Bosch SMV4EVX14E

Bosch SMV4EVX14E

Více informací

14 200,00 Kč
11 735,54 Kč (bez DPH)

Bosch SMV4EVX14E

Počet sad 13 jídelních sad, Energetická třída C, Spotřeba vody na cyklus 9,5 l, Počet mycích programů 6, Výška 815, Šířka 598, Hloubka 550
 • Energetická třída: C
 • Kapacita myčky až pro 13 sad nádobí
 • Vybrat si můžete z 6 programů a 4 teplot
 • EfficientDry: lepší výsledek sušení díky automatickému otevírání dveří
 • AquaSensor a LoadSensor - detekují množství nádobí a stupeň jeho znečištění a automaticky přizpůsobují mycí program včetně spotřeby vody
 • Home Connect: mobilní aplikace vám pomůže s výběrem správného programu mytí
 • Velmi tichá - hlučnost pouhých 44 dB
 • Nastavte si začátek mytí dle svých potřeb díky funkci odloženého startu 1-24 hodin
 • Rozměry: 815 x 598 x 550 mm (VxŠxH)
 • Extra tichý provoz

  Volně stojící myčka nádobí Bosch SMV4EVX14E nabízí velmi tichý provoz (44 dB). Myčka Silence plus je vybavená motorem Eco silence drive, který je frekvenčně řízení. Ovládání spotřebiče je zcela integrované a jeho součástí je digitální displej.

  Dávkovací asistent

  Dávkovací asistent přináší optimální mycí výsledky a tišší mytí. Čisticí prostředek se přesune ze zásobníku na čisticí prostředky do speciální záchytné misky v horní části koše, kde se zcela rozpustí.


  Šetrná péče o sklo 

  Protože měkká voda způsobuje korozi skla tak je myčka Bosch SMV4EVX14E vybavena automatickou regulaci tvrdosti vody, kdy nedochází k poškození choulostivého nádobí, jako je sklo a porcelán. Splnění speciálních požadavků na ochranu jemného nádobí bez hnutí prstem.

  Aqua stop

  Systém Aqua stop zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou.

  Technologie ActiveWater 

  Tato proplachovací technologie myčky Bosch SMV4EVX14E maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro perfektní výsledek mytí. Cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody šetříte vodu a energii. 

  Příborová zásuvka VarioDrawer

  Zásuvka VarioDrawer je odkládací úroveň navíc v horní části myčky nádobí, která vám vyřeší problém s nedostatkem místa pro příbory. Zásuvka je ideální místo pro příbory i malé kuchyňské potřeby a také se hodí i pro espresso šálky. Tento systém poskytuje jednodušší plnění myčky nádobí a přináší více místa ve spodním koši.

  Programy

  Myčka má celkem 6 mycích programů: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50°C, tichý program 50 °C, hodinový 65 °C a 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, EfficientDry, Poloviční náplň, SpeedPerfect+. Celkem nabízí 4 mycí teploty a velkou výhodou je program Péče o myčku.  

  Výškově nastavitelný koš

  Horní koš myčky vlastní funkci Rackmatic, která umožňuje jeho výškové nastavení a to celkem do tří poloh. Můžete si tak vnitřní prostor přizpůsobit dle svých požadavků. Flexibilní je i vnitřní uspořádání košů, které mají sklopné přihrádky. Velkým plus je třetí výsuvný koš umístěný v horní části spotřebiče. Jedná se o příborovou zásuvku Vario.

  Vyberte správný program

  Myčky Bosch s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život. Technologie Home Connect s funkcí snadného startu doporučí vždy ten pravý program přímo z mobilu, nebo tabletu. Nemusíte myslet na to, kolik vám zbývá tablet, aplikace Home Connect je bude počítat za vás. V případě nutnosti servisního zásahu využijte vzdálenou diagnostiku a nechte zkontrolovat vaši myčku přes internet. Můžete ji také ovládat hlasem díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Chytrá podpora, chytré řešení, to je Home Connect. Nyní ve všech nových myčkách Bosch.

Hmotnost a rozměry
Hloubka550
Hmotnost a rozměry
Hmotnost35,5 kg
Příkon
Energetická třídaC
Spotřeba vody na cyklus9,5 l
Spotřeba energie na cyklus0,82 kWh
Stupnice energetické účinnostiA až G
Energetická spotřeba na 100 cyklů74 kWh
Hmotnost a rozměry
Šířka598
Výška815
Design
Vestavěný displejAno
Délka šňůry175 m
Barva dveří
Typ ovládáníKnoflíky
Délka výpustní hadice190 m
Typ displejeLED
Velikost produktuPlná velikost (60 cm)
Umístění přístrojePlně vestavěné
Připraveno na zakázkové panelyAno
Včetně dveřního paneluNe
Výkon
Odložený start24 h
Teplota (max)70 °C
Doba cyklu295 min
Funkce AquaSensorAno
Mycí programyAuto 45–⁠65 °C, Intensive 70°C, Self-Clean 65°C, Tichý
Poloviční výkonAno
Skleněná ochranaAno
Počet mycích programů6
Počet sad13 jídelních sad
Funkce AquastopAno
Časovač odloženého startuAno
Hlučnost44 dB
Integrovaný časovačAno
Třída hlukových emisíB
Ergonomie
Dětský zámekAno
Zbývající čas indikaceAno
Wi-fi ovládáníAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch SMV4EVX14E

Bosch SMV4EVX14E

Bosch SMV4EVX14E

Napište svůj názor