Samsung QE65Q80A

Samsung QE65Q80A

Více informací

22 800,00 Kč
18 842,98 Kč (bez DPH)

1 ks

Samsung QE65Q80A

S výkonným procesorem a množstvím inteligentních technologií máte jistotu, že je o vše dobře postaráno. Pro sledování filmů je připraven perfektní obraz i zvuk. Okamžitá doba odezvy, široké pozorovací úhly a herní režim jsou zase připravený na herní večery. A díky možnosti propojení obrovské obrazovky s telefonem nebo počítačem můžete vytvářet pracovní prezentace, prohlížet svá videa či fotografie nebo obrazovku rozdělit a sledovat dvě zařízení současně. Adaptivní zvuk i jas zajistí, aby byl obraz i zvuk optimalizovaný podle okolního světla a šumu.

Výkonný Quantum Processor 4K s pomocí inteligentních technologií řídí obraz i zvuk a neustále upravuje hodnoty nastavení, abyste mohli sledovat obsah v co nejlepším rozlišení. Další technologie Quantum HDR 1500 umí skvěle pracovat s jasem a kontrasty.

Vždy nejvyšší rozlišení

Zvuk všude kolem vás

Zvuk se přizpůsobuje dění na obrazovce, takže je celkový dojem ještě o něco realističtější. K televizoru můžete připojit i soundbar - technologie Q-Symphony dohlíží na perfektní spolupráci s televizními reproduktory a 3D zvuk vás okamžitě vtáhne do děje.

Zvuk všude kolem vás

Perfektní za všech okolností

Technologie SpaceFit Sound kalibruje zvuk podle toho, kde se televizor nachází - můžete ho tedy postavit na stolek nebo pověsit na zeď bez obav z toho, že by došlo ke zhoršení zvuku. Active Voice Amplifier reaguje i na hluk v okolí televizoru úpravou hlasitosti tak, aby vám z dění na obrazovce nic neuniklo. 

Perfektní za všech okolností

Uvidí všichni

Sledování s přáteli je vždy zábavnější - to vědí i v Samsungu. Proto si dali záležet na tom, aby měl televizor skutečně široké pozorovací úhly a viděli jste i ze strany. Adaptivní obraz navíc reaguje na okolní světlo okamžitou úpravou jasu, takže obraz nikdy nebude příliš tmavý ani vás nebude oslňovat.

Uvidí všichni

Lepší kontrasty, miliarda barev

Přímé zadní podsvícení, miliarda barevných odstínů a technologie Quantum Dot - tato silná trojka se postará o špičkový obraz, který vám oživne před očima. Jednotlivé zóny LED displeje pracují samostatně a umí tak zobrazit skutečně temnou černou i jasně bílou barvu.

Lepší kontrasty, miliarda barev

Pro hraní jako stvořený

Doba odezvy pod 10 ms a vylepšený pohyb až 4K 120 Hz zamezí rozmazání i zpoždění obrazu. Technologie AMD FreeSync Premium Pro zase dohlíží na perfektní plynulost, nízkou latenci a špičkový vizuál. Díky Super Ultrawide GameView budete mít větší přehled o pohybu nepřítele i o vašem okolí. Veškeré nastavení her si sami můžete upravit v Game Baru.

Pro hraní jako stvořený

O displej se podělí s počítačem i s telefonem

Velkou obrazovku nemusíte využít jen ke sledování filmů, ale oceníte ji i při práci. K televizoru můžete bezdrátově připojit počítač, notebook i telefon. Navíc Samsung TV umožňuje Multi View, takže můžete sledovat dvě různé obrazovky vedle sebe. A pokud vlastníte Samsung Galaxy, s funkcí Tap View stačí jedno klepnutí a obrazovka začne zrcadlit displej telefonu. 

Výrobce
Druh televizorů
QLED
Úhlopříčka obrazovky
163 cm
Úhlopříčka v palcích
65 palců
Průměrný příkon
135 W
Roční spotřeba energie
187 kWh
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
DVB-C2
ne
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
24.1 kg
Přenosné
ne
8K televizory
ne
Energetická třída
G
Modelový rok
2021
Rozteč otvorů VESA
400 x 300
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
135 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
256 kWh
Obraz
Formát obrazovky
16 : 9
Rozlišení
3840 x 2160
Frekvence základní
120 Hz
Prohnutá obrazovka
ne
Hloubka barev
10 bit
Podpora HDR
ano
Vstupy / výstupy
Scart
ne
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Čtečka paměťových karet
ne
Sluchátkový výstup
ne
Počet USB vstupů
2
Další funkce
PIP (obraz v obraze)
ano
Wi-Fi
ano
HbbTV
ano
LAN konektor
ano
Podpora kodeku H.265 HEVC
ne
Záznam na USB
ano
Ambilight
ne
Napájení 12V
ne
Herní režim
ano
Netflix
ne
Hotelový mód
ne
Operační systém
Tizen
Apple AirPlay 2
ne

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Samsung QE65Q80A

Samsung QE65Q80A

Samsung QE65Q80A

Napište svůj názor