Bosch KGN36VWED

Bosch KGN36VWED

Více informací

12 650,00 Kč
10 454,55 Kč (bez DPH)

1 ks

Bosch KGN36VWED

Lednice - s mrazákem dole, energetická třída E, klimatická třída SN-T, objem ledničky 237 l, objem mrazáku 89 l, panty vpravo, 4 police, 3 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, bílá barva, total No Frost, samoodmrazovací mrazák, automatické odmrazování, displej, nulová zóna, LED osvětlení, indikace otevřených dveří chladničky, super chlazení, super mrazení, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládání teploty, rozměry 186 × 60 × 66 cm (V׊×H)

S kombinovanou lednicí Bosch KGN36VWED udržíte potraviny čerstvé mnohem delší dobu. Využijte naplno přihrádky VitaFresh pro uchování ovoce, zeleniny či ryb. V lednici je zajištěn stabilní proud chladného vzduchu a prochlazování polic. Nedochází tak k teplotním výkyvům. Díky technologii NoFrost nemusíte chladničku již nikdy odmrazovat. Ušetříte si tak nejen námahu, ale i čas. Lednice Bosch nepotřebuje odstup od zdi nebo jiného spotřebiče. Umístit ji můžete prakticky kamkoliv. Celý prostor chladicího prostoru je osvětlen LED žárovkami. Vhod přijde i alarm při nedovření dveří a prázdninový režim.

NoFrost:

tuto lednici nebudete muset nikdy odmrazovat

2 chladicí okruhy:

odděleně regulovatelný chladicí a mrazicí prostor

PerfectFit:

lednici lze umístit ke zdi nebo do těsné blízkosti jiných spotřebičů, není třeba prostoru navíc kolem spotřebiče

Přihrádky VitaFresh:

udrží potraviny déle čerstvé díky extra chladné teplotě

EasyAccess Shelf:

vysouvatelná police pro lepší přístup k potravinám

Automatická funkce SuperMrazení:

ochrana zmrazených potravin a rychlé zmrazení čerstvých potravin

Inteligentní invertorová technologie:

chytrá interakce mezi senzory, elektronikou a kompresorem

Beznámrazová technologie NoFrost vám ušetří spoustu času a námahy, jelikož není potřeba mrazničku vůbec odmrazovat. Systém MultiAirflow zajišťuje pozvolné a rovnoměrné proudění chladného vzduchu do všech úrovní chladničky i mrazničky a zajistí tak minimální kolísání teploty pro uchování přirozené chuti a aroma potravin po delší dobu.

Kombinovaná chladnička BOSCH KGN36VWED se dvěma přihrádkami VitaFresh se postará o optimální podmínky pro skladování potravin, které díky tomu vydrží mnohem déle čerstvé a uchovají si všechny důležité živiny. V zásuvkách je udržována ideální teplota pro skladování masa a ryb, nebo optimální vlhkost pro dlouhodobé uchování čerstvosti ovoce a zeleniny.

Umístěte lednici Bosch KGN36VWED přímo ke zdi nebo k jinému nábytku. Díky technologii PerfectFit a zdokonalenému kondenzátoru není potřeba dodržovat odstup. I když umístíte chladničku přímo ke stěně máte ke všemu plný přístup. Úhel otevření dveří je totiž 90°. 

Systém MultiAirFlow se postará o rovnoměrné proudění chladného vzduchu a o prochlazování polic. V celém spotřebiči je tak udržena konzistentní teplota bez jakýchkoliv výkyvů. Potraviny zůstávají déle čerstvé a uchovávají si své aroma.

Pokud zapomenete zavřít nebo plně dovřít dveře ledničky, po krátké době budete upozornění světelným i akustickým signálem. Stejným způsobem vám dá lednice vědět, pokud by se vyskytla jakákoli jiná chyba.

Odjíždíte na dovolenou? Nastavte lednici Bosch KGN36VWED do prázdninového režimu a šetřete energii. Po aktivaci této funkce se teplota v lednici ustálí přibližně na + 14 °C a v mrazáku na - 18 °C. 

Vnitřní LED osvětlení se postará o rovnoměrné a neoslnivé nasvícení celého interiéru chladničky Bosch KGN36VWED. Díky moderní LED technologii je navíc snížena spotřeba energie a nedochází ke zvyšování teploty, jako je tomu u klasických halogenových žárovek. Osvětlení vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Aktivací funkce SuperChlazení / SuperMrazení dojde k velmi rychlému ochlazení, nebo zmrazení potravin, které byly nově vloženy do chladničky / mrazničky. Funkce zabraňuje ohřívání potravin, které se již v chladničce či mrazničce nacházejí, díky čemuž je zajištěna jejich delší trvanlivost.

Typ

Lednice s mrazákem dole

Barva

bílá

Energetická třída

E

Držák na lahve

ano

Osvětlení

LED

Hlučnost

39 dB

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída
 E
Objem (chlazený prostor)
 237 l
Objem (prostor pro mražené potraviny)
 89 l
Emise hluku šířeného vzduchem
 C

Energetické parametry ledničky (staré)

Hlučnost
 39 dB

Typ

Typ
 Kombinovaná
Umístění mrazáku
 Mrazák dole
Typ modelu
 Samostatně stojící model

Funkce

Funkce
 Total No Frost, Samoodmrazovací mrazák, Automatické odmrazování, Displej, Nulová zóna, LED osvětlení, Indikace otevřených dveří chladničky, Super chlazení, Super mrazení, Twin Cooling, Multi-AirFlow, Elektronické ovládání teploty
Možnost změny otevírání dveří
 Ano
Směr otevírání
 Panty vpravo
Náběh dveří
 Ne
Klimatická třída
 SN-T

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku
 3ks
Počet polic lednice
 4ks
Počet chladicích okruhů
 2 ×

Barva

Barva
 Bílá

Rozměry

Výška
 186 cm
Šířka
 60 cm
Hloubka
 66 cm

Design

Design
 Klasický

Hmotnost

Hmotnost
 67,54 kg

Ocenění

Ocenění
 Ne

Typ chladiva

Typ chladiva
 R600a

Rozměry balení

Výška balení
 192,5 cm
Šířka balení
 66,3 cm
Hloubka balení
 77,6 cm

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch KGN36VWED

Bosch KGN36VWED

Bosch KGN36VWED

Napište svůj názor