DeLonghi ECAM 22.115.B Magnifica S

DeLonghi ECAM 22.115.B Magnifica S

Více informací

Průměrná známka 

8 750,00 Kč
7 231,40 Kč (bez DPH)

ECAM 22.115.B Magnifica S

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115 B

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S vám připraví přesně takovou kávu, jakou máte rádi! Stisknutím jediného tlačítka vykouzlíte aromatické, povzbuzující espresso v italském stylu. Vlastním preferencím můžete přizpůsobit nejen chuť a množství, ale také teplotu kávy. Pokud máte rádi mléčné kávy, pak pomocí Cappuccino systému připravíte sametově jemné napěněné mléko.

Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115 B disponuje ocelovým mlýnkem se 13 stupni mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Kameny melou jemně a rovnoměrně pro získání co nejlepšího aroma z kávy. Právě tento typ mlýnku používají profesionální baristé. Díky tzv. "Tubeless Systému" se snižuje množství kávy, které zůstává v mlýnku, na minimum.
Aby bylo dosaženo plné aroma z čerstvě umleté kávy, je klíčová správná teplota vody. Kávovar Magnifica S je vybaven systémem "Termoblok". Elektrické ovládání velice přesně reguluje optimální teplotu vody pro co nejlepší chuť kávy. Velkou předností je tichý provoz a rychlé nahřátí kávovaru.
Důležitou součástí kávovaru je spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě umletou kávu. Patentovaná spařovací jednotka De'Longhi má nastavitelnou komoru, která umí zpracovat různé množství kávy podle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná a snadno ji opláchnete pod tekoucí vodou bez nutnosti používání chemických přípravků. 
Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115 B uspokojí každého milovníka mléčných kávových nápojů. Pomocí "Cappuccino systému" v podobě integrované trysky na pěnění mléka si snadno připravíte cappuccino, latte macchiato nebo flat white
Připravte si oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Nastavte si aroma dle své chuti, přizpůsobte si velikost šálku a intenzitu. Vaše volba se uloží do paměti přístroje.
Užijte si extra funkce navíc. Nastavitelná výška adaptéru, příprava horké vody na čaj nebo 2 espressa současně. Využít lze také zásobník na předem namletou kávu, například bezkofeinovou. Aby nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar funkcí pro nahřívání šálků.
Pro nejvyšší pohodlí mají kávovary De'Longhi automatický proces čištění a odvápňování. Při zapnutí přístroje se aktivuje automatické proplachování, které odstraňuje zbytky kávy. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím přístroje se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví se kávových usazenin. Kávovar vás sám upozorní na nutnost odvápnění. Část kávovaru je možné mýt v myčce nádobí.
Kávovary De'Longhi mají specifickou vlasnost, a sice možnost naprogramování tvrdosti používané vody. Na výběr máte 4 stupně tvrdosti. Zároveň se doporučuje používání vodního filtru, který pomáhá předcházet tvorbě vodního kamene a prodlužuje životnost přístroje. Má také vliv na chuť a aroma kávy.
Automatické vypnutí šetří energii i životní prostředí, pokud sami zapomenete kávovar vypnout. Lze nastavit jeden ze čtyř nabízených intervalů, po jejichž uplynutí se kávovar sám přepne do pohotovostního režimu. Kávovar se navíc sám před vypnutím propláchne.

Nápojové menu automatického kávovaru De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115 B

Espresso

ESPRESSO

Originální italské espresso podávané v malém šálku. Je také základem všech mléčných káv.

2x Espresso

2X ESPRESSO

Dvě originální italská espressa pro dvojité potěšení.

Káva

ESPRESSO LUNGO

Větší verze italského espressa-

Technické specifikace automatického kávovaru De'Longhi Magnifica S ECAM 22.115 B

Maximální příkon

1 450 W

Maximální tlak

15 barů

Objem nádržky na vodu

1,8 l

Příprava 2 káv současně

ano

Výška

35,1 cm

Šířka

23,8 cm

Hloubka

43 cm

Hmotnost

9,1 kg

Parametry a specifikace

Příkon 1 450 W
Tlak 15 bar
Objem nádržky na vodu1,8 l
Vstupní napětí
 220V-240V
Materiál Plast
Funkce
 Automatické vypnutí, Funkce horké vody, Nastavení množství kávy, Odkapávací systém, Odvápňovací systém, Příprava dvou šálků najednou, Signalizace potřeby odvápnění
Základní funkce
 Mlýnek na kávu, Cappuccino a latte, Parní tryska, Espresso

Rozměry a hmotnost

Hloubka
 43 cm
Šířka
 23,8 cm
Výška
 35,1 cm
Hmotnost
 9 kg
Maximální výška prostoru pro šálek
 14,2 cm

Barva

Barva
 Černá

Vlastnosti mlýnku

Mechanismus mletí
 Kónické kameny
Velikost zásobníku
 250 g
Stupně hrubosti mletí
 13

Typ kávovaru

Typ
 Automatický
Známka 
Ověřený zákazník
18.04.2023

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
Osvědčený produkt, kupujeme už podruhé.

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

    Napište svůj názor

    DeLonghi ECAM 22.115.B Magnifica S

    DeLonghi ECAM 22.115.B Magnifica S

    DeLonghi ECAM 22.115.B Magnifica S

    Napište svůj názor