zvyšovat, takže s myčkou Bosch je úplně jedno, ve kterou denní či noční hodinu ji budete používat. Bezkartáčový a velmi tichý EcoSilence Drive motor má vyšší výkon, snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje tak mnohem plynulejší a tišší provoz. S myčkou Bosch SMV4ECX14E si tak můžete užít perfektně čistou a navíc i tichou domácnost.

BOSCH SMV4ECX14E

Využití plné síly čisticích prostředků

Správné dávkování čisticího prostředku je důležité pro optimální výsledek mytí. Dávkovací asistent myčky Bosch SMV4ECX14E se postará o to, že čisticí prostředek se beze zbytku rozpustí ve speciální záchytné misce v horní části koše. Mycí prostředek se tak rozptýlí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, takže mytí je ve výsledku efektivnější a tišší.

BOSCH SMV4ECX14E

Ovládání jedním tlačítkem

Funkce Oblíbený program umožňuje uložit si kombinaci nejpoužívanějšího programu a přídavných funkcí, což vám výrazně usnadní ovládání vaší chytré myčky Bosch SMV4ECX14E. Naprogramované nastavení potom snadno spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo přímo stisknutím tlačítka na ovládacím panelu myčky. Zkombinujte například funkci Extra Dry s programem Eco 50 °C a myčku nastavte jediným dotykem. Vlastní spojení programu a volitelné funkce vám ještě více ulehčí mytí nádobí.

BOSCH SMV4ECX14E

Dokonalý přehled

Systém InfoLight promítá na podlahu bodové světlo. Máte tak přehled, zda je myčka ještě v provozu nebo je připravena k vyložení.

BOMY126_7_1.jpg

Myčka Bosch SMV4ECX14E má speciální povrchovou úpravu a při její výrobě se používají výrobní postupy přizpůsobené materiálům, ze kterých je vyrobený interiér myčky. Díky tomu vám může výrobce nabídnout 10letou záruku proti korozi na celý vnitřní prostor myčky, zevnitř směrem ven. Navíc je myčka Bosch SMV4ECX14E vybavena také funkcí AquaStop, což je důmyslný bezpečnostní systém, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice ihned uzavře přívod vody do myčky. Nabízí tak 100% ochranu proti škodám způsobeným únikem vody.

Hlavní parametry vestavné myčky Bosch SMV4ECX14E

Typ

Standardní (60cm), vestavná

Funkce

automatické otevírání dveří, Silence Plus, Silence on Demand Oblíbený program, program péče o myčku MachineCare

Umístění příborů

příborová zásuvka

Bezpečnost

AquaStop s doživotní zárukou

Kompatibilita

Home Connect (wi-fi)

Energetická třída

C

Počet sad nádobí

13

Hlučnost

44 db

Spotřeba vody

9,5 l

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SMV4ECX14E

Bosch SMV4ECX14E

Bosch SMV4ECX14E

Napište svůj názor