Elektrická deka GOTIE GKE

Elektrická deka GOTIE GKE

Více informací

1 700,00 Kč
1 404,96 Kč (bez DPH)

Elektrická deka GOTIE GKE

Použití elektrických přikrývek

Elektrické přikrývky mají mnoho využití. Základní je termoterapie – podpora léčby teplem. Při spaní na vyhřívací dece se náš svalový korzet uvolní, což zmírňuje všechny revmatické příznaky. Správná teplota také snižuje hladinu stresu a umožňuje vám při spánku plně relaxovat. Elektrické přikrývky se doporučují i ​​starším a oslabeným lidem, kteří silněji pociťují chlad. Na podzim a v zimě zase umožňují ušetřit za vytápění.

 


Měkké, teplé a příjemné 

Elektrická deka GOTIE je vyrobena z nejkvalitnějšího fleecu. Materiál je měkký a příjemný na dotek. Skladování usnadňuje přiložený kryt.

 


Bohatá funkčnost

Desetistupňová regulace teploty umožňuje zvolit optimální pracovní podmínky zařízení. Časovač až na 10 hodin zajistí bezpečný spánek. Odnímatelná šňůrka umožňuje prát deku v pračce.

 


Intuitivní ovládání

Elektrická přikrývka GOTIE se ovládá multifunkčním dálkovým ovladačem. Jasně popsaná tlačítka a jasné indikace na displeji velmi usnadňují ovládání.

 


Bezpečnost použití

Deka je vybavena ochranou proti přehřátí. Automatické vypínání umožňuje pohodlné používání zařízení v noci. Topné kabely jsou bezpečně izolované a všité uvnitř zařízení.

Označit
Symbol
5904844560247
Série
ZÁKLADNÍ INFORMACE
Rozměry
180 x 130 cm
Provedení
Fleece
Barva
stříbrný
Délka síťového kabelu
260 cm
Způsob praní
30 stupňů C
Jemné mytí
Nebělit
Nečistěte chemicky

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Elektrická deka GOTIE GKE

Elektrická deka GOTIE GKE

Elektrická deka GOTIE GKE

Napište svůj názor