Samsung MG22M8074AT

Samsung MG22M8074AT

Více informací

8 600,00 Kč
7 107,44 Kč (bez DPH)

Samsung MG22M8074AT

Vestavná mikrovlnná trouba Samsung MG22M8074AT/EO s grilem v nerezovočerné kombinaci má objem 22 l. Nabízí automatické recepty a funkci grill 30, pro vytvoření křupavého povrchu jídla. Senzor vlhkosti zajistí ty nejlepší výsledky. Funkce Keep Warm pomáhá zachovat správnou teplotu jídla, aniž by ho převařila. Funkce Quick Defrost umožňuje rovnoměrné a rychlé rozmrazování. Interiér vestavné mikrovlnné trouby Samsung MG22M8074AT/EO má povrch z keramického smaltu, který je odolný vůči poškrábání a zašpinění. Ovládání mikrovlnné trouby je dotykové. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 850 W a výkon grilu 1100 W. K dispozici je 6 úrovní výkonu. Dodávané příslušenství: rošt.

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte spotřebič umístěn v nesprávné výši, může vám to práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky v úrovni očí.  Ovládání mikrovlnné trouby je dotykové, takže můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Vestavná mikrovlnná trouba Samsung MG22M8074AT/EO je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel. Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete ze 6 stupňů ohřevu s maximálním mikrovlnným výkonem 850 W a výkonem grilu 1100 W.

Dokonale připravená jídla

Multifunkční vestavná mikrovlnná trouba má inteligentní senzor vlhkosti, který dokáže jediným stiskem tlačítka zjistit vlhkost vzduchu a přizpůsobí čas a způsob ohřevu k dosažení dokonalých výsledků při přípravě jídel.

Ideální textura pokrmů

Pomocí tlačítka Grill + 30 sec dodáte vašemu jídlu ideální texturu a barvu. Pokrmy si zachovají ideální vzhled i skvělou chuť. Čas ohřevu se zvýší o 30 sekund a prostřednictvím grilu máte k dispozici křupavé a chutně vypadající jídlo.

Snadné čištění

Vnitřní povrch vestavné mikrovlnné trouby je pokryt keramickým smaltem. Ten je charakteristický svou odolností vůči poškrábání a zároveň schopností zabránit ušpinění. Jemný povrch se snadno udržuje v čistotě, bez poškození a ztráty vzhledu. Mikrovlnná trouba je zároveň odolná i vůči rzi a škrábancům.

S funkcí Keep Warm bude jídlo vždy teplé

V případě, že připravujete více pokrmů najednou, určitě oceníte funkci Keep Warm. Ta zachová ideální teplotu jídla, aniž by ho převařila. Díky ní vytáhnete z mikrovlnné trouby jídlo čerstvé, teplé a navíc připravené rovnou k servírování.

Rozmrazování

Mikrovlnná trouba disponuje také funkcí Quick Defrost, která umožňuje rovnoměrné a rychlé rozmrazování pokrmů. Rozmrazené potraviny si přitom zároveň zachovají čerstvost i tvar, abyste si mohli vychutnávat delikátní maso, ryby, chléb, koláče či ovoce, kdykoliv vás napadne.

Šetrný ECO mód

ECO mód výrazně snižuje spotřebu energie. Je charakteristický nejnižší spotřebou ve Standby režimu v průmyslu. Pokud právě nepotřebujete připravovat žádná jídla, energie, kterou spotřebovává k udržování svého chodu, je minimální, což vám ušetří peníze.

Typ ovládáníelektronické
GrilAno
Vnitřní objem22 L
Mikrovlnný výkon850 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barvanerez
Šířka59.5 cm
Šířka pro zabudování59.5 cm
Výška38 cm
Hloubka32 cm
Hmotnost15.5 Kg
Hloubka pro zabudování32 cm
Výška pro zabudování38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaSamsung
Vnitřní objem22 L
Výkon grilu1100 W
Mikrovlnný výkon850 W
Deakt.otočného talířeNe

Vzhled

Typ ovládáníelektronické
Kovový RámečekAno

Funkce

GrilAno
Integrované hodinyAno
Otočný talířAno
Přídav.typ vařenígril

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Samsung MG22M8074AT

Samsung MG22M8074AT

Samsung MG22M8074AT

Napište svůj názor