WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

Více informací

10 010,00 Kč
8 272,73 Kč (bez DPH)

WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

Vestavná trouba Whirlpool AKZM 8480 WH v bílém provedení Absolute má horkovzdušnou funkci a je zařazena do energetické třídy A+. Inteligentní senzorová technologie 6. smysl automaticky nastaví ten nejideálnější program pro dokonalé výsledky pečení. S funkcí 6. smysl dokáže upéct pizzu / chléb a nabízí také automatické programy. Její ovládání je intuitivní pomocí elektronického ovládacího prstence a černobílého grafického displeje. Vestavná trouba Whirlpool AKZM 8480 WH nabízí možnost pečení až na 3 úrovních. Dvířka trouby jsou vybavena trojitým sklem, vnitřní jsou celoskleněná SmartClean. Soft Closing jemně zavře dvířka bez nepříjemného bouchnutí. Příslušenství: výsuvné kolejničky na 1 úrovni, nerezový rošt, 1 mělký a 1 hluboký smaltovaný plech. Vnitřní objem trouby dosahuje až 73 l. Šířka 59,5 cm.

 

 

 

Vestavná teplovzdušná trouba

Vestavná trouba Whirlpool AKZM 8480 WH se stane skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Patří do energetické třídy A+. Horkovzdušná trouba nabízí objem 73 litrů. Trouba je z řady design ABSOLUTE. Disponuje pohodlným a mimořádně jednoduchým elektronickým ovládáním, které si oblíbí každý. Oceníte i černobílý grafický displej.

  •     Základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
  •     Speciální funkce: kynutí těsta, udržování tepla, rychlý předehřev, pyro čištění
  •     Funkce 6. smysl: pečení pizzy / chleba, maxi pečení, automatické programy 6. smysl, Ready2Cook pečení bez předehřevu

Pyrolytické čištění

Od nynějška bude čištění trouby mnohem jednodušší, rychlejší a pohodlnější. Vestavná horkovzdušná trouba Whirlpool je vybavena unikátní funkcí pyrolytického čištění k odstranění nečistot prostřednictvím cyklu při velmi vysoké teplotě (cca 500 °C). Můžete nastavit dva cykly automatického čištění: kompletní cyklus (PYRO). Žádné namáhavé drhnutí trouby po každém pečení. Funkce pyrolytického čištění se postará o dokonale čistou troubu, která bude okamžitě připravena k dalšímu použití. 

Unikátní technologie 6. smysl

Vestavná horkovzdušná trouba se může pochlubit spoustou skvělých programů na pečení, které zaručují perfektní výsledky. Jejich součástí je unikátní technologie 6. smysl, která spolehlivě dohlíží na důkladné dopečení každého pokrmu. Kromě klasického pečení pomocí zadního ohřevu můžete využít i funkci grilu, kruhového topného tělesa, jakož i výkonný ventilátor pro rovnoměrné rozložení teploty v troubě. Speciální senzory odhadují hmotnost nádoby a určují teplotu a čas potřebný pro pečení a poté kontrolují celý proces. Navíc moderní displej s jednoduchým uživatelským rozhraním nepřetržitě informuje o zbývajícím čase.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokrmem do trouby bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i energii.

Bezpečnostní dvířka

Bezpečnost je důležitá i při pečení pokrmů. Kvalitní dveře spolehlivě ochrání před popálením a jiným nebezpečím při pečení. Horkovzdušná vestavná trouba se může pochlubit kvalitními bezpečnostními dvířky, která jsou vyrobena z odolného skla v elegantním bílém provedení. Dvířka jsou vybavena trojitým sklem, vnitřní jsou celoskleněná SmartClean. Soft Closing jemně zavře dvířka bez nepříjemného bouchnutí.

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby73 L
GrilAno
Celkový výkon trouby3650 W
Typ čištěníPyrolýzou
Horkovzdušná funkceAno

Fyzické vlastnosti a barva

Barvabílá
Šířka59.5 cm
Výška59.5 cm
Hloubka56.4 cm
Hmotnost40 Kg

Konektivita

Síťový kabelbez zástrčky

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaWhirlpool
Smart Ne
Jednoduché čištěníAno
Teleskopický výsuvŽádný
Počet skel dvířek3

Další parametry

Třída energ.účinnosti A +
Smart (ovládání mobilem) Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby73 L
Celkový výkon trouby3650 W
Horkovzdušná funkceAno

Funkce

GrilAno
Typ čištěníPyrolýzou

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

WHIRLPOOL AKZM 8480 WH

Napište svůj názor